Wasze ulubione/nielubione autobusy

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Mój ulubiony to IKARUS 280.26#2093 jeśli ma jescze tą reklame,a co do nie lubianego to JELCZ M-11#365

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

--> Ulubione to CN94UA #PE184, 280.26 #DK003,576,578,589 A tak po prwwdzie to wszystkie...
--> Nie ulubione to ogólnie 120M, [glow=yellow] N4020, 4009, 4016, 4021 [/glow]

Podi

Post autor: Podi »

Mój ulubiony to : jedyny poznański Ikarus 435 #1501
A najbardziej nielubiane to:Neoplany N4020 czyli popularnie "deskorolki"a spodowdowane jest ot tym,ze dla mnie te autobusy maja straszny wygląd i są zawsze brudne jak je widzę... :retard:

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Poznań Podi pisze: A najbardziej nielubiane to:Neoplany N4020 czyli popularnie "deskorolki"a spodowdowane jest ot tym,ze dla mnie te autobusy maja straszny wygląd i są zawsze brudne jak je widzę... :retard:
Też ich nie lubię. Wolę zdecydowanie Volvo, Solarisy, ewentualnie Many.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

te autobusy maja straszny wygląd i są zawsze brudne jak je widzę...
Z tych samych powodow ich nie lubie

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Thomas78 pisze:Wolę zdecydowanie Volvo, Solarisy (...)
To teraz rozumiem jeszcze bardziej, czemu Wyprowadziłeś się do Łodzi. :mruga:

A tymczasem MZA właśnie zamierza zamówić SU18. <b>napewno</b> ominą Łódź szerokim łukiem.. :-P
Poznań Podi pisze: A najbardziej nielubiane to:Neoplany N4020 czyli popularnie "deskorolki"a spodowdowane jest ot tym,ze dla mnie te autobusy maja straszny wygląd i są zawsze brudne jak je widzę... :retard:
Nie wiem czemu nie podobają Ci się N4020... Przecież to takie typowe autobusy KM... ;) A mnie się bardzo podobają w barwach soczystej zieleni MPK Poznań... :)

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze: Nie wiem czemu nie podobają Ci się N4020... Przecież to takie typowe autobusy KM... ;) A mnie się bardzo podobają w barwach soczystej zieleni MPK Poznań... :)
Taaak zwłaszcza jak jest przykryta warstwą błocka kaszana...
zdjęcie

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

J-31 pisze:
Thomas78 pisze:Wolę zdecydowanie Volvo, Solarisy (...)
To teraz rozumiem jeszcze bardziej, czemu Wyprowadziłeś się do Łodzi. :mruga:
Nie tylko dlatego :D Nawet o tym powodzie nie pomyślałem :-P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznań Podi pisze:
J-31 pisze: Nie wiem czemu nie podobają Ci się N4020... Przecież to takie typowe autobusy KM... ;) A mnie się bardzo podobają w barwach soczystej zieleni MPK Poznań... :)
Taaak zwłaszcza jak jest przykryta warstwą błocka kaszana...
zdjęcie
Wiesz zima to prawiie każdy autobus tak wyglada, nie tylko N4020...

Podi

Post autor: Podi »

Poznaniak pisze:
Poznań Podi pisze: Taaak zwłaszcza jak jest przykryta warstwą błocka kaszana...
zdjęcie
Wiesz zima to prawiie każdy autobus tak wyglada, nie tylko N4020...
W sumie tak malowanie mamy piekne w Poznaniu w zimie rzeczywiście błoto jest na każdym autobusie,ale tak czy siak nie podobaja mi się N4020,ponieważ są najbardziej zaniedbane ze wszystkich niskopodłogowców w naszym mieście,brzydko wyglądają,do tego dochodzą różne "efekty"podczas jazdy,jak np.wszystko się trzęsie itp. :retard:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Wiesz co- ja tam do naszych N4020 nic nie mam, jexdzi sie nimi przyjemnie, nie trzeszczy nic, ogólnie spoko autobus. Rozumie, ze wolisz jechac vecto który trzeszczy, chaczy o ulice itp itd?

Podi

Post autor: Podi »

Poznaniak pisze:Wiesz co- ja tam do naszych N4020 nic nie mam, jexdzi sie nimi przyjemnie, nie trzeszczy nic, ogólnie spoko autobus. Rozumie, ze wolisz jechac vecto który trzeszczy, chaczy o ulice itp itd?
A Vecto to swoją drogą ono jest chociaż ładne z zewnątrz,a Neoplany to mi sie nie podobają bo maja m.in. trzy osie... :retard:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

To główny powód to: 3-osie :shocked: :retard: Dobre...

To ja IC powiem dlaczego nie lubie vecto:
- sl\krzypi
- trzeszczy
- częsci odlatują
- drzwi sie zacinaja, nie zamykaja czsami
- haczy o podłoze ( m.in na wyjeździe z Batorego)
- wnetrze ogólnie nieciekawie
- wyglad zewnętrzny sredni.

Podi

Post autor: Podi »

No dobra ale każdy ma prawo do swojej opinii mi sie nie podoba mi sie N4020,a tobie Vecto,choć muszę przyznan,że bardziej chodziło mi o wygląd zewnętrzny,dobra koniec dyskusji... :P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

No masz racje, zyjemy w wolnym kraju każdy ma prawo do włąsnej opinii, Ty wyrazięłs swoja i ja swoja :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznań Podi pisze:(...) ale tak czy siak nie podobaja mi się N4020,ponieważ są najbardziej zaniedbane ze wszystkich niskopodłogowców w naszym mieście,brzydko wyglądają ...
Ja jechałem Waszym N4020 i wcale tak źle nie wyglądał. ;)
Poznań Podi pisze: ... do tego dochodzą różne "efekty"podczas jazdy,jak np.wszystko się trzęsie itp. :retard:
To są normalne efekty w autobusach 15-metrowych. SU15 też się trzęsie... ;)

Ale oczywiście Masz prawo nie lubić N4020 :D

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Nie wiem czemu nie podobają Ci się N4020... Przecież to takie typowe autobusy KM... A mnie się bardzo podobają w barwach soczystej zieleni MPK Poznań...
-marne oświetlenie w środku
-stanowczo za małe przejście pomiędzy 2 i 3 drzwiami
-idiotycznie rozwiązany układ siedzeń z tyłu
-za mało miejsca na nogi w miejscu gdzie siedzenia sa w układzie [ ]
[ ]
-Psujący się szyberdach
-Głupi dobór kolorów wnętrza (w Krakowskich)
-Duża awaryjność drzwi
-Słabe wykonanie
-Nie sprawdzają sie na wszystkich liniach
Jeszcze mam wymieniać :?:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

M_Szymkowiak pisze:(...)
-Psujący się szyberdach
-Głupi dobór kolorów wnętrza (w Krakowskich)
-Duża awaryjność drzwi
-Słabe wykonanie
-Nie sprawdzają sie na wszystkich liniach
Jeszcze mam wymieniać :?:
Być może MPK Kraków popełnił błąd kupując N4020. Nie znam warunków drogowych w Krakowie. Nie mniej jednak po części rozumiem, czemu nie ma więcej autobusów 15-metrowych w Krakowie. Po prostu nie sprawdziły się... ;)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

W "-Nie sprawdzają sie na wszystkich liniach" bardziej chodzi mi o puszczanie neozlomu na linie na które ten autobus jest po prostu za mały... nie miałem na myśli warunków drogowych..

Podi

Post autor: Podi »

M_Szymkowiak pisze:W "-Nie sprawdzają sie na wszystkich liniach" bardziej chodzi mi o puszczanie neozlomu na linie na które ten autobus jest po prostu za mały... nie miałem na myśli warunków drogowych..
Ale na drodze te autobusy tez sie nie sprawdzają(np.skręt o promieniu~90stopni).

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”