Wiosna 2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Bartek

Post autor: Bartek »

Dziś iście wiosenna pogoda, jakieś 7'C, zero wiatru, piękne Słońce, na fotki się pasuje wybrać, tylko w co ja się ubiorę... :nuts: :mruga: :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

pr110 pisze:Dziś iście wiosenna pogoda, jakieś 7'C, zero wiatru, piękne Słońce, na fotki się pasuje wybrać, tylko w co ja się ubiorę... :nuts: :mruga:
Jeszcze do dzisiaj wydawało mi się, że kompleks "co ja na siebie założę" mają tylko dziewczyny... a tu niespodzianka :P

W Warszawie też jest fajna pogoda. I nawet śnieg topnieje dosłownie w oczach, a jeszcze rano wydawało mi się, że ta breja pozostanie z nami na długo ;)

Bartek

Post autor: Bartek »

J-31 pisze:Jeszcze do dzisiaj wydawało mi się, że kompleks "co ja na siebie założę" mają tylko dziewczyny.
Nie tylko dziewczyny mają prawo ładnie wyglądać :P

A pogoda, w końcu, wreszcie jest ciepło, i oby tak pozostało... na drzewku przed blokiem już się bazie pojawiły, i pierwsze pąki, a na linie wyjechały peerki :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Nareszcie cały dzień świeciło słońce i nic nie padało. Oby tak zostało.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

U nas rano było -5 stopni i lekko polatywało, po południu +5C, słońce ale i zimny wiatr.
J-31 pisze:nawet śnieg topnieje dosłownie w oczach
W Gdyni też, tyle, że na jezdniach i chodnikach :rotfl:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

pr110 pisze:Dziś iście wiosenna pogoda, jakieś 7'C, zero wiatru, piękne Słońce,
U mnie też. Dzisiaj calutki dzień piękna wiosenna pogoda, od razu inaczej ;)
pr110 pisze:Nie tylko dziewczyny mają prawo ładnie wyglądać
Z tym się zgadzam :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ładnie było wczoraj... to dzisiaj musiało się zachmurzyć. Podobno ma coś z tego padać. Mam nadzieję, że nie śnieg :mruga:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

J-31 pisze:Jeszcze do dzisiaj wydawało mi się, że kompleks "co ja na siebie założę" mają tylko dziewczyny...
Jak ja czasami powiem coś takiego to od razu słyszę "przecież masz pełną szafke ubrań!"... no ale co z tego jak te które najbardziej lubię poszły do prania? :lol: A tak ogólnie to u mnie w domu to najczęściej narzeka ojciec :rotfl:

We Wrocku dziś pogoda raczej wiosenna. Trochę słońca, trochę chmur, temperatura około 10 stopni (aż poszłam z bratem i jego kumplem grać w noge :smile2: ), tylko wieje trochę, co prawda niezbyt mocno, ale nawet to "niezbyt" doprowadza mnie do bólu głowy... A trochę głupio przy takiej temp. zakładać czapkę :confused:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie znowu ponuro i mokro. Kiedy to się wreszcie skończy?

Bartek

Post autor: Bartek »

Pięknie, ciepło, wiosennie, lecz trochę wieje. Ale ogólnie jest świetnie :)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie dzisiaj słońce przebijało się za chmur, ale było nawet ciepło. ¯adnego deszczu czy śniegu, taka wiosenna aura ;) .

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

W Warszwie dzisiaj szaro. Koło południa lekko kropiło, generalnie chłodno. Śnieg jeszcze gdzieniegdzie leży w niewielkich kopkach, chodniki mokre od deszczu... I na taki chodnik zdarzyło mi się dzisiaj spektakularnie wyrżnąć podczas dobiegu do przystanku (159 mi przyjechał) :( Ale przynajmniej 120M Supero się trafił na 522... :smile2:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Bardzo ładny dzień dzisiaj mieliśmy. 12km po torach poszło w nogi i kilka browarów do paszczy. ¯yć nie umierać :D

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

A myśmy mieli.. 15*C Ładnie było ;)

Bartek

Post autor: Bartek »

Myśmy też 15'C mieli ;) dzionek był bardzo udany, oby więcej takich.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

A ja miałem 14'C :D . Oczywiście słońce. Niestety na miasto w południe nie było co wychodzić, bo była zadyma. Derby Przemyśla (Polonia-Czuwaj) i niestety 60 osób zatrzymanych, 1 strażnik miejski ranny, policja obrzucana kostką brukową z chodnika. Przechodziłem niestety obok i raczej szybko opuściłem okolicę ze względów bezpieczeństwa.
PS. Jutro mam nadzieję, że taka pogoda też będzie ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

A myśmy mieli ulewy i wiatr przez cały dzień, więc parę browarów poszło, ale w pomieszczeniu zamkniętym, i to po meczu, żeby się nie denerwować :P

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

KKS pisze:więc parę browarów poszło, ale w pomieszczeniu zamkniętym, i to po meczu, żeby się nie denerwować
Ja tak od 75 minuty zacząłem mocniej grzać, bo nie mogłem po ostatniej bramce Irlandczyków Płn oglądać spokojnie. Mecz katastrofa :!:
U mnie teraz wieje i pochmurno, może z tego coś padać :confused:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie no, ja się staram nie denerwować już, ale po trzeciej bramce dla Irlandczyków trochę się zacząłem :P

Bartek

Post autor: Bartek »

ŁK-MZK pisze:U mnie teraz wieje i pochmurno, może z tego coś padać
Jak i u Ciebie to i u mnie, tyle ze u mnie już kapało z nieba, na szczęście nie wiele.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”