Zima 2012 - 2013

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

sphinx pisze:Jakiego grama? Śniegu są tony! +6, wszystko płynie, a ubytków nie widać...
U Ciebie może i są tony. Jednakże na kielecczyźnie śniegu nie ma. Nie wiem jak po za Warszawą, ale w samej Warszawie śniegu w zasadzie też nie ma - są tylko zwaliska śniegu, tam gdzie je zsypano ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

Niby tak blisko, a jaka różnica... Teraz po całym dniu roztopów wszystko zamarzło...

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Piękny dzionek się zapowiada, co prawda 0,5*C na minusie ale słoneczko zaczyna ładnie przygrzewać. Ja niestety muszę do 18:00 siedzieć w pracy :/

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A ja mam wolne :-P Ogólnie to chyba jakieś ochłodzenie idzie. Jakieś opady mają być, ponoć deszczu ;)

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały »

Dzisiaj po robocie poszedłem pojeździć sobie po lesie rowerem. Jadąc przez miasto było zero śniegu, a na leśnych drogach rowerowych pełno śniegu i lodu. Jeziora też zamarznięte. Poza tym cały dzień świeciło słońce.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Biały pisze: Jadąc przez miasto było zero śniegu, a na leśnych drogach rowerowych pełno śniegu i lodu.
W Puszczy Kampinoskiej (do której pewnie pojadę na rowerku jutro) śnieg utrzymuje się nieraz do trzech tygodni po roztopach.

sphinx

Post autor: sphinx »

Ależ piękny dzionek. Prawie bezchmurne niebo, masa słońca, +4 stopnie i sporo białego śniegu.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Zazdroszczę. We Wrocławiu dzisiaj szaro i ponuro, i niby temperatura dodatnia ale niestety wiał zimny wiatr. Dopiero po południu nieco się przejaśniło i zza tych czarnych chmur wyjrzało trochę słońce, ale nie na długo...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie mamy słoneczną pogodę. Wiosna na całego. Śniegu nie ma nawet poza Warszawą. Gdzie nie gdzie leży jeszcze trochę śniegu (szczególnie w lasach), a tak po za tym - błoto ;)

Od przyszłego tygodnia wzrost temperatury ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

200km od Warszawy również słonecznie, ale chłodno (+1) i śniegu dużo. Tylko w miejscach non stop nasłonecznionych przebijają się płaty trawy. Poza miastem w kierunku wschodnim zima na całego.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Połamane cztery szprychy w tylnym kole. To się nazywa rozpocząć sezon z wypierdem! :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W tylnym kole ? Jak tego Dokonałeś ? :mruga:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:W tylnym kole ? Jak tego Dokonałeś ?
Omijając wyrwę w asfalcie. Przodem przeszło, a tył się zsunął i wyrżnął. Pamiętaj, że tylne koło jest obciążone i podlega obciążeniom.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Swego czasu jeździłem na motorku z urwanymi 11 szprychami w tylnym kole i odkręconym jednym amorem, wiec wszystko się da ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

Do 14 chłodno, bardzo wietrznie, od czasu do czasu lekki śnieg. Potem chmury się porozrywały, ale wiatr nie zelżał. Teraz właśnie trwa zamieć...

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Ależ piękne słońce "nawiedziło" dzisiejszego poranka Kielce :)
Na termometrach -4*, ale słońce nadrabia :)

sphinx

Post autor: sphinx »

Słońce nawiedziło chyba cały kraj, miła odmiana po wczorajszych wichurach i śnieżycy.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Aż sobie dzisiaj wykręciłem 41 km na jednośladzie, tak miło świeciło ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ano pogoda - przynajmnie na Mazowszu, ale chyba również w przeważające części Polski - była naprawdę fantastyczna. Piękne bezchmurne niebo. Aż chce się żyć :P

sphinx

Post autor: sphinx »

Kolejny piękny, w 100% bezchmurny, ale i chłodny dzień.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”