Lato 2013

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Lato 2013

Post autor: Kolejorz »

Ufff ale gorąco :cool:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tia. Typowo kolejarskie rozpoczęcie tematu o lecie - ufff jak gorąco - powiedział palacz do maszynisty w kabinie rozpędzonego TY42 :retard:

... chociaż dzisiaj się trochę ochłodziło, ale wczoraj w czasie tych burz jakie przeszły przez Mazowsze, to była parówka ;)

Anita5

Post autor: Anita5 »

W Wałbrzychu dziś jest ciepło, ale i tak zimniej niż kilka dni temu, wiosną :)

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

J-31 pisze:chociaż dzisiaj się trochę ochłodziło, ale wczoraj w czasie tych burz jakie przeszły przez Mazowsze, to była parówka ;)
Na zachodnich Warmii (koło Iławy) też była wczoraj parówka 34st. C w cieniu. :shocked: A w południe zgromadziły się komórkowe chmury burzowe z ulewnym deszczem. Po deszczu wszystko zaczęło parować i w międzyczasie zrobiło się ciężkie powietrze. :mruga: Temp. spadła do 28st. C. Lipa, ufff jak było gorąco. :mruga:
J-31 pisze:Typowo kolejarskie rozpoczęcie tematu o lecie - ufff jak gorąco - powiedział palacz do maszynisty w kabinie rozpędzonego TY42
Idealne rozpoczęcie znalazłem na tę porę roku. Pozdrawiam wszystkich MK i kolejarzy którzy muszą w mundurach pracować latem. :lol:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

We Wrocławiu od poniedziałku (początek gorąca) nie było burzy. Wczoraj tylko popadało trochę rano i to by było na tyle. A dziś znowu 30*C.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Teraz ma się ochłodzić. I w całym kraju raczej nie powinno być aż tak gorąco. No, a jak będzie, to się okaże ;)

Anita5

Post autor: Anita5 »

Jak na czerwiec - strasznie zimno. Jeszcze ze trzy dni temu mogłam sobie pozwolić na spacer w krótkim rękawku, ale dziś to musiałam zarzucić na siebie bluzę i naturalnie długie spodnie. Brrr.... Niczym ostatnie dni marca... :confused:

krzys123

Post autor: krzys123 »

A u mnie jest ciepło. :mruga: WTF? :nuts: :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Anita5 pisze:Jak na czerwiec - strasznie zimno. Jeszcze ze trzy dni temu mogłam sobie pozwolić na spacer w krótkim rękawku, ale dziś to musiałam zarzucić na siebie bluzę i naturalnie długie spodnie. Brrr.... Niczym ostatnie dni marca... :confused:
Anita .... koniecznie wracaj z Władywostoku. Dzisiaj w Dolnośląskiem przyjemnie ciepło. :mruga:

Dzisiaj na Mazowszu mieszanka, trochę deszczu, trochę chłodu, trochę parówy, trochę słońca, trochę chmur i trochę ... zaraz, ale u mnie dziewczyny to w kieckach biegały, tak było ciepło :shocked:

Eureka. Anita Napisała ten post w marcu i dopiero teraz go przesłała :diabeł:

To może coś na ochłodzenie :retard:
:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/deta ... e_id=25111

Anita5

Post autor: Anita5 »

Wracałam dzisiaj z Lidla na Piaskowej to zmarzłam. Serio. Było gdzieś tak koło południa, kiedy czekałam na przystanku, a mówi się, że o 12:00 powinno być najcieplej :lol:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Z rana było jeszcze w miarę ale potem się ochłodziło i tylko 19 stopni. Do tego zimny wiatr, a teraz pada...

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Teraz w Łaziskach 16*C i ulewa, najbliższe 5 dni ma być podobne więc z grillowania na działce nici.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

A mi po naszym wspaniałym początku lata zostało ponad 200 dziur po gradobiciu w karoserii... Dziękuję za takie lato, wolę już zimę...

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

A u mnie z rana 7godz. leje deszcz z przerwami i tylko mam 16st. :( Ja chcę słońce.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Tak pada i leje - ściany deszczu. Pozalewało nam ulice, chodniki, garaże, przejścia podziemne, rzeki przybrały. Druga Warszawa - pół miasta w objazdach przez wodę pod wiaduktami i na prostych odinkach dróg.

No i 13 stopni...

Piotr

Post autor: Piotr »

2 dni przelotnych deszczów poszły. Wczoraj garówa że wytrzymać się nie dało pod Poznaniem. Na szczęście jest altanka w której wieje chłodem.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podobno dzisiaj miały być na zachodzie burze. Czy ktoś jakieś burze ? :cool:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

J-31 pisze:Czy ktoś jakieś burze ?
Na południu i owszem, od 19:30 nieustannie leje i błyska się.
Tak to wygląda w katowicach:
http://phototrans.pl/14,633607,0,N316_N ... 22313.html

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały »

W Pile czyli na zachodzie symbolicznie pokropiło ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Spoko... jutro to dojdzie do was, tak mówili teraz w radiu ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”