Zima 2010/11

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
łezka1

Post autor: łezka1 »

TLG pisze:Znowu dzisiaj przyciąłem komara, tym razem w tramwaju.
nie śpij bo Ci jeszcze jaką kobitkę podrzucą- wiesz idzie wiosna więc i amatorka się znajdzie :smile2: - ale może tak trzeba ;)

J-31 pisze:Wiesz - w zeszły weekend była taka pogoda, że aż naprawdę chciało mi się wziąść grabie i pograbić trawnik. I faktycznie trawnik wymaga tego
no właśnie! nie grabiłeś i nie ma wiosny ;)
zagrabiaj w sobotę mówię Ci :smile2:

Wawa pochmurna ..obrażona - i pewnie bo fajnie by było słonko mieć :smile2:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:zagrabiaj w sobotę mówię Ci :smile2:
Spoko. Robota nie zając - nie ucieknie. Mam czas, do lata zdążę ... jak się sprężę :diabeł:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

W Wałbrzychu śnieg :confused: czyja to sprawka?

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

[fquote="łezka"]nie śpij bo Ci jeszcze jaką kobitkę podrzucą[/fquote]
Taaa, chyba taką dmuchaną.

[fquote="łezka"]idzie wiosna więc i amatorka się znajdzie[/fquote]
Może i tak, ale nie wiem, co by moja baba na to powiedziała.
irisbus pisze: czyja to sprawka?
Pewnie masoni :D

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

I na południu Wrocławia biało. Na szczęscie już nie pada śnieg, tylko deszcz, ale i tak jest zimno. Jak w nocy się zrobi -2 to jutro będzie bardzo, ale to bardzo ciekawie ;)

A ruszyć się mozna zawsze - w każdą pogodę, chyba, że jest -20 lub +35, wtedy to dopiero mi się nic nie chce

Awatar użytkownika
Kolejka
Posty: 239
Rejestracja: 2007-07-02, 12:49
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Kolejka »

A w Tychach śnieg sypie od ok. 17 do tej pory. Ponowny atak zimy nie służy naszym trolejbusom, bo jak wyszedłem o ok. 19:30 pofilmować, to w okolicach Ronda Paprocańskiego stało kilka trolejbusów i w dodatku Pogotowie Sieciowe (tj. wóz 1T) stał i robotnicy coś robili na pomoście. Po jakimś czasie przyjechał wóz 2T (Pogotowie Techniczne) i po chwili postoju wrócił na zajezdnię. Trolejbusy zaczęły jeździć kilka minut po 20. Jutro dodam na YT filmy z tej akcji.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

J-31 pisze:Nie ma sensu siedzieć w domu. W domu, to emeryci siedzą. Warto wyjść, trzeba się ruszać
A ja myślałam, że emeryci to siedzą w kościele :lol:
9507 pisze:A ruszyć się mozna zawsze - w każdą pogodę, chyba, że jest -20 lub +35, wtedy to dopiero mi się nic nie chce
Mogę się ruszać i przy -20 i przy +35, ale pod warunkiem, że nie pada! A wyjdź mądry jak leje, przemoknij w 10 minut i chodź sobie dalej. O ile w lecie jak jest ciepło to ujdzie, o tyle przemoknięcie przy +2 stopniach to niemal 100% przeziębienie, albo gorzej :]

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

[fquote="Nikki"]emeryci to siedzą w kościele [/fquote]
Przecież kościół to ich drugi dom.

[fquote="Nikki"]A wyjdź mądry jak leje, przemoknij w 10 minut i chodź sobie dalej[/fquote]
Widzę, że dobrze wiesz, co dziś robiłem ;) Na dodatek na nogach miałem, a jakże, adidasy. Nie powiem, zaskoczyła i wkurzyła mnie (i nie tylko) zima w zimie.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

9507 pisze:Widzę, że dobrze wiesz, co dziś robiłem
Taak, wysłałam oko enklawy, żeby Cię śledziło :diabeł:
9507 pisze:Nie powiem, zaskoczyła i wkurzyła mnie (i nie tylko) zima w zimie.
Mnie tam może nie tyle zaskoczyła, co zniesmaczyła. Tak już fajnie było, a tu bach i z 16, 12 stopni zrobiło się 2 :confused:
Ale cieszę się, bo na sobotę słońce zapowiadają. Tylko dlaczego dalej tak zimno? :wall:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”