Wiosna 2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

No i mamy troche słońca...

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie dzisiaj pogoda w kratę, raz pada a raz nie. Niestety słońce dzisiaj się nie pojawiło i cały dzień pochmurny.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Przez ostatnie dni na szczęście deszcz mnie nie zaskoczył, gdy byłem na zewnątrz; akurat, kiedy wracam, przestaje padać :D I można ujrzeć coś naprawdę ładnego za oknem:

Obrazek

A potem znowu zaczyna padać... Mam nadzieję, że na Boże Ciało nie będzie tak mokro. Mogłoby wyjść...
Słońce... :diabeł:

Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Pafawag. Udało Ci się sfocić podwójną tęczę... a to naprawdę rzadkie zjawisko :)

A to coś na tej tarczy słońca - czy to jest UFO ? :mruga:

W Warszawie rano trochę pokropiło, ale teraz - być może chwilowo - jest słonecznie i sucho :)

Ekhm, ekhm... Na weekend zamawiam słońce :chytry:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

+U nas zawsze jest podwójna tęcza ;)

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Wow. Pafawag. Udało Ci się sfocić podwójną tęczę... a to naprawdę rzadkie zjawisko :)

A to coś na tej tarczy słońca - czy to jest UFO ? :mruga:

W Warszawie rano trochę pokropiło, ale teraz - być może chwilowo - jest słonecznie i sucho :)

Ekhm, ekhm... Na weekend zamawiam słońce :chytry:
Zdjecie debeściarskie :)

W Warszawie mamy....marcową pogodę brrrrrrrrrrr zimno :confused:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:W Warszawie mamy....marcową pogodę brrrrrrrrrrr zimno :confused:
Spoko. W kupie cieplej :D
9507 pisze:+U nas zawsze jest podwójna tęcza ;)
Hej. Uno momento. Ja czuję się oszukany. Dlaczego u Was jest zawsze podwójna tęcza, a u nas pojedyncza ? :shocked:

To może mały handelek :chytry: .... Dwie, duże, ciemne chmury deszczowe, za połowę tęczy ? Machniom ? :mruga:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Wystarczy, że będzie i świeciło, i padało trochę dłużej i macie podwójną tęczę ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

9507 pisze:Wystarczy, że będzie i świeciło, i padało trochę dłużej i macie podwójną tęczę ;)
A nie zgodzę się. Ja byłem świadkiem krótkiej burzy i miałem potem okazję podziwiać podwójną tęczę. :)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

No to pewnie nie ma reguły, albo dwa krasnale wzięły sie za ustawiane garnków złota jednocześnie i tak wychodzi ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

9507 pisze:No to pewnie nie ma reguły, albo dwa krasnale wzięły sie za ustawiane garnków złota jednocześnie i tak wychodzi ;)
Może we Wrocławiu jest jakiś specyficzny mikroklimat... albo Niemcy podsyłają Wam swoją tęczę :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Spoko. W kupie cieplej
Ty już tyle naobiecywałeś.. i nic
:lol:

Pogody na weekend Wszystkim życzę.. i ciepełka.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:Ty już tyle naobiecywałeś.. i nic :lol:
No jak to. Przecież w zeszłym tygodniu obiecałem deszcze na weekend... i w ostatni weekend padało. I to nawet obficie. Baaa, nawet się z Tobą zakładałem :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:
łezka pisze:Ty już tyle naobiecywałeś.. i nic :lol:
No jak to. Przecież w zeszłym tygodniu obiecałem deszcze na weekend... i w ostatni weekend padało. I to nawet obficie. Baaa, nawet się z Tobą zakładałem :mruga:
gadka szmatka :) .. a co nam na weekend w takim razie "obiecasz" ;)

ach i na 12-21 czerwca obiecaj słonko, bo jak znów zaczniesz z deszczem to nie ręczę.. :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:ach i na 12-21 czerwca obiecaj słonko, bo jak znów zaczniesz z deszczem to nie ręczę.. :lol:
Co mi Zrobisz jak mnie Złapiesz :D
łezka pisze:a co nam na weekend w takim razie "obiecasz" ;)
Zimę ... w Tatrach :P

łezka1

Post autor: łezka1 »

[quote="J-31
Co mi Zrobisz jak mnie Złapiesz :D

Hmm była sobie raz niedobra dziewczynka i miała misia Kubusia, najpierw urwała mu jedno uszko, potem drugie...nie no nie będę młodzieży horrorów przed snem opowiadała :diabeł:

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

J-31 pisze:Dlaczego u Was jest zawsze podwójna tęcza, a u nas pojedyncza ?
Mało tego, czasem bywają nawet po-n-te tęcze ;)

A... No i dali się nabrać :D

To "Słońce" to w rzeczywistości... Moja wisząca lampa, sfotografowana wieczorem od spodu. Te czarne elementy na "tarczy Słońca" to kolekcja breloczków, wisząca na jej uchwycie ;)

W Warszawie mogłoby być cieplej. Ale pada chyba coraz mniej (i obym nie wykrakał).

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

To ja się poskarżę, co prawda sprawa jest już przedawniona, ale... w zeszłą niedzielę zrobiłam sobie rajdzik po mieście. Wszystko byłoby okej gdyby nie to, że co chwila przechodziła jakaś chmura z której padało. Ale co mi tam, wsiadłam na Leśnicy w 403, no przecież w autobusie nie zmoknę! Jakże się myliłam! Na Praczach tak lało, że woda wlewała się do autobusu przez pozamykane okna :!: I nie, nie przez jedno okno tylko przez niemal wszystkie. Wóz? Oczywiście nasze kochaniutkie Volvo 7000 :smile2: A co najśmieszniejsze, to że potem wsiadłam do tramwaju, który w czasie największej ulewy jechał ul. Kosmonautów i nawet okien nie miał pozamykanych a w środku było sucho...


Dziś pogoda dziwna, jak słońce wyjdzie to ciepło a jak zajdzie za chmury to chłodno :|

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:Ale co mi tam, wsiadłam na Leśnicy w 403, no przecież w autobusie nie zmoknę! Jakże się myliłam! Na Praczach tak lało, że woda wlewała się do autobusu przez pozamykane okna :!: I nie, nie przez jedno okno tylko przez niemal wszystkie. Wóz? Oczywiście nasze kochaniutkie Volvo 7000 :smile2:
Pocieszę Cię... w Warszawie mamy Scanie CN270UB - a konkretnie PKS Grodzisk Mazowiecki - i w zeszłym tygodniu w czasie deszczu... z podsufitki, tuż przy oknie, również lała się woda - wprost na siedzących pasażerach. Z okna zresztą też :retard:

Nie wiem jak u Was, ale w Warszawie w ostatni weekend pogoda była nawet nie najgorsza. :mruga:
PAFAWAG pisze:A... No i dali się nabrać
To "Słońce" to w rzeczywistości... Moja wisząca lampa, sfotografowana wieczorem od spodu. Te czarne elementy na "tarczy Słońca" to kolekcja breloczków, wisząca na jej uchwycie ;)
Ładnie to tak robić w bambuko moderatora... naczelnego zresztą ? Ja już chciałem Enigmę ściągać do Wilanowa... a Ty mi tu ... lampą po oczach :diabeł:

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

J-31 pisze:Ładnie to tak robić w bambuko moderatora... naczelnego zresztą ?
Raz na jakiś czas można :diabeł:

Dzisiaj aż się prosiło o deszcz. Parno, do tego słońce... Popadać by przez chwilę mogło, tak gdzieś kilka mm na cm^2.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”