Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

TAAAAK! TAAAAK ! Ja chcę. Chętnie mogę być sponsorowany. Może na początek w EURO bardzo proszę. :rotfl:

Frankowi mówię dobranoc :retard:

wojtek1611
Posty: 457
Rejestracja: 2011-06-02, 08:01
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: wojtek1611 »

c) Zakaz pisania otrzymany za złamanie regulaminu forum, obowiązuje także w shoutboxie. Pisanie w nim, mimo otrzymanego zakazu pisania grozi banem.
Czyżby szykował się wielki powrót?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

Kiedyś na pewno.

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: MrStronek »

Czy są jakieś bannery zrobione by wstawić na stronę? :)

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: K4016td »

Cyrku p.t. Kędzior z pomarańczowym nickiem ciąg dalszy. Do kina go jeszcze weźcie i popcorn mu kupcie :P

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

Popcorn dobry, poproszę z masłem i solą.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

No ładnie. Smaku mi Narobiliście tym popcornem. I znów mi w brzuchu burczy :diabeł:

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: K4016td »

Pamięta ktoś wydarzenia z zeszłego roku, dziejące się o tej porze roku? :D Krótkie streszczenie napisane pod wpłwem emocji z tamtych dni :P

Wojna pod KMF 2013-2014
Następstwo przegranej herbacianej rewolucji która miała zapoczątkować zmiany na KMF w celu obalenia dyktatora Kim-Kę-Dziora.

Geneza
Przez cały rok 2013 narastał konflikt pomiędzy Kim-Kę-Dziorem a użytkownikami KMF czego efektem były liczne egzekucje w prowincjach przez oddziały osbiście kierowane przez Kima. Władza niewiele mogła zrobić w kwestii zabezpieczenia siebie przed wojskami najeźdzcy toteż zaczęto organizować pozdiemną opozycję a także opanowano czestoliwości rządowego biuletynu Shoutbox gdzie regularne akcje sabotażowe prowadziły oddziały z Radomia, Płocka, Poznania i Skarżyska Kamiennej. Atmosfera pomiędzy jednostkami stała się bardzo napięta co w efekcie doprowadziło opozycję do zorganizowania znacznej grupy osób zdolnej do prowadzenia akcji zbrojnej przeciwko reżimowi Kim-Kę-Dziora. Jednakże Kim, będący w kontakcie z głową państwa - J-31, który informował go o postulatach opozycji postanowił wypowiedzieć wojnę.

Wojna
W pierwszych dniach stycznia wojska gestapowskiej armiii spod Wrocławia które miały powstrzymać ruch niepodległościowy prowincji Rysunkowej w KMF spotkały szczególny opór w Skarżysku-Kamiennej która miała wsparcie lotników angielskich z dywizjonu K4016.
Zmasowany atak z różnych stron kraju prowadzony przez armie ze Śląska, Wielkopolski, Lubelszczyzny oraz różnych innych stron kraju skutecznie powstrzymał władzę Kim-Kę-Dziora na włościach należących do ludu rysującego miast i wsi. Efektem miał być tzw. pokój warszawski, czego efektem okazał się okrągły stół przedstawicieli opozycji z Kim-Kę-Dziorem i głową KMF, J-31. Niestety wolne wybory nowego zarządcy prowincji rysunkowej KMF spadły na panewce z racji oskarżeń partyzantów o kolesiostwo i wywołanie wojny tylko i wyłącznie po to by dorwać się do koryta. Wobec tego wojna pozostała w tym momencie nierozstrzygnięta. Moderatorem działu rysunkowego po sfałszowanych wyborach przeprowadzonych znacznie później został Sir Mrozard z Koszalina które w.w. stanowisko piastuje po dziś dzień.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Mrozard »

K4016td pisze:po sfałszowanych wyborach
Ja wam dam sfałszowanych!

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: K4016td »

To było ultimatum :D Albo ja, albo... ja :P

No ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Czy ktoś nadal uważa że Kwaśniewski jest magistrem? :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Z zapisków Narodowego Centrum Historii Nowożytniej:
W efekcie zeszłorocznych zbrojnych potyczek pomiędzy zwolennikami herbacianej opozycji a Kim-Kę-Dziorem i nieudanego puczu generalskiego, aktywiści albo wyemigrowali, albo zapili się na amen. Jednakże nie wszyscy, bo o ile nie jaki Ploc-De-Garcia widziany był w pozycji leżącej na przystanku tramwajowym na Tarchominie. To jego wspólnik, Faja-Fi-fi-K, zaszył się w kniejach Zachodlandii, skąd wysyła co jakiś czas tajne wiadomości. Agenci służb specjalnych nadal próbują go wytropić i rozszyfrowują jego kolejne wiadomości. Nadal nikt nie wie, kto jest ich adresatem.
Ja cię kręcę, gdyby nie ten FB, to pozostali uczestnicy wydarzeń nawet nie wiedzieli by co piszczy w trawie :-P

PS. Ech, gdyby tak można było tłuc posty, jak ten Reksiu tam powyżej. YYY...tzn. pisać nie tłuc :z³y:

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 282
Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: TranslatorPS »

^^ Jesteś na odpowiedniej pozycji, żeby posty też od czasu do czasu... zatłuc :chytry:

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: K4016td »

J-31 pisze:Z zapisków Narodowego Centrum Historii Nowożytniej:
W efekcie zeszłorocznych zbrojnych potyczek pomiędzy zwolennikami herbacianej opozycji a Kim-Kę-Dziorem i nieudanego puczu generalskiego, aktywiści albo wyemigrowali, albo zapili się na amen. Jednakże nie wszyscy, bo o ile nie jaki Ploc-De-Garcia widziany był w pozycji leżącej na przystanku tramwajowym na Tarchominie. To jego wspólnik, Faja-Fi-fi-K, zaszył się w kniejach Zachodlandii, skąd wysyła co jakiś czas tajne wiadomości. Agenci służb specjalnych nadal próbują go wytropić i rozszyfrowują jego kolejne wiadomości. Nadal nikt nie wie, kto jest ich adresatem.
IPN lubi to :D Swoją drogą nie mogę się doczekać reaktywacji AMA :P
TranslatorPS pisze:^^ Jesteś na odpowiedniej pozycji, żeby posty też od czasu do czasu... zatłuc :chytry:
A nie podoba Ci się mój kronikarski opis bitwy w której brałeś udział? :D Ja mam na to teczki ! :D Mogę opublikować jak ktoś chce :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: J-31 »

Spoko. Możesz opublikować, IPN też coś doda na zasadzie uzupełnienia :cool:

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 461
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: K4016td »

Oryginalny przebieg Bitwy pod KMF
[Pią 21:18] *Kędzior: Marna prowokacja panowie
[Pią 21:30] `ZgoN!: zielone gestapo
[Pią 21:36] @J-31: Panowie, więcej luzu
[Pią 21:36] `ZgoN!: z nim sie nie da
[Pią 21:52] *Kędzior: Na razie widzę, że największym prowokatorem jesteś tutaj ty. A to najpierw się wcinasz w wódkę i zakąskę terroryzując nowych użytkowników (zamiast zgłosić posty Ekipie Forum), nie zwracasz uwagi na zielone podpisy moderatorów w postach.
[Pią 21:53] `ZgoN!: hahaha, terroryzuje, w ostatnich dniach nie podpisałeś mi na zielono żadnego posta.
[Pią 21:54] Kolejorz: Luzu by się przydało temu jednemu zielonemu. Czy on nigdy nie był pouczony, że też przegina? Modku sory, że tak o tobie piszę. Nie lubię cię.
[Pią 21:55] *Kędzior: Z drugiej zaś strony piszesz o zielonym gestapo. Mam przypomnieć twoje odzywki do nowych użytkowników w dziale rysunkowym?
Pią 21:56] K4016td: Kędzior, akurat `Zgon! ma rację że terroryzuje to kto inny
[Pią 21:58] `ZgoN!: na forum jest tak zielono od twoich wpisów, jedziesz każdego i o wszystko. Ostatnio prawie wlepiłeś warna rietzemu bo dopisał że jego firma się rozwija. Tu nie WFK że możesz sobie wszystkimi pomiatać skarbie.
[Pią 21:59] *Kędzior: Prawie dostać warna to to samo, co dostać warna? Ale tak na serio się pytam. I ciekawe skąd masz dane o rzekomych warnach ode mnie na WFK
[Pią 21:59] `ZgoN!: a nowych trzeba utemperować żeby chały nie wrzucali, sam widzisz jakie teraz K4016TD robi prace, to ja mu wszystko wyjaśniłem i pomogłem w nauce.
[Pią 22:02] K4016td: Potwierdzam słowa `ZgoN!a bo sporo się nauczyłem, właśnie przez posty co jest źle a co nie. A teraz przez Kędziora nowi się BOJĄ wstawiać swoje prace, z powodu warna
[Pią 22:03] K4016td: bo jeżeli coś im ktoś odpisze i oni na to odpowiedzą, to takie posty zazwyczaj lądują w koszu za offtopic
[Pią 22:03] `ZgoN!: A skąd to wiemy? Bo się kontaktujemy z nowymi i wyjaśniamy im co i jak.
[Pią 22:04] K4016td: tematy rysunkowe to nie fotogaleria, po to istnieje aby o rysunkach podyskutować a nie tylko pokazywać
[Pią 22:05] *Marcin N: Flaszka dla K4016, to są prezentacje firm a nie tylko rysunki. Porównajmy to do... gazet, czy zawsze w każdym artykule czy notce prasowej znajdują się zdjęcia (w tym wypadku rysunki)
[Pią 22:05] `ZgoN!: TO jest forum a nie galeria panie kędzior, tu się dyskutuje o rysunkach. Więc prosimy ciebie abyś sobie pomiatał ludźmi na swoim WFK, bo my chcemy tu mieć normalne forum, gdzie można wyrazić swoje zdanie i nie być zbanowanym, albo zwarnowanym przy okazji.
[Pią 22:08] Domiz09: Dokładnie - sam zaczynałem od rysunków... hmm... wątpliwej jakości? Jednak za czasów gdy rozpoczynałem moją przygodę z paintem znalazły się życzliwe osoby, które wytłumaczyły mi co i jak i pomogły pracować nad rysunkami - te 4 lata temu nie musiały się te
[Pią 22:08] *Kędzior: Nadal nie widzę danych o moich rzekomych warnach na tamtym forum. Fakty proszę a nie zmyślone teorie.
[Pią 22:09] Domiz09: go obawiać - a od jakiegoś czasu nie spotykani są nowi rysownicy - bo każdy ich hejtuje, a logiczne że nikt nie zaczyna rysowania od poziomu Marcina czy wielu innych tutejszych twóców
[Pią 22:10] `ZgoN!: dobra panie kędzior powiem prosto i zrozumiale, nie chcemy cie w rysunkach, bo mod powinien też konsultować niektóre rzeczy z użytkownikami i żyć z nimi w zgodzie, a nie jak gestapo kosić jak popadnie.
[Pią 22:11] *Marcin N: Domiz, ale ja sam zaczynałem od wielkiej chały... Ale wtedy też nikt mnie nie gnoił tylko pomagali mi w tworzeniu m.in pan Auper czy właśnie J-31 za co jestem im wdzięczny. Boję się, że gdybym teraz coś zaprezentował już bym miał bana na forum bo zaniżam
[Pią 22:11] `ZgoN!: Zapraszam do dyskusji poza KMF, gdzie nie trzeba obawiać się o swoje bezpieczeństwo, zrobimy konferencję na GG/Skype czy kto co woli i zobaczymy co mają do powiedzenia użytkownicy o tobie.
[Pią 22:12] *Kędzior: A km-forum to jedyne forum na którym możesz dodać takie rysunki?
[Pią 22:13] K4016td: Nie wierzę... TY nas z forum wyganiasz?
[Pią 22:14] `ZgoN!: To jest jedyne forum gdzie jest tak szerokie grono użytkowników, a przez ciebie to grono się kurczy. Ludzie się na ciebie wypinają.
[Pią 22:14] *Kędzior: Pytam się z czystej ciekawości. Hihi, szybsi ode mnie jesteście, widzę
[Pią 22:16] `ZgoN!: A ja się pytam z czystej ciekawości o co ci chodzi. Ty masz pilnować porządku a nie się wyżywać. To że ktoś nie zrobił przecinka to zaraz zazieleniasz post swoimi wywodami jak tak można i w ogóle.
[Pią 22:17] *Kędzior: A czy ty nie rozróżniasz do czego służy funkcja Uwagi moderatora?
[Pią 22:17] *Marcin N: *** panowie ! Dośc mam tej pyskówki w którą dałem się poniekąd wciągnąć... Kędzior więcej luzu, dajmy się wykazać nowym i reagujmy dopiero jak zaczną się za bardzo szarogęsić. Jedyne co mam do Ciebie to to, że nie powiadomiłeś nikogo o czystkach jakie z
[Pią 22:18] Domiz09: @Marcin - no właśnie - KAŻDY tutaj zaczynał od chały - ale wtedy znalazły się osoby które poświęciły czas, pomogły etc. - a teraz za gorszy rysunek od razu się wyżywają... trochę luzu, ludzie
[Pią 22:22] `ZgoN!: I niech to będzie osoba która faktycznie się na tym zna i ma pojęcie.
[Pią 22:22] K4016td: Popieram w całej rozciągłości. i więcej luzu w innych tematach !
[Pią 22:22] Domiz09: Wiesz co Zgon? Niegłupie
[Pią 22:23] TranslatorPS: Jestem przeciw a nawet za. Znaczy się tylko za.
[Pią 22:24] *Marcin N: Ja się nie piszę, nie jestem outsiderem siedzącym na forum 24/7, mam rodzinę i pracę a to raczej ciężko pogodzić z pasjami.
[Pią 22:24] Kolejorz: Kędzior opamiętaj się. Co w tobie wstąpiło? Co to za moda by banować każdego nowego forumowicza?
[Pią 22:25] *Marcin N: Ha ! Następny się sprzeciwił Ciekawe kiedy na forum powstanie drugi Wałęsa który obali obecny ustrój...
[Pią 22:26] Kolejorz: Nowym trzeba tłumaczyć a nie banować! To nie jest rozwiązanie. Przez twoje zachowanie, istnienie tego forum jest znikome.
[Pią 22:26] *Kędzior: Mówisz o marianie, który pisał na forum posty kodem HTML?
[Pią 22:27] `ZgoN!: Marcin, sprzeciwiło się duuużo więcje osób ale nie chcą się ujawnić. Boją się że dostaną bana.
[Pią 22:28] TranslatorPS: Ja tylko dorzucę grosza, nawet nie trzy - jak zaczynałem moderować polskie forum o OMSI, panował tam taki jeden admin, który karał za najdrobniejsze przestępstwa - jak ja dołączyłem do Ekipy, był tam już z dwa miesiące. Powiem tak - dwa miesiące później d
[Pią 22:28] *Kędzior: Za merytoryczną wypowiedź w odpowiednim miejscu nikt nie karze nikogo banem.
[Pią 22:30] *Marcin N: Merytoryczną wypowiedzią można też nazwać drobną prezentację swojego przewoźnika czyli notka o tym, że się rozwija czy planuje jakieś tam zakupy. Wszak jest to informacja na temat a nie spam.
[Pią 22:30] `ZgoN!: dobrze więc, niech powstanie o tym temat, o powołaniu jednego lub dwóch modów, tylko w dziale rysunkowym.
[Pią 22:31] *Kędzior: @Marcin N: Zgoda, ale nie w takich proporcjach, że rysunków w tym poście będzie 1%. Wystarczy krótko, zwięźle i na temat, okraszone odpowiednio dużą liczbą rysunków.
[Pią 22:32] K4016td: Nigdy nie jest 1% -.-
[Pią 22:33] PUŁAWtranS: Ja popieram Zgon'a, żeby wybrać moderatora "rysunkowego"
[Pią 22:33] *Marcin N: @Kędzior: Ale spójrz na to z innej strony, nie jest to jednak poniekąd spam bo piszą na temat więc nie wiem po co ta nadgorliwość.
[Pią 22:34] *Kędzior: Było, było, nawet 0% czasem
[Pią 22:34] *Marcin N: Rozumiem, gdyby ktoś napisał tam post typu "Cześć mam MPK" i nic więcej, ale jednak zawsze ktoś napisze coś więcej, ew. jakieś plany na rozwój swojej firmy właśnie z nadzieją, że kogoś to zainteresuje.
[Pią 22:35] K4016td: No to 0% zostało wyeliminowane, samych notatek nie spotyka się już od jakiegoś pół roku
[Pią 22:37] *Kędzior: @Marcin N: Ale jest pewno rozwiązanie problemu - elaboraty o swoim "przewoźniku" można napisać na swojej stronce o nim, ew. blogu i do postu wkleić rysunki, krótki opis i link do tegoż elaboratu na blogu
[Pią 22:38] Kolejorz: Nie tylko o Marianie mówie ale też o użytkowniku pasazer1111. Szkoda chłopaka. Mógłby się rozwinąć talentem a ty go bach, banem.
[Pią 22:38] Domiz09: A to nie jest przypadkiem reklamowanie stron? -.-
[Pią 22:38] *Kędzior: Gadzie tak robił i co do tego sposobu prezentacji wirtualnej firmy nie miałem i nie mam zastrzeżeń.
[Pią 22:38] K4016td: Kędzior - nie każdy jest na tyle zorganizowany/ma na tyle wolnego czasu żeby założyć, a już nie mówiąc o aktualizacji takiej strony
[Pią 22:39] *Marcin N: @Kędzior: Ale nie każdy ma chęci i czas na prowadzenie bloga, tutaj na forum przynajmniej zawsze znajdzie jakiś odzew na który nie zawsze można liczyć na blogu.
[Pią 22:39] *Kędzior: Zależy od tego jak sformuujesz treść zachęcającą do zajrzenia pod ten link.
[Pią 22:39] Domiz09: No sam już nie wiem czy można czy nie można - w końcu w regulaminie jest punkt zakazuący reklamowania...
[Pią 22:39] Kolejorz: Trzeba Kędzior tłumaczyć nowym do jasnej cholery. Ostatnio dostałeś mode na banowanie każdego nowego.
[Pią 22:40] K4016td: O, to co Marcin nadmienił to główna rzecz - odbiór prac przez szersze grono użytkowników
[Pią 22:41] *Marcin N: Może inaczej... Sam mógłbym założyć bloga czy stronkę ale po co... Tutaj na forum mam jednak większą szansę na odwiedziny niż za każdym razem wklejanie linka do bloga z informacją o nowej notce.
[Pią 22:41] Domiz09: O właśnie, jakby się trzeba zarejestrować i logowac na każdej stronce przewoźnika to by szału dostać można...
[Pią 22:41] *Kędzior: Kolejorz a ty dalej o tym. Zapewniam cię, że jedynymi zbanowanymi w ostatnim czasie byli ewidentni spamerzy, jak dziś marian.
[Pią 22:41] Kolejorz: Szkoda, że pasazer1111 już nie odczyta mojej wiadomosci na pw na temat modelu. Odblokuj go i przeproś!
[Pią 22:42] *Kędzior: Szkoda, że nie znał on regulaminu i zarejestrował się po raz drugi mimo tego, że kiedyś dostał komplet ostrzeżeń z warnem za nadmierny spam.
[Pią 22:46] *Kędzior: @Domiz09: Na bloggerze nie musisz się kilka razy logować, wystarczy że wejdziesz na Gmaila, którego ma prawie każdy.
[Pią 22:47] *Marcin N: Ja nie mam !
[Pią 22:48] *Kędzior: Ja nie miałem długo, ale mierził mnie spam na tlenie
[Pią 22:50] *Marcin N: Dobra panowie czas to zakończyć. Kędzior więcej luzu bo taką napinką jeszcze większy gnój się robi
[Pią 22:50] *Kędzior: Jestem spokojny, jak nigdy wcześniej
[Pią 22:52] Domiz09: Jeszcze tylko rzucę do Kędziora - na takim bloggerze ciężko jest prowadzić stronkę przewoźnika - IMO zdecydowanie lepiej nadaje się do tego vgh.pl, gdzie jednak trzeba się zawsze logować
[Pią 22:52] *Marcin N: I to mnie cieszy, panowie pasja ma nas łączyć a nie dzielić. Szkoda by było poniekąd stracić tak aktywnego moda jakim jest kędzior, ale niech też nie przesadza ze swoimi uprawnieniami. Kiedyś to się nazywało nadużycie władzy
[Pią 22:53] *Kędzior: Jak kto woli
[Pią 22:53] *Kędzior: @Domiz: Jak kto woli, jednemu podpasuje blogger, drugiemu vgh
[Pią 22:56] *Marcin N: Jestem osobą która lubi jasne i klarowne sytuacje... Czyli jak podpisujemy pakt o nieagresję ?
[Pią 22:57] Domiz09: Sam blogger zły nie jest, jednak myślę że do samych newsów - bo np. na galerię pojazdów czy opisy KM jest trochę gorszy - no ale nie o to chodzi w naszej dyskusji, więc EOT
[Pią 23:00] Rumpel: "Odblokuj go i przeproś" chłopie, ogarnij się, mamy styczeń, więc nie możesz dojeb*ć już dowcipem roku.
[Sob 0:07] K4016td: O wolność tu chodzi, o wolność !
[Sob 1:42] faja_k: Ale żeście naspamowali, zarządzam koniec tematu. To co z tym piwem? Bo naspamowaliście mi tyle, że nie widzę ostatniego wpisu
[Sob 2:20] pmaster: Tobie hedonizm w głowie, a tu za wyższą sprawę trzeba walczyć
[Sob 10:51] Mrozard: Tak się sracie o te warny, jakby to miało oznaczać koniec świata. Jeden to jest nic, gorzej jak ma się dwa i więcej, jak już jest blisko do bana. A raz tak miałem, jak mi KKS dał warna...
[Sob 12:27] faja_k: Ty miałeś chyba zakaz pisania nawet, spamerze Dowód, że można wyjść na ludzi, ale jakoś u dzisiejszych spamerów takiego potencjału nie widzę
[Sob 12:36] Mrozard: Na zakaz pisania się akurat nie załapałem, ZTCP.
[Sob 13:32] Auper: To ja chyba jedyny nieskalany, który to żadnego warna nie złapał... Swoją drogą to mój pierwszy wpis w SB, a od razu nic nie wnoszący do tematu...
[Sob 13:57] wojtek1611: Ja się nawet dziwię ża ja żadnego warna nie miałem
[Sob 14:01] skyliner: Powitać
[Sob 15:16] Rudy: Auper nie tylko ty, ja też czysty
[Sob 15:20] faja_k: Ja dostałem od Kędziora To w takim razie Mroziu miałeś po kilka razy dwa warny
[Sob 15:22] Domiz09: Hah, ja też nigdy warna nie załapałem - chociaż wiele razy pewnie zasłużyłem
[Sob 15:27] Domiz09: I również pamiętam słynną wiadomość od KKSa z prośbą o zaprzestanie pieprzenia nie na temat
[Sob 15:30] faja_k: Moje niedopatrzenie.
[Sob 15:56] Mrozard: Ze 3 czy 4 razy miałem po dwa warny, później jakieś pojedyncze z rzadka.
Więcej sie nie zachowało, możliwe że nie jest to kompletne ;) No ale na wojnie zawsze ginie część dokumentacji :D

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Mrozard »

Niektórym do tej pory nie było dane się dowiedzieć i nauczyć, że krzykiem się nic nie da załatwić.

mk12
Posty: 69
Rejestracja: 2011-06-14, 14:49
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Post autor: mk12 »

Zapiski dowódcy oddziałów SK-01 pisze:Dywizjon Kim-Kę-Bandziora pod dowództwem generała Antrekota Wacława natarł na Skarżysko-Kamienną od strony północnego południa. Nocując naz zalewem okazało się że część jego dywizjonu logistycznego została rozstrzelana, gdyż dowieźli wojskom Kim-Kę-Bandziora same buraki. Nacierając napotkali duży opór partyzantów którzy strzelali z ucha, oraz sekcję MIGów które strzelały biletami z twardego kartoniku, skazując tym samym wrogich żołnierzy na uciążliwe zacięcia skórne. Żołnierze próbowali ratować się jeszcze rzucając granatami, jednak granaty się skończyły, a brać trzeba było to co pod ręką, więc rzucali mięsem. Ostatecznie buraczani mieszańcy przyciśnięci zostali przez lotnictwo angielskie z dywizjonu K4016. Sam przywódca Kim-Kę-Dzior został pojmany. Dzień później Kim-Kę-Dziorro uciekł z obozu raniąc strażników warnami. Do dziś wiadomo tylko to że ukrywa się gdzieś w państwie KMF, a sam władca J-31 chodzi za nim i pilnuje go żeby nikt go nie zabił. Ku chwale poległego w walce Butelki, na którym żołnierze Kim-Kę-Dziorra wykonali egzekucję, zabijając go banem.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster »

No ta, wcinania się w wódkę i zakąskę to nikt tutaj tolerować nie będzie. No, ewentualnie ostatecznie to tą zakąską moglibyśmy się podzielić, jakby ktoś był bardzo głodny

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: Przemek »

Łaaaaaaaaa, ale nuuudy. Chyba trzeba się napić.

mk12
Posty: 69
Rejestracja: 2011-06-14, 14:49
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: mk12 »

No, no. Słyszałem że w biedronce ostatnio promocyjnie na herbatki, więc leć bo wykupią. :mruga:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”