Jesień 2012

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Ciekawe, co się stało. Standardowo przewód paliwowy?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie - goło-leć. Ślisko, można się było fajnie przejechać na butach :retard:

sphinx

Post autor: sphinx »

Bo macie tam koło 0 stopni. U mnie lekki mrozek i śniegu szybko przybywa - już w pierwszą godzinę zasypało ulice i chodniki.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

To z kolei u mnie w Łaziskach od rana 3*C i deszcz, straszna chlapa się zrobiła na ulicach.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No to zachodnia część Polski może na jakiś czas pożegnać się ze śniegiem. W ciągu kolejnych dni temperatura i w dzień i w nocy będzie w wielu miastach na plusie.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ja miałem nadzieję, że w ten weekend stopnieje (tak zapowiadali w Radiu), ale nic nie wyszło, bo temperatura ledwie w okolicach 1*. Znając życie pewnie stopnieje akurat na święta. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A tymczasem w Warszawie właśnie od kilku godzin obficie sypie śnieg. Zrobiło się biało. Jutro będzie fajna ślizgawka ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Dziś słonecznie i 5*C. Widać zima odpuściła na jakiś czas.

sphinx

Post autor: sphinx »

Przejrzałem sobie kamerki GDDKiA - w opolskim już prawie nie ma śniegu. A u mnie nawet ekspresówka jest biała!

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-12-16, 14:35 przez sphinx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

sphinx pisze:Przejrzałem sobie kamerki GDDKiA - w opolskim już prawie nie ma śniegu. A u mnie nawet ekspresówka jest biała!
Ano Widzisz, obiecywałem Ci śnieg - oto i jest. Niestety koleją się nie udało. Więc nasi ludzie wysypywali go z wywrotek, na drogach... i ekspresówkach :diabeł:

W Warszawie jakie fajne błotko jest po wczorajszych opadach śniegu. Wszystko się topi i zamarza. Ślisko :cool:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

U nas wyraźnie stopniało i z warstwy 25 cm zrobiła się już tylko 4 cm. :)

...za 5 dni koniec świata. :diabeł:

sphinx

Post autor: sphinx »

U mnie odwrotnie, w ciągu ostatniej doby przybyło ok. 20cm. I wciąż sypie.
J-31 pisze:
sphinx pisze:Przejrzałem sobie kamerki GDDKiA - w opolskim już prawie nie ma śniegu. A u mnie nawet ekspresówka jest biała!
Ano Widzisz, obiecywałem Ci śnieg - oto i jest. Niestety koleją się nie udało. Więc nasi ludzie wysypywali go z wywrotek, na drogach... i ekspresówkach :diabeł:
Ej no, ale sypanie po balkonie mogliście sobie darować :!: A biała jest nie tylko ekspresówka, w mieście mało gdzie przebija się kawałek asfaltu, nikt nawet nie myśli o sypaniu soli dzięki czemu ... jest bezpiecznie bo ubity śnieg jest w miarę przyczepny. Gorzej jest na parkingach gdzie chodzi się (i jeździ) po kostki/łydki w śniegu/kaszy śnieżnej - dziś wyjeżdżałem dość późno i do samochodu ciężko było dojść, a inwestycja w zimówki procentowała od samego startu.
Ostatnio zmieniony 2012-12-16, 21:04 przez sphinx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

U mnie cholera wszystko spłynęło. Sprawdziło się powiedzenie "Barbórka po lodzie, święta po wodzie".

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

U mnie jak zwykle, na plusie :) Chociaż ostatni tydzień był chłodny, z temperaturami poniżej zera. Teraz na termometrze +4*C.

Całe szczęście że mrozy na razie oddaliły się od Ju Kej. We wszystkich autobusach brytyjskiej produkcji grzejniki są za słabe na temperatury poniżej 0 i w autobusach jest lodówka. Za to w Citarkach - wręcz poezja - cieplutko, cichutko i wygodnie. Co niemiecka technika to niemiecka technika ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

Najgorsze jest to, że na zachodzie i południu kraju gdzie dziś leje, za kilka dni to wszystko zacznie zamarzać. A najlepsze jest to, że mrozu będzie najwyżej kilka stopni, a u mnie ponad dycha...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tak. Od środy znów mroźno, ale święta faktycznie chyba będą po wodzie. Czeka nas huśtawka pogoda - mróz, śnieg, deszcz, odwilż i znów mróz ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Czyli sezon na "klap-bęc", albo co gorsza skręcenia, złamania na miejskich chodnikach szczególnie o poranku można uznać za otwarty.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ja dziś rano poleciałem prosto na twarz na pasach przy dworcu zachodnim. Na szczęście byłem znieczulony :D

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

...ale na drugi dzień już nap**przało w stereo ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

KKS trzeba było iść z jakimś kumplem. Zawsze ktoś by Cię podtrzymywał. A po za tym upaść solo, a upaść wspólnie z kimś - spora różnica - a ile radochy :D

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”