Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Auper »

Gdzie tam pryska, stereo jest, klima jest, drewno jest, czego chcieć więcej...:) Zresztą samochód to jeszcze zażyłość po czasach studenckich i robocie w jednostce która to ma człon "urząd" w nazwie, ale spokojnie, pomalutku szuka się coś nowszego...:) Tym bardziej że dziś po 3h polerki drzwi rysy w miarę zeszły ale wgniecenie dość pokaźne zostało, i nie najlepiej to wygląda szczerze mówiąc... Ale za to czysta fura zawsze bardziej cieszy oko

Obrazek

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Mrozard »

Rysy i wgniecenie nie wyglądają najlepiej? Ja mam zgnite drzwi pod listwą i dziurę zaklejoną szarą taśmą a się tak nie przejmuję.

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 282
Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: TranslatorPS »

@ploc: Irlandia. Do stolicy mnie wywiało z drugiego końca kraju. Takie sielskie życie, że mieszkam sobie sam, bez rodziny. Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :mruga: Odebrać jej przyjaciela, bo raz, więcej czasu z dziewczyną, dwa, chyba tylko ja ogarniam tutejszą sieć autobusów na skali większej niż dwie linie na krzyż i jednocześnie nie pracuję u Przewoźnika.

@Kę: jedyne moje doświadczenie z handlem jest takie, żeśmy o 4:00 lub 4:30 otwierali sklep. Rano. O 11:00 zwijamy biznes i do domu. Suma sumarum przez to, ile do sklepu miałem, wstawałem o 2:40. Nawet porządnego śniadania nie robiłem sobie w domu, bo nie miałem motywacji do jedzenia o 3 w nocy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :mruga:
A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Mrozard »

A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Czy Jeździłeś na lotnisko zawsze tym samym autobusem ? Bo jeśli tak, to może driver :retard:

PS. Dobrze, że nie było tam J-31. Przynajmniej nie miał kto nadawać :-P

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 282
Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: TranslatorPS »

J-31 pisze:A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ?
Rodzina :P
Mrozard pisze:A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko?
A to moja wina, że lot z Kolonii do Dublina przylatuje w piątki o 23:10? :D Przyjaciela przyjaciółki (hm, ciekawe jak to się przekłada z mojej perspektywy...) żeśmy odbierali.
pmaster pisze:Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"
Z nią nie potrzebuję aluzji :diabeł: Język angielski jest za słaby w temacie wątków drugiego stopnia ukrycia przekazu, więc najlepsze teksty wychodzą wprost :P

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

TranslatorPS pisze:Przyjaciela przyjaciółki (hm, ciekawe jak to się przekłada z mojej perspektywy...) żeśmy odbierali
Trójkąty są fajne tylko w konfiguracji 2 dziewczyny i ty. Gorzej jak ta druga cię uwodzi, by odbić twoją. Ale i tak nie polecam na dłuższą metę.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Auper »

Osobiście wolę trójkąty w formacji 2 dziewczyny i ja niż 2 dziewczyny i Translator, no ale kto co lubi, panie K...;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

No, ale Panowie - brytyjki są zimne. Lodowate... brrrr. Z brytyjką można świrować, ale w lato - to się przynajmniej człowiek schłodzi. A na obecną pogodę, to już lepszą są francuski. Są cieplejsze. A przecież w kupie cieplej :diabeł:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Trójkąty są fajne tylko w konfiguracji 2 dziewczyny i ty. Gorzej jak ta druga cię uwodzi, by odbić twoją. Ale i tak nie polecam na dłuższą metę.
Widzę, że zaliczyłeś przynajmniej przygotowanie teoretyczne.
A przecież w kupie cieplej
Nie pomyślałbym, że jesteś koprofilem.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Ja też bym nie pomyślał :diabeł:

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 282
Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: TranslatorPS »

Kędzior pisze:Trójkąty są fajne tylko w konfiguracji 2 dziewczyny i ty. Gorzej jak ta druga cię uwodzi, by odbić twoją. Ale i tak nie polecam na dłuższą metę.
Eee tam, to ja Was dobiję do reszty teraz. Rzeczona przyjaciółka leci tylko na kobiety (co nie ułatwia mi nijak sprawy :diabeł: ), a tamten kolega gustuje w obydwóch stronach spektrum. Więc co jak co, ale w najgorszej sytuacji byłbym wówczas akurat ja.
Auper pisze:Osobiście wolę trójkąty w formacji 2 dziewczyny i ja niż 2 dziewczyny i Translator, no ale kto co lubi, panie K...;)
:chytry:
J-31 pisze:No, ale Panowie - brytyjki są zimne. Lodowate... brrrr. Z brytyjką można świrować, ale w lato - to się przynajmniej człowiek schłodzi. A na obecną pogodę, to już lepszą są francuski. Są cieplejsze. A przecież w kupie cieplej :diabeł:
Jeszcze nie upadłem na łeb na tyle, żeby próbować czegokolwiek z tutejszą wariacją na temat żeńskiej populacji. Rzeczona przyjaciółka jest Niemką :]

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Najgorzej to miałaby ta Niemka, ty byś chociaż zamoczył. Sam zresztą napisałeś
:chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Translator - niemki są bardzo praktyczne, więc w sumie nie jest z nimi najgorzej. No, ale skoro ona ma inne preferencje - cóż jej sprawa. To Masz ten problem z głowy, ale co do do tego drugiego kolegi, to lepiej Uważaj jak się do niego Odwracasz :D

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

pmaster pisze:
Trójkąty są fajne tylko w konfiguracji 2 dziewczyny i ty. Gorzej jak ta druga cię uwodzi, by odbić twoją. Ale i tak nie polecam na dłuższą metę.
Widzę, że zaliczyłeś przynajmniej przygotowanie teoretyczne.
Byłem kiedyś w związku z mężatką, którą facet zaniedbywał... tam. Ale nie wiedziałem, że facet ten miał powiązania z mafią i po tym jak się dowiedziałem, ledwo udało mi się wyjść z tego cało.

A teraz jestem szczęśliwy z dziewczyną z którą pracuję w tym samym hipermarkecie, z tym że ona na innym dziale niż ja.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Jako że na forum pojawia się teraz bardzo mało postów, napiszę tutaj kilka w jednym i każdy będzie mógł wybrać swój ulubiony.

- dziewczyna mafioza zdradza go z kasjerem z hipermarketu? No rzeczywiście, dzień jak co dzień.
- Mafia oczywiście ta z Piasecznym na wokalu?
- z której książki zaczerpnąłeś opis tejże przygody?
- uwaga zagadka: czym się różni żydomasoński spisek od podbojów miłosnych Kędziora? W żydomasoński spisek ktoś wierzy.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

- dziewczyna mafioza zdradza go z kasjerem z hipermarketu? No rzeczywiście, dzień jak co dzień.
Wtedy jeszcze nie kasjerem.
- z której książki zaczerpnąłeś opis tejże przygody?
Nie chciałbyś tego przeżyć, oj nie chciałbyś.

Dla ciebie niedowiarku forumowy, masz zdjęcie w chwili dodawania tego posta.
http://iv.pl/images/46665666109833614767.jpg

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

Wtedy jeszcze nie kasjerem.
Nieźle.
Nie chciałbyś tego przeżyć, oj nie chciałbyś.
Mitomanienia na forum o kupie i autobusach żeby zaimponować dziewczynie? Rzeczywiście, nie chciałbym.

A co do książki przypomniałem sobie, że czytałem coś takiego z podobną historią:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”