Lato 2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Tak, że w Warszawie policja nie podpływa, ale wręcz wyjeżdża z rzeki do delikwenta z browarkiem w ręku
Ile razy chlałem nad Wisłą i widziałem patrole policji rzecznej, które dobrze widziały co robimy i nikt nigdy się nie przyczepił. Istotnie, KKS musiał mieć wyjątkowego pecha.
Ładna pogoda dzisiaj, do pracy rzecz jasna przejechałem na rowerze, bo tramwaje nie jeżdżą na Bemowo.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:Poniedziałek. Skończył się weekend, więc zrobiła się ładna pogoda
Podczas tego lata jak właśnie się pogoda psuła to był to weekend. Tradycji stało się zadość.
Dzisiaj w Przemyślu przebija się słońce gdzieś za chmur. Pogoda średnia na jeża :|

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:Podczas tego lata jak właśnie się pogoda psuła to był to weekend.
W Warszawie - nie tylko w lato - mamy dokładnie tak właśnie również we wrześniu. W ciągu ostatnich weekendów - pogoda zawsze psuła się w sobotę ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

TLG pisze:Ile razy chlałem nad Wisłą i widziałem patrole policji rzecznej, które dobrze widziały co robimy i nikt nigdy się nie przyczepił. Istotnie, KKS musiał mieć wyjątkowego pecha.
Powiedzieli, że ich szefostwo gania, bo Rysiek zarządził, że nad wodami tym bardziej nie wolno pić, bo można się utopić :retard: No, ale mój błąd, że nie pomyślałem i miejsce ze słabą widocznością wybraliśmy :P

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

KKS pisze:No, ale mój błąd, że nie pomyślałem i miejsce ze słabą widocznością wybraliśmy
No niestety, partyzant musi być czujny, bo komando nie śpi.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

U nas we Wrocku ludzie chodzą z piwem po ulicach i rzadko kiedy ktoś ich łapie... a nad Odrą mamy takie krzaki nad samym brzegiem (poza centrum), że nikt raczej tam nie siedzi, a nawet jeśli to z wody nie zawsze widać. Więcej ludzi siedzi za to na samych wałach czyli wyżej... Ja z kolei siedziałam kiedyś z koleżanką i piłyśmy piwo koło Wzgórza Polskiego, patrol policji wjechał samochodem, przejechali koło nas i nic... więc myślę że w dużej mierze zależy kto się trafi...

We Wrocławiu pochmurno, temp. około 18 stopni, bezwietrznie i do tego smog. Jako taki. Jak byłam w Krakowie był gorszy :P

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

[fquote="Nikki"]więc myślę że w dużej mierze zależy kto się trafi... [/fquote]
Też tak myślę. Ale gorzej jest ze Strażą Miejską. Oni zawsze chcą się wykazać, a do tego mają kompleks wobec policjantów.
Ładnie dzisiaj. Znowu rowerem do pracy, tak to ja mogę dojeżdżać.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Potwierdzam. Ranek w Warszawie słoneczny i w miarę ciepły. Oby tak dalej. Pogoda da się lubić... przynajmniej na razie :D

Aha, bym zapomniał. Łezka, Łezka - odbiór. Tu sosna, tu sosna :cool:

Nowe namiary na deszcz.

Lewo, 15. Renata-Agata-Dorota-Ola-Marianna 28. Coma 9. :mruga:

No dobra. To załatwione. Jeśli dzisiaj będzie oberwanie chmury w Radomiu... to jam to sprawił :diabeł:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Aha, bym zapomniał. Łezka, Łezka - odbiór. Tu sosna, tu sosna

Nowe namiary na deszcz.

Lewo, 15. Renata-Agata-Dorota-Ola-Marianna 28. Coma 9.
Hola! mój drogi ;) a co Ci Radom zrobił, że chcesz im deszcz nasłać :smile2:

Dla Ciebie mogę mały prezencik - oberwanie chmurki nad Nadarzynem i okolicami :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:a co Ci Radom zrobił, że chcesz im deszcz nasłać :smile2:
Nic. Nic też do nich nie mam... ale na forum nie mamy nikogo z Radomia, toteż nikt nie będzie protestować :lol:
łezka pisze:Dla Ciebie mogę mały prezencik - oberwanie chmurki nad Nadarzynem i okolicami :diabeł:
Ależ proszę uprzejmie. Może być teraz. Szczególnie, że aktualnie jestem w Warszawie. A najbliższy weekend również spędzę w Warszawie... ale nie napiszę gdzie konkretnie. Ot, taka zmyłka :P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

J-31 pisze:Nic. Nic też do nich nie mam... ale na forum nie mamy nikogo z Radomia, toteż nikt nie będzie protestować
Jednego takiego mieliśmy, ale już zbanowany :P
U mnie słoneczko grzeje od rana. Aż się ma ochotę na piwko :D

łezka1

Post autor: łezka1 »

Ależ proszę uprzejmie. Może być teraz. Szczególnie, że aktualnie jestem w Warszawie. A najbliższy weekend również spędzę w Warszawie... ale nie napiszę gdzie konkretnie. Ot, taka zmyłka
no to śmignę hm...może na Królewską i okolice :diabeł:
KKS pisze:Jednego takiego mieliśmy, ale już zbanowany
O! to miał PeHa....pewnie kwaśne PH :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:no to śmignę hm...może na Królewską i okolice :diabeł:
Nie ma sprawy. Zapraszamy. Kawka, herbatka, deszczyk, śnieżek... chociaż to ostatnie, to może w listopadzie :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jesień ?

Post autor: J-31 »

Jesień to chyba musi być jakaś niecierpliwa. Bo dzisiejszy dzień w Warszawie zaczął się bardzo gęstą mgłą. A podobno dzisiaj ma być słonecznie ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:A podobno dzisiaj ma być słonecznie
Jedno nie wyklucza drugiego.
J-31 pisze:Jesień to chyba musi być jakaś niecierpliwa.
Tak, dzisiaj rzeczywiście powiało jesienią. W sumie jesień byłaby całkiem w porządku, zawsze mi się miło kojarzyła. Gdyby nie to, ze po jest zima i trzy miesiące wyjątkowego syfu i malarii :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

TLG pisze:Gdyby nie to, ze po jest zima i trzy miesiące wyjątkowego syfu i malarii :D
Tak. I to jest właśnie to, czego ja również nie lubię, ale cóż ... byle do wiosny :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:
TLG pisze:Gdyby nie to, ze po jest zima i trzy miesiące wyjątkowego syfu i malarii :D
Tak. I to jest właśnie to, czego ja również nie lubię, ale cóż ... byle do wiosny :mruga:
Słoneczka moje kapryśne :) ..chciałam zauważyć że jeszcze mamy lato :)

i właśnie słonko zaświeciło...więc.. NIE KRAKAć mi tu :chytry:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

W Wałbrzychu biała gęsta mgła, nic nie widać w odległości 15m.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze: I właśnie słonko zaświeciło...więc.. NIE KRAKAć mi tu
No tak. Tylko Łezka się pojawiła na forum... i od razu zaświeciło słońce. Ja to sobie chyba muszę Łezkę - albo zamówić, albo porwać (do wyboru) - w październiku do Małopolski. Wtedy będę miał gwarancję na słoneczną pogodę :mruga:
irisbus pisze:W Wałbrzychu biała gęsta mgła, nic nie widać w odległości 15m.
Bo to jest chyba nasza mgła. Na zasadzie wymiany przesłaliśmy ją do Wałbrzycha :diabeł:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:
łezka pisze: I właśnie słonko zaświeciło...więc.. NIE KRAKAć mi tu
No tak. Tylko Łezka się pojawiła na forum... i od razu zaświeciło słońce. Ja to sobie chyba muszę Łezkę - albo zamówić, albo porwać (do wyboru) - w październiku do Małopolski. Wtedy będę miał gwarancję na słoneczną pogodę :mruga:

Bedę z Tobą...duchem :D
irisbus pisze:W Wałbrzychu biała gęsta mgła, nic nie widać w odległości 15m.
Bo to jest chyba nasza mgła. Na zasadzie wymiany przesłaliśmy ją do Wałbrzycha :diabeł:
nie zazdroszczę kierowcom ;) , choć pewnie teraz to już po mgle ani śladu :)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”