Jesień 2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...

Czy Lubisz jesień ?

Tak, kocham jesień
6
11%
Trochę lubię jesień
15
28%
Nie za bardzo lubię jesieni
16
30%
Nie cierpię jesieni
8
15%
Proszę o następne pytanie :-)
8
15%
 
Liczba głosów: 53

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

I teraz ładnie pada, ale nadal znika. Chyba za mocno wieje...

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

[fquote="Nikki"]To dziwne... Bo na mój kaszel ludzie się nie nabrali, mimo że był całkowicie prawdziwy...
[/fquote]
Trzeba było krzyknąć "O Boże odeszły mi wody!" :D

dawidek96

Post autor: dawidek96 »

9507 pisze:I teraz ładnie pada, ale nadal znika. Chyba za mocno wieje...
Masz racje w przed chwilą bylem na polu nie dość że mróz do jeszcze wieje.

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

dawidek96 pisze: Masz racje w przed chwilą bylem na polu
Zaraz Cię jakiś poznaniak wyśmieje, że w pole to się chodzi siać zboże :P

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

U mnie sypie i sypie i jeszcze raz sypie, jak popada do rana tak to moge się spodziewać pod klatką 20 cm śniegu :D I ogólnie zimno koło -6 stopni.

kilof

Post autor: kilof »

Zboża się nie sieje :D siać można pszenicę, jęczmień, rzepak czy tam owies :lol:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Matlik pisze:Zaraz Cię jakiś poznaniak wyśmieje, że w pole to się chodzi siać zboże
Aluzja do kogoś? :P Ostatnio mnie jedna bejbe ze Sławna męczy, żebym nie mówił "tej" bo ją to denerwuje. Wrr, to trzeba było do Poznania na studia nie przyjeżdżać jak jej się nie podoba, a nie że po swojemu będzie tu życie organizować :D A co do pogody - zaczyna się robić zimno. Dziś zmarzłem w kurtce zimowej, rękawiczkach i kapturze, trzeba będzie wyciągnąć szalik ;)

Bartek

Post autor: Bartek »

-8'C i ciągle sypie... trzeba się jutro zaopatrzyć w nowy szalik bo zamarznąć można.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Pruszy, pruszy i aż się biało zrobiło :smile2: Mam nadzieję że przez noc nie napada pół metra...
pr110 pisze:trzeba się jutro zaopatrzyć w nowy szalik bo zamarznąć można.
Szalik? Ja szalik już mam, a nawet trzy. Ale na taki mróz to bym wolała elektrycznie ogrzewane rękawiczki i ocieplacz na nos :D No... i jakieś nie dziurawe buty żeby mi stopy nie zamarzły :confused: A tak ogólnie co do ubrania... No przecież ileż można tego wszystkiego na siebie włożyc? Jak ja siedzę w domu przy +18 w dwóch podkoszulkach i bluzie i mi zimno, a jak mam wyjśc na -10? Będę wyglądac jak bałwan :D

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

No i tak sobie sypie już całą dobę, a śniegu jest może 5 cm, trzeba było chodnik odśnieżyc dzisiaj. Ulice czarne, ale na mieście korki do potęgi N. A! I -6 jest.

Awatar użytkownika
shakkie
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-03-21, 21:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: shakkie »

Śnieg i mróz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

9507 pisze:No i gdzie te snieżyce?
To pytanie 9507 zadał wczoraj, pisząc we Wrocławiu...

... A dzisiaj jest kataklizm... w Warszawie. Totalnie wszystko zasypane. Pługi nie dają sobie rady. Dzisiaj rano nieźle się ślizgałem na głównych drogach na Ursynowie. W Centrum Warszawy nie lepiej. :confused:

Teraz trochę udało się pługom posypać drogi i zrobiły się trochę czarne, ale tak naprawdę śnieg nadal zalega na głównych ulicach i arteriach. Coś czuję, że mamy szansę na paraliż komunikacyjny :]

U Was też tak jest ? ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Teraz trochę udało się pługom posypać drogi i zrobiły się trochę czarne, ale tak naprawdę śnieg nadal zalega na głównych ulicach i arteriach. Coś czuję, że mamy szansę na paraliż komunikacyjny
Czekaj czekaj, jak temperatura spadnie i środki przestaną działać to dopiero będzie ubaw po czubek głowy.
J-31 pisze:Pługi nie dają sobie rady. Dzisiaj rano nieźle się ślizgałem na głównych drogach na Ursynowie. W Centrum Warszawy nie lepiej.
Lepsza jazda jest stozłomką bez piasecznic - nigdy nie wiesz czy mimowolnie nie przesiądziesz do drugiego wagonu składu poprzedzającego :D
A ja od siebie mogę dodać: niech to ścierwo szlag trafi!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

TLG pisze:A ja od siebie mogę dodać: niech to ścierwo szlag trafi!
Zapomnij. Jest -6.6 st C i śnieg sobie poleży - a nawet jeszcze dosypie, bo wciąż sypie :mruga:

Łezka może lepić bałwana :P

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

U mnie -11 stopni (u ciotki nad rzeką w nocy było -20 :D) i śnieg cały czas pada (od 14 grudnia). Pogoda super, szkoda tylko, że od tygodnia muszę siedzieć w domu :/
kilof pisze:Zboża się nie sieje :D siać można pszenicę, jęczmień, rzepak czy tam owies :lol:
Nick zobowiązuje? :P
KKS pisze:
Matlik pisze:Zaraz Cię jakiś poznaniak wyśmieje, że w pole to się chodzi siać zboże
Aluzja do kogoś? :P Ostatnio mnie jedna bejbe ze Sławna męczy, żebym nie mówił "tej" bo ją to denerwuje. Wrr, to trzeba było do Poznania na studia nie przyjeżdżać jak jej się nie podoba, a nie że po swojemu będzie tu życie organizować :D
Takie coś to jest nic :P W zeszłym roku na moim osiedlu była dość porządna bitka z jakimiś kolonistami właśnie dlatego, że kozaczyli z tym polem :P

łezka1

Post autor: łezka1 »

Jest! Jest! Zima- i co się tak martwicie? :D poleży stopnieje - a później to już tylko wiosna! xD

Co do bałwanów...to szukam modela - bo J-23 nie chce :cry: ..a obiecywał :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tia. Bałwanów to teraz ze świeczką szukać... yyy, tzn. modeli na bałwany :D

A tymczasem w Warszawie ciąg dalszy zimy milion-lecia. ;)

Tak jak TLG rano przewidywał - najwyraźniej temperatura jest zbyt niska na środki, które sypią pługo solarki oraz dozorcy. Śnieg nie chce się rozpuszczać i na drogach - na głównych arteriach Warszawy wciąż zalegają duże ilości śniegu i zmrożonego błota. Tak, że nadal jest ślisko. Będzie sajgon :retard:

Tylko patrzeć jak HGW ogłosi stan wyjątkowy i odezwę do mieszkańców stolicy: "Narodzie ! Do łopat !" :mruga:
Ostatnio zmieniony 2009-12-17, 13:59 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:... A dzisiaj jest kataklizm... w Warszawie. Totalnie wszystko zasypane. Pługi nie dają sobie rady. Dzisiaj rano nieźle się ślizgałem na głównych drogach na Ursynowie. W Centrum Warszawy nie lepiej.
Bo Ci przesłałem materiał do magazynów :D
J-31 pisze:U Was też tak jest ?
U mnie dalej sypie, także jak Ci sie skończy to spodziewaj sie kolejnej dostawy ;) . Ponadto zimnooooo
9507 pisze:No i tak sobie sypie już całą dobę, a śniegu jest może 5 cm, trzeba było chodnik odśnieżyc dzisiaj.
Zdaje się, że zamawiałeś :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:U mnie dalej sypie, także jak Ci sie skończy to spodziewaj sie kolejnej dostawy ;)
Dziękuję. Faktycznie patrząc przez okno stwierdziłem, że tego śniegu jest jednak stanowczo za mało :diabeł:

No i pewnie teraz dostanę śnieżką w głowę od Łezki :D

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Dziękuję. Faktycznie patrząc przez okno stwierdziłem, że tego śniegu jest jednak stanowczo za mało
zgadzam sie za mało :smile2:

zima jest superowa ;)

J-31 pisze:No i pewnie teraz dostanę śnieżką w głowę od Łezki
pewnie! xD taką mantówę Ci spuszczę- że jadąc przez Wilanowską będziesz się chował gdzie popadnie :diabeł:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”