Lato 2013

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Piotr

Post autor: Piotr »

Jak to z naturą bywa. Pada 5 minut i pół godziny słońca.

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

U mnie to dzisiaj cały czas pada ciągły deszcz. Co za pogoda. :o:

Piotr

Post autor: Piotr »

Ja zmieniam zdanie. U mnie od 14 pada i mam 2mm wody w piwnicy. Szczerze. :confused:

sphinx

Post autor: sphinx »

Padało całą noc i w dzień do południa. Potem przestało, chmury zaczęły się przerywać. Wieczór był niemal bezchmurny :D

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

A u mnie leje leje dwa razwy zagrzmi i po tem znów leje deszcz. To już tak od 10 rano non stop. :/ Wkońcu tego deszczu trzeba, bo nie musze podlewać ogórków i cukini. :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To ja też poproszę trochę deszczu. Właśnie żywopłot skosiłem, dobrze, żeby popadało :D

sphinx

Post autor: sphinx »

Dziś było fajnie, ciepło, słonecznie. Ale właśnie przyszła ciemniejsza chmurka i pada deszcz. Zero dramaturgii, wiatru, piorunów, po prostu deszcz, a na horyzoncie znowu zachód słońca.

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

U mnie już puźnym popołudnie wkońcu przestało padać. Od wczoraj do dziś oraz przez całą noc lało, padał deszcz.

sphinx

Post autor: sphinx »

Jednak przerwa w opadach byłą krótka. Od kilku godzin pada ciągle, czasem intensywnie. Na pocieszenie jest to drugi raz z rzędu gdy pada tylko w nocy - dzień ma być słoneczny.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To ciekawe, bo u mnie też wczoraj padało - a nawet nieźle lało - w nocy. ;)

Piotr

Post autor: Piotr »

U mnie już wczoraj słońce się przebijało przez chmury ale nie mogło a dziś jak na razie świeci ale czarne chmury od poznania idą.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Gorąco i słonecznie. Wakacyjnie!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

... Gorąco i słonecznie było na Mazowszu. U nas się ochłodziło, ale zapowiadanych burz, przynajmniej u nas, nie było ;)

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Kolejorz »

Burz dziś nie będzie. ;) U mnie pochmurno i chłodno. :cry:

sphinx

Post autor: sphinx »

Wczoraj w dzień jako tako - sporo chmur, ale dość cienkich, 23 stopnie więc ok. Ale późnym popołudniem przyszły dwie ulewy... Wieczorem się po nich jednak rozpogodziło. Dziś zimno, wietrznie, pochmurno i znowu chodzą ulewy, czasami piorunami i o ile rano jeszcze się między nimi przebijało słońce to teraz już nie - jest szaro, buro, zimno, wietrznie i mokro :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ciekawa pogoda u mnie na Mazowszu. Śliczne, lazurowe, bezchmurne niebo, słońce grzeje - ale upału nie ma, wieje chłodny wiatr. Aczkolwiek, pewnie w Warszawie jest nieco goręcej, ze względu na wszechobecny asfalt i beton. Na szczęście ja jestem z dala od Warszawy ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ja zauważyłem, że to lato jest jakieś dziwne. W dzień świeci słońce, w zależności od pogody powietrze nagrzewa się do określonych temperatur. Wieczorem jak to wieczorem przychodzi czas na to żeby wywietrzyć to ciepłe powietrze. Tym niemniej w tym roku 22-23 i trzeba już okno zamknąć, bo jest tak zimno, że wytrzymać się nie da.
Ostatnio zmieniony 2013-07-21, 13:24 przez Amalio, łącznie zmieniany 1 raz.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

To samo jest rano. Jak pracowałem teraz od 4.50 do 14 na powietrzu to rano ubierałem się jak jesienią, bo było ok. 10*C, natomiast o 14 dosłownie topiłem się z gorąca mimo lekkiego ubioru, bo było w okolicach 30*C ;)

sphinx

Post autor: sphinx »

U mnie nie ma takiego rozstrzału - zimno jest i rano, i w dzień. Dziś do południa, choć chłodno, to jeszcze słońce się czasami przebijało zza chmur więc było znośnie. Ale co dobre szybko się kończy - teraz jest zimno, szaro i pada jednostajny deszcz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mała ciekawostka, jeśli prognozy długoterminowe się sprawdzą, to za tydzień będziemy smażyć się przy temperaturze 30-34 st C. Oczywiście w większości rejonów Polski ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”