Świąteczno-noworoczne życzenia 2011 :-)

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Tp4

Świąteczno-noworoczne życzenia 2011 :-)

Post autor: Tp4 »

Drogie koleżanki i koledzy!
¯ycze wam wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt. Zdrowia , szczęścia, radości, miłości i spełnienia marzeń!
http://www.youtube.com/watch?v=w5cX_ncZLls

http://www.youtube.com/watch?v=lQEv6OPsvfY

Post, sztuk jeden, wydzielony z tematu "Jakiej muzyki słuchacie?". Wesołych Świąt. Mod J-31 :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wydzieliłem i założyłem Wam osobny temat, gdyby ktoś z Was chciał dołożyć się do życzeń. :mruga:

... co zresztą i ja czynię - zdrowy, radosnych i szczęśliwych Świąt. Spokojnej Wigilii, spędzonej w gronie rodzinnym. No i jak najwięcej prezentów od świętego Mikołaja :)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

¯yczę Wam jak najmniej okien do umycia przed Wigilią, a niej samej spędzonej w radosnym, ciepłym, rodzinnym gronie przy pięknej choince i bogato zastawionym stole, abyście pod choinką znaleźli jak najwięcej trafionych prezentów, jak najmniej skarpet. Niech Wam świeci gwiazdka pomyślności.

A w nowym - 2012 roku - jak najwięcej pozytywnego podejścia do życia, jak najmniej niepozytywnych zdarzeń i przeżyć, dużo zdrowia (bo przy tej pogodzie to nigdy nic nie wiadomo), radości i szczęścia po prostu - czy to w życiu, zawodowym, szkolnym czy rodzinnym ;)

A komunikacyjnie? ¯yczę odpowiedzialnym za kumunikację w naszych miastach / gminach / powiatach, żeby byli bardziej otwarci na współpracę i doceniali propozycje z zewnątrz.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ja Wam życzę przede wszystkim, aby nadchodzący 2012 rok był lepszy niż obecny, przede wszystkim w życiu prywatnym. życzę wam także spełnienia wszystkich marzeń i abyście z przyjemnością realizowali swoją pasję. :D

A na święta życzę Wam ciepła, abyście w spokoju i wzajemnym szacunku przeżyli ten okres, a tekże wielu prezentów pod choinką. :D

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Tak w temacie filmików świątecznych i tego, co o tym całym bałaganie myślę:
http://www.youtube.com/watch?v=nWMTF5fLA6o

Butelka

Post autor: Butelka »

Wszystkiego najlepszego. Niech matka nie goni was odkurzaczem, niech teściowa nie ględzi nad uchem, no i przede wszystkim spełnienia marzeń :D

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń, smacznego karpia i świąt spędzonych w rodzinnym gronie ;)

¯yczy Marcin_FTŚ :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

9507 pisze:jak najmniej skarpet
Mnie by się przydały, trochę za mało mam

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Mnie również. I majty :P Wam też życzę wszystkiego co dobre, samych Citaro w drodze do szkoły/pracy i czego tam jeszcze chcecie ;)

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

KKS pisze:samych Citaro w drodze do szkoły/pracy
Broń Boże!
¯yczę wam wszystkiego co dobre, i dopisuję się do postulatu pmastera o skarpety.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

KKS pisze:Wam też życzę wszystkiego co dobre, samych Citaro w drodze do szkoły/pracy i czego tam jeszcze chcecie
Akurat jak mam potrzebę jechać autobusem na uczelnie bądź do centrum przeważnie trafiam na Citaro :P ale dzięki.

Oczywiście Wam również wesołych, spokojnych świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze i samych nowoczesnych pojazdów na liniach z których na co dzień korzystacie ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

KKS pisze:Mnie również. I majty :P Wam też życzę wszystkiego co dobre, samych Citaro w drodze do szkoły/pracy i czego tam jeszcze chcecie ;)
Na szczęście mnie jako mieszkańca odległego Zawidawia, to nie grozi. No może podczas powrotu do domu z lib... ehmmm... imprezy ;)

Dołączam się do życzeń - Wesołych Świąt!

Butelka

Post autor: Butelka »

KKS pisze:samych Citaro w drodze do szkoły/pracy i czego tam jeszcze chcecie ;)
W najbliższym czasie u mnie nie ma szans ;) Ale w przyszłym roku niech zagoszczą tu Lwy ;)

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

¯yczenia Bożego narodzenia z całej Polski płyną - niech zawitają też do was z rodziną

Wesołych Świąt i jak najmniej ości w karpiu życzy wam K4016td

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:samych Citaro w drodze do szkoły/pracy
Tramwaj lepszy.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Wiedziałem, że Wam nie dogodzę. Myślałem, że Citaro wszyscy lubią, aż strach pomyśleć co by było jakby wpisać inną markę :D

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Zdrowych i wesołych Świąt, pogody ducha i wszystkiego co najmilsze może Was spotkać jeszcze w tym roku. A w nowym roku 2012 życzę, aby każdy dzień był coraz lepszy, przynosił same profity życzy O530, Paweł.

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Post autor: oolek15 »

Mi to trzeba było samych Lion'sów życzyć :-P
A teraz ja: Uśmiechniętego karpia, zdrowia, szczęścia, pomyślności, coby KM funkcjonowała lepiej i wszystkiego najlepszego ;-)
Tak, wiem że stare, ale Solaris dalej to na swoich serwerach ma: "kartka"

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie znałem tego. W ogóle to kiedyś Solaris wysyłał do domu życzenia, zeszli na psy :P

Awatar użytkownika
stachu
Posty: 861
Rejestracja: 2007-07-18, 19:42
Lokalizacja: Gliwice ( całe woj. śląskie)

Post autor: stachu »

¯ycze Wam zdrowych i pogodnych świąt.
Wesołych Świąt

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”