Wiosna 2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:I w zasadzie to nie wiem czy mnie coś pogryzło, czy to jakieś uczulenie, ale komary raczej nie gryzą symetrycznie...
Bo komary nie gryzą. One się wkłuwają, a konkretnie robią to samiczki - czyli komarzyce. Panowie komary, to porządne stworzonka... lubią kobiety :retard:

Natomiast gryzą meszki. I te są wyjątkowo niebezpieczne. Co by Cię jednak nie straszyć, napiszę, że jest jeszcze za wcześnie zarówno na meszki jak i komary. :cool:

Fajna pogoda wczoraj była w Warszawie. Ubrałem się prawie jak w lato. A i dzisiaj jest super. Świeci piękne słońce... i pozostaję w nadzieji, że przynajmniej u Łezki nie pada deszcz :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Fajna pogoda wczoraj była w Warszawie. Ubrałem się prawie jak w lato. A i dzisiaj jest super. Świeci piękne słońce... i pozostaję w nadzieji, że przynajmniej u Łezki nie pada deszcz
A pewnie, że była piękna pogoda, a ja kłamałam wczoraj jak najęta :rotfl:
Dzisiaj też jest ładnie...
Pozdrawiam wszystkich słonecznie!!! :smile2:

Bartek

Post autor: Bartek »

15,4'C słońce, zero wiatru... żyć nie umierać ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:A pewnie, że była piękna pogoda, a ja kłamałam wczoraj jak najęta :rotfl:
Kłamczucha... a ja się zastanawiałem, co jest z moim wzrokiem. Okulary chciałem zmieniać. Już nawet do okulisty dzwoniłem... na szczęście telefon był zajęty. Dobrze, że przynajmniej z psychiatrą się nie umawiałem :retard:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

17*C, ałońce i mały wiaterek - jutro jeszcze cieplej! ;)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

J-31 pisze:Co by Cię jednak nie straszyć, napiszę, że jest jeszcze za wcześnie zarówno na meszki jak i komary
Tak też myślałam, chociaż komary zdarzało mi się już widywać... Ale wszelkie moje objawy wskazują na uczulenie. Tylko nie mogę dojść na co. Mama mi kupiła takie fajne niebieskie tabletki, może coś pomogą...

Dziś pięknej pogody ciąg dalszy, a jutro mam jechać z babcią na działkę... Niestety uczuleniem się nie wykręciłam :diabeł: a szkoda...

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie dzisiaj 16'C ;) . Piękne słonće i ogólnie bardzo przyjemnie. Teraz jest ok 13'C.
pr110 pisze:słońce, zero wiatru... żyć nie umierać
Dokładnie.
Dzisiaj jednak widziałem jednego kolesia w kurtce puchowej :shocked:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Dzisiaj jednak widziałem jednego kolesia w kurtce puchowej
Może nie miał innej :D
Faktycznie, dzień był ***. Na tyle, na ile mogłem to wyrywałem się z pracy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wszystko wskazuje na to, że zarówno dzisiaj jak i w weekend czeka nas wspaniała, słoneczna i ciepła pogoda. A temperaturka.... hmmm... miodzio. Normalnie lato :)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

J-31 pisze:Wszystko wskazuje na to, że zarówno dzisiaj jak i w weekend czeka nas wspaniała, słoneczna i ciepła pogoda. A temperaturka.... hmmm... miodzio. Normalnie lato
Zgadza się ;) Cudowna pogoda na fotki.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Shadow238 pisze:Zgadza się ;) Cudowna pogoda na fotki.
Sprzeczałbym się, ale uważam, że cudowna pogoda na foty jest gdy niebo jest szare, choć dookoła jest jasno a słońce za chmurami.
O tyle jest to dobre, że możesz focić pod słońce bez obaw w tych godzinach kiedy słońce zwykle wtedy ostro grzeje przed ciebie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To fakt, ostre słońce przy foceniu też może przeszkadzać, ale przynajmniej jest przyjemna pogoda :mruga:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:To fakt, ostre słońce przy foceniu też może przeszkadzać, ale przynajmniej jest przyjemna pogoda
Wystarczy nie stanąć pod słońce. Choć czasem autobus się tak ustawi, że inaczej się nie da :confused: .
Znów piękna pogoda dzisiaj. Słoneczko grzeje i jest przyjemnie ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Jest.. 23*C :D
Lodzio miodzio, Panowie, lodzio miodzio
:D

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Kędzior pisze:O tyle jest to dobre, że możesz focić pod słońce bez obaw w tych godzinach kiedy słońce zwykle wtedy ostro grzeje przed ciebie.
eee ? po co pod słońce ? Przecież wtedy wyjdzie mi ciemna fotka ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Shadow238 pisze:eee ? po co pod słońce ? Przecież wtedy wyjdzie mi ciemna fotka ;)
A popatrz zdanie wcześniej co napisałem....

Masz tu dobry przykład foty zrobionej pod słońce, ale w szary dzień:
http://www.phototrans.eu/14,313905,0.html
Dzisiaj już takiej byś o tej samej godzinie nie zrobił, nawet gdyby był ten sam wóz na tej samej linii.

Wracając do tematu - we Wrocławiu było ciepło i bezchmurnie. ok. 20 stopni. I o dziwo można było spotkać paru ludzi w szalikach :D

Bartek

Post autor: Bartek »

Gorąco! całe miasto oszalało i w koszulkach z krótkim rękawem wszyscy chodzą :)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

pr110 pisze:Gorąco! całe miasto oszalało i w koszulkach z krótkim rękawem wszyscy chodzą
U mnie tylko pół miasta zwariowało. Ale to prawda gorąco jest. 18'C na termometrze w cieniu.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Zimno u Was! My mamy 22-3*C w cieniu - wszyscy okna myją :D

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie za Kopcem Tatarskim fajczy się pole w tym momencie trwają prace gaszenia pożaru. Paliła się dokładnie łąka, bo pobawiłem się w szpiega i ścigałem Straż Pożarną :D , stąd wiem to <b>napewno</b>.
Ciągle jest gorąco.
Zimno u Was! My mamy 22-3*C w cieniu - wszyscy okna myją
Nie przesadzałbym z tym zimnem. Wcale tak źle nie jest ;) . W cieniu doszło do 20'C.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”