Wiosna 2012

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Jak już jesteśmy przy imprezach, to właśnie wróciłem z Wawy z koncertu Metallici. Co tu dużo gadać, było za****ście. :D

2000 post :retard:
Ostatnio zmieniony 2012-06-03, 21:29 przez OPi, łącznie zmieniany 1 raz.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Coś mi się wydaje, że 30* to zostało we Wrocławiu przekroczone, Z pewnością. I jak zacząłem się topić ok. 9 rano, tak topię się do tej pory. Pobłyskało na zachodzie i przestało.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

W Poznaniu termometry wczoraj w dzień pokazywały ponad 30 stopni, wieczorem pojawiły się gwałtowne ulewy z elementami burzy. Dziś od rana 10 stopni, mokro, ale dalej duszno.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

OPi mój kumpel też tam był. Zadzwonił do mnie wczoraj około 3 w nocy pijany, i zyczył mi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :P Ale też zachwalał bardzo.
U mnie leje natomiast deszczyk. A miałem taki piękny plan, żeby pojechać na motorowerze za wycieczką rowerową z mojej szkoły do Częstochowy, ale nie moge jeździc po deszczy :(

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

OPi pisze:Jak już jesteśmy przy imprezach, to właśnie wróciłem z Wawy z koncertu Metallici. Co tu dużo gadać, było za****ście. :D
Tak. Mój kumpel z firmy przyjechał nie wyspany... mieszka 400 metrów od miejsca, gdzie odbywał się koncert :diabeł:

Najwyraźniej burze się wyładowały wczoraj w Bydgoszczy. Dzisiaj w Warszawie przyszły ciemne chmury (od strony Bydgoszczy), trochę powiało, trochę popadało, ale ogólnie pogoda była grzeczna ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Tak. Mój kumpel z firmy przyjechał nie wyspany... mieszka 400 metrów od miejsca, gdzie odbywał się koncert
Ja mieszkam w podobnej odległości i jakoś kompletnie nic mi nie przeszkadzało. Więc typowałbym inną przyczynę niewyspania twojego kumpla :D

SkiJumper

Post autor: SkiJumper »

U mnie ( Dziś 20km od Nowego Sącza) o poranku słoneczko i gorąco ok 25 stopni bezchmurnie. Od godziny 12 zachmurzyło się, zerwał się wiatr i znacznie się ochłodziło do około 15 stopni. Od 15-30 przyszła ulewa :nuts:

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

J-31 pisze:Najwyraźniej burze się wyładowały wczoraj w Bydgoszczy. Dzisiaj w Warszawie przyszły ciemne chmury (od strony Bydgoszczy), trochę powiało, trochę popadało, ale ogólnie pogoda była grzeczna
Taka była linia frontu burzowego wczoraj:

Zielona Góra - Poznań - Bydgoszcz/Toruń - Olsztyn

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

J-31 pisze:Tak. Mój kumpel z firmy przyjechał nie wyspany... mieszka 400 metrów od miejsca, gdzie odbywał się koncert
W sumie nic dziwnego. Wtórujący Hetfieldowi (wokaliście) 100tysięczny tłum robił niezłe echo. :P Nawet ja wydzierając się przy samej scenie gdzie były wzmacniacze, głośniki itd to słyszałem tłum z tyłu płyty. :p

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Dziwne, na dziś zapowiadali od rana deszcz, a tutaj 19*C i słońce, nie cierpie niedziel, dziś wpada moja mamusia więc cały dzień w przysłowiowej d*pie :D

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Dzisiaj słoneczko ładne, ale wieje. 20*C góra. A mnie szał ogarnia, bo tradycyjnie jako ostatni dowiedziałem się, że dzisiaj w Oświęcimiu koncert daje Peter Gabriel. Wrr...

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Zrzuciłem zdjęcia i jeszcze taka ciekawostka na koniec. Tego dnia zapewne wszystkie autobusy i tramwaje dojeżdżające na Bemowo miały takie coś. :P
Obrazek

BTW na dole widać jeszcze kawałek tej naklejki "Miasto Gospodarz"

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

OPi pisze:Tego dnia zapewne wszystkie autobusy i tramwaje dojeżdżające na Bemowo miały takie coś
Zawsze przy tak dużych przedsięwzięciach koncertowych autobusy i tramwaje, które dojeżdżają w rejon imprezy otrzymują taki symbol.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

W Anglii dzisiaj w końcu przestało padać, myślę że tak się utrzyma do poniedziałku bo w niedziele jest kolejny Running Day a za bardzo nie lubię rozkładać stelaży i namiotu jak deszcz pada.
Takie małe OT: Dostałem takie jeszcze info od organizatora:
Thank you very much - I will be arriving at the bus station about 08.15 with a vehicle to unload and hope to set up a stall opposite Bay 4 somewhere. It will also be useful if you can go out with a bus later.
W końcu będę mógł oficjalnie pomagać przy autobusach, szkoda że jeszcze nie mogę zrobić kategorii D to bym Guya może poprowadził :D

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Rudy dzięki że mi przypomniałeś o Running Day :)

Czy w tym roku też będzie ta (statyczna) wystawa na Burnham Beeches, no i pochwal się przy którym autobusie będziesz pomagał :D

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Co do wystawy to nie jestem pewien byś musiał się Petera zapytać, to będzie facet który sprzedaje rozkłady jazdy na ten dzień. Co do autobusu to pewnie będzie to Guy GS13
http://www.truckandbusforum.com/gallery ... cf1216.jpg
lub Bristol RELL
http://www.truckandbusforum.com/gallery ... cf1212.jpg

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Powróciły w końcu temperatury powyżej 20* - dziś 23*, a jeszcze w nocy czwartek/piątek było -2* ;)

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Dawno z Kielc nic nie było :)

Wczoraj w Kielcach odbył się koncert Lady Pank na kieleckiej Kadzielni. Na widowni zasiadło ok. 5000 ludzi. Co do samego zespołu to powiem szczerze, że się zawiodłem. Po innych panach z zespołu tego nie zauważyłem, ale Panasewicz na pewno zmoczył buzię w kieliszku wódki przed występem, bo na scenie się nieco chwiał chcąc imitować taniec :lol:. O głosie nie wspominam, bo słychać było, że jest przepity.

łezka1

A w Wawie

Post autor: łezka1 »

Cześć Starzy i Nowi znajomi:)

Zaniedbuję moje ulubione forum..sorki :smile2: .Bezwstydnie zwalam to na moją pracę- którą bardzo lubię, ale czasowo pochłania mnie całkowicie.
Za oknem pogoda, którą uwielbiam. Na mieście korki- bo taksówki się zbuntowały.

Ogrodnika pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Cześć Łezka. Dzięki za pozdrowienia i ja oczywiście również Cię pozdrawiam :P

Co do pogody, to chyba na razie kończymy z tymi upałami. Wracamy do normalności, tzn. normalnej wiosny. Teraz burze i opady to zdaje się pomęczą mieszkańców Małopolski. :mruga:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”