Zima 2011/12

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Wczoraj przez opady śniegu w Orzeszu na całą noc utknęła Meteorowa Scania #828 na linii 605, wóz ściągnęli dopiero koło 6:00 rano przy pomocy koparko-ładowarki.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Marcin_FTŚ pisze:Wczoraj przez opady śniegu w Orzeszu na całą noc utknęła Meteorowa Scania #828 na linii 605, wóz ściągnęli dopiero koło 6:00 rano przy pomocy koparko-ładowarki.
Ooops. Współczuję kierowcy. Ciekawy jestem, czy został w autobusie na noc ? :]

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Fajnie teraz wygląda Regalica. Kry popekały, pozderzały się ze sobą i stworzyły bardzo fajny efekt. :) Dziś temperatury w Szczecinie koło zera.

Ile pączków dziś zjedliście? :P

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

J-31 pisze:Ooops. Współczuję kierowcy. Ciekawy jestem, czy został w autobusie na noc ?
Z tego co wiem to został, niestety musiał...

Butelka

Post autor: Butelka »

W DW sypało od wczoraj do dziś około godziny 17-tej, w sumie nieźle nawaliło tego śniegu, miejscami nawet z 8 czy 10 cm. Mimo to drogi i szyny w mieście w pełni zdatne do eksploatacji, niestandardowych problemów z dojazdem nie było ;) Wróciłem teraz z fot w moim rejonie, może coś się będzie nadawało do publikacji.
OPi pisze:Ile pączków dziś zjedliście?
Ja skromne 3 :D

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

OPi pisze:Ile pączków dziś zjedliście?
Tylko 2. Ale za to całą kupę faworków, nawet nie liczyłem ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

To widzę, że wszyscy skromnie. Ja w zasadzie też niewiele, choć nie liczylem dokładnie. Ale kiedyś jednego roku musiałem zjeść ich około trzydziestu. :D

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No to widzę, że bieda aż piszczy ;) Ja właśnie zjadłem ósmego dzisiaj pączka, tylko trochę przepłaciłem, 1,32zł za pączka w wersji "kryzysowej" (w sensie tłustoczwartkowej) z mniejszą ilością cukru pudru i nadzienia, niż zwykle to trochę zdzierstwo.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Butelka pisze:Wróciłem teraz z fot w moim rejonie,
Też byłam na fotkach. Tylko padający śnieg trochę przeszkadzał :confused:

Kędzior pisze:a właśnie zjadłem ósmego dzisiaj pączka, tylko trochę przepłaciłem, 1,32zł za pączka w wersji "kryzysowej" (w sensie tłustoczwartkowej) z mniejszą ilością cukru pudru i nadzienia, niż zwykle to trochę zdzierstwo.
Ja od jakiegoś czasu, jeśli już jadłam pączki to tylko z serem i cukrem pudrem... Ale trochę się wkurzyłam... Bo wcale nie jestem pewna, czy ta biała posypka na nich, to w ogóle jest cukier. Bo wydaje się trochę za mało słodka jak na zwykły cukier, więc dziś namówiłam mamę żeby kupiła pączki z lukrem :D Ale zjadłam tylko jednego.

Na dworze zimno i ciapa. A najbardziej upierdliwe są kałuże przy krawężnikach, na przejściach dla pieszych...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jest kryzys, to ja też zjadłem tylko 3 pączki. A co do śniegu, niestety chyba się z nim trochę pomęczymy. Jest go na tyle dużo, że tak szybko nie spłynie... no chyba, że faktycznie będzie ulewny deszcz i +10 st C ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Ja skromnie zjadłem dwa pączki, potem w pracy poczęstowali nas jeszcze po jednym ;) Dziś od rana sypie lekko śnieg, mróz jakby ustępuje.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

W Szczecinie dzisiaj ciapa i strasznie ślisko. Śniegu jeż w niektórych miejscach nie ma wcale, za to lód na chodnikach pozostał. Dziś o mało bym wywinął z kilka orłów, ale się utzrymałem. :P


Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Kraków dziś też dosyć zaśnieżony, a w dodatku jeszcze padał śnieg.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie odwilż. Wracałem teraz do domu - ciepło. Zaczyna się robić bajoro. Na termometrze miałem dodatnią temperaturę :]

Butelka

Post autor: Butelka »

A tutaj spadł deszcz i kasza ;) Śnieg chyba zaczął wyprowadzkę. O ile nie zamrozi. Pewnie w centrum już go nie ma.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

W Katowicach napadało od środy sporo śniegu, źle się jeździ po drogach, a dzisiaj przyszła odwilż.

W nawiązaniu do wczorajszego dnia dla tych co jeszcze nie widzieli: http://www.phototrans.eu/14,536102,0,Je ... _1468.html i wygląd po całym dniu: http://www.phototrans.eu/14,536179,0,Je ... _1468.html ;)

Butelka

Post autor: Butelka »

TOTAL :retard: Mogli mu załatwić na szybko z warsztatu jakiś kawał blachy i jakąś rurkę do przyczepienia ;)

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Mhm, widzę że też jest problem za niskich zderzaków :mruga: W Radomiu dotyczy on Jelczy Vero.

Ale ważne że kurs w 100% wykonany, a co tam stan pojazdu :rotfl:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Butelka pisze:TOTAL :retard: Mogli mu załatwić na szybko z warsztatu jakiś kawał blachy i jakąś rurkę do przyczepienia ;)
W sumie wystarczyłby sam oryginalny zderzak ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”