Zima 2012 - 2013

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

W Łaziskach od 13:00 pada nieustannie śnieg, ale obstawiam że szybko stopnieje, bo temperatura za oknem 2*C.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

We Wrocławiu wczoraj cały dzień lało. Dzisiaj na razie nie pada, ale jest pochmurno, więc jeszcze może zacząć...

sphinx

Post autor: sphinx »

Dziś pochmurno, ale bez opadów i przez cały dzień lekki mróz. I tak już chyba zostanie...

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Śnieg, deszcz, mgła, lodowisko. A rano nic na to nie wskazywało.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wychodzi na to, że tą razą zima chyba chce zostać na dłużej. Na razie trochę mrozu. A gdzieniegdzie trochę opadów ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

Zero opadów, -4, wysokie ciśnienie i znowu genialne powietrze... :cool:

Awatar użytkownika
Coffee
Posty: 1499
Rejestracja: 2006-05-19, 16:21
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

U nas -4 i sypie, sypie, sypie... I ogólnie to już ładuje aparat, bo czuję, że będą dantejskie sceny :)

sphinx

Post autor: sphinx »

Wg prognoz u mnie też ma sypać, ale póki co mam bezchmurne niebo... Co ma wspólnego aparat z dantejskimi scenami?

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Nocny atak śniegu w Kielcach. Wreszcie się doczekałem :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

0530 podrzucił mi trochę śniegu wieczorem. W Warszawie też biało. :mruga:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Hehe u was śnieży, a u mnie w kółko dalej deszcz, mżawka, deszcz, mżawka, deszcz…

sphinx

Post autor: sphinx »

A u mnie nic nie pada, jest piękny, słoneczny, lekko mroźny (-3) dzień. Zero chmur!

Awatar użytkownika
Coffee
Posty: 1499
Rejestracja: 2006-05-19, 16:21
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

sphinx pisze:Co ma wspólnego aparat z dantejskimi scenami?
Ostatnio się skończyło darmowa komunikacją i objazdami, bo Bombardier wjechał na zablokowaną zwrotnicę (błotem i śniegiem) i wyrwał iglice w centrum miasta.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Kilka godzin zaczęło sypać, ale temperatura jest dodatnia i wszystko topnieje. Na noc zapowiadają -2*, więc pewnie biała warstwa się pojawi...

Anita5

Post autor: Anita5 »

W Wałbrzychu trwa właśnie spory opad. Jednak zaraz po zetknięciu z ziemią płatki śniegu zamieniają się w wodę i tylko nawilżają ulice :confused:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie podobnie. Co ciekawe rano było sporo śniegu, ale szybko stopniało. I teraz jest więcej błotnych kałuży. Tak poza tym opady deszczu dzisiaj u nas były. Były i sporo śniegu zmyły. Czuję, że rymuję ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

U mnie znowu szalony dzień. Rano/w dzień śnieg i lekki mrozek (~-2), ok 14 przestało sypać, potem się ściemniło, a wieczorem zaczął padać ... deszcz. Patrzę na termometr i co widzę? +2. Na szczęście deszczy był nieduży i trwał dość krótko - śnieg się uchował bez strat. A teraz znowu minimalny minus i sypie śnieg...

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

U mnie od wczoraj pada nieustannie i bardzo intensywnie. I sprawdziło się to co zawsze mówię o opadach śniegu gdy nie ma wolnego. O ile rano było wszystko fajnie, to teraz całe miasto jest sparaliżowane. Wszędzie stłuczki, korki itd. Nawet od kolegi słyszałem że autobus linii C stanął w poprzek podczas podjazdu w górę ulicy Wyszyńskiego. ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

We Wrocławiu sobie pada, po prostu.

sphinx

Post autor: sphinx »

Wschód się śmieje z zachodu. U nas też pada, od niedawna wrecz mocno sypie i żadnego paraliżu niema. Ruch nieco zwolnił, ale wszystko jeździ płynnie, bez zatorów itp.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”