YUTONG Polska

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

YUTONG Polska

Post autor: Marcin_558 »

Yutong wchodzi na polski rynek i szuka przedstawiciela na Polskę. Jak widac kolejna firma chce zaistnieć nawet po nie udanym debiucie u nas King Longa.

Ogłoszenie wisi na stronie infobus: www.infobus.pl

Firma oferuje autobusy:

- turystyczny Yutong Vision: http://www.yutong.sk/index.php?option=c ... 7&Itemid=7
- miedzymiastowy Yutong Smile: http://www.yutong.sk/index.php?option=c ... 8&Itemid=6
- miejski Yutong Touch: http://www.yutong.sk/index.php?option=c ... 6&Itemid=5

więcej na stronie: http://www.yutong.sk/

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

O ile King Long stara się o oferowanie przynajmniej stylistycznie własnych koncepcji, to Yutongi są zerżnięte w MAnów, Mercedesów i jeszcze czegoś :|

Bartek

Post autor: Bartek »

Matko jedyna, siedzenia przy wieży w tym miejskim badziewiu to porażka :shocked:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

pr110 pisze:Matko jedyna, siedzenia przy wieży w tym miejskim badziewiu to porażka :shocked:
Takie samo rozwiązanie pojawiło się już dawno temu w NLu z wieżą ;)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Amalio pisze:w MAnów, Mercedesów i jeszcze czegoś
Jeszcze Scanii i Volvo. W ogóle fajne nazwy mają tych modeli :D

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Shadow238 pisze:
Jeszcze Scanii i Volvo.
Scani i Volvo :?: Napisz mi w czym to się objawia, bo nie widzę. Turystyk jak nic cały prócz przodu zerżnięty z Lion's Coach. Miejski ma z zewnątrz trochę z Lion's City no i Manowską zabudowę wierzy z tym śmiesznym układem siedzeń+ przyciski stop używane w miejskich Mercedesach. Międzymiastowy zaś ma ten łuk prosto z Lion's Regio.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Chryste panie - rzeczywiście Yutong to normalnie kopia wszystkiego po trochu. Czy oni czasami nie chcą po trochu wchodzić na rynki europejskiej - przez Polskę ? :roll:

Cóż. Chińskie buty i ciuchy już od dawna nas zalewają, toteż teraz czas na chińskie autobusy - to jest tylko kwestią czasu jak zaczną nas zalewać takimi pojazdami :cool:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

J-31 pisze: Czy oni czasami nie chcą po trochu wchodzić na rynki europejskiej - przez Polskę ? :roll:
Skoro strona jest słowacka... no to chyba jednak nie przez Polskę.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Amalio pisze:Skoro strona jest słowacka... no to chyba jednak nie przez Polskę.
No to między innymi przez Polskę. Poniżej cytat z postu Marcina_558 ;)
Marcin_558 pisze:Yutong wchodzi na polski rynek i szuka przedstawiciela na Polskę.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Kitajce zaszalały. A ja tu widzę nawiązania do Irisbusa. Wnętrze tak jakby z Volva. Jednym słowem: miłośnik każdej marki znajdzie w tym autobusie coś dla siebie :D

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

J-31 pisze: No to między innymi przez Polskę. Poniżej cytat z postu Marcina_558 ;)
Jeżeli ktoś szuka przedstawicielstwa w Polsce... to po to by sprzedawać autobusy w Polsce.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

TLG pisze:Kitajce zaszalały. A ja tu widzę nawiązania do Irisbusa. Wnętrze tak jakby z Volva. Jednym słowem: miłośnik każdej marki znajdzie w tym autobusie coś dla siebie
Może to dobre rozwiązanie? Jak ktoś trochę lubi MAN-a, a trochę Volvo, to będzie miał miks specjalnie dla siebie :P Jeszcze łuk na szybie a'la Solaris i marzenie MKM-a spełnione :D

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Pół biedy, spodziewałem się szczerze mówiąc czegoś gorszego :P (mikrobusów z jedną parą drzwi i "okrętowym" dieslem z przodu), ale nie jest źle. Przynajmniej z zewnątrz. Od tego miejskiego faktycznie zionie MAN-em na odległość.
Marcin_558 pisze:Jak widac kolejna firma chce zaistnieć nawet po nieudanym debiucie u nas King Longa.
Ja np. chcę powrotu Jelcza... Kto wie, przy wyrobach z Chin może byłaby to niezła alternatywa :retard:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

PAFAWAG pisze:Pół biedy, spodziewałem się szczerze mówiąc czegoś gorszego :P (mikrobusów z jedną parą drzwi i "okrętowym" dieslem z przodu), ale nie jest źle.
Są różne normy które takie pojazdy muszą spełniać. Z byle jakim silnikiem by to nie przeszło.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

Yutong w tym roku na Transexpo 2010 wejdzie na polski rynek. A w Czechach już sprzedał pierwsze swoje autobusy:

http://galerie-autobusu.cz/Yutong/

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »

Ten tył taki Neoplanowski.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Formuła 1 pisze:Ten tył taki Neoplanowski.
Bo to jest kopia Neoplana :]

Jarocin57

Post autor: Jarocin57 »

Nawet nie najgorsze są te autobusy.Tylko te fotele w tym miejskim mi się nie podobają.A tak to robią wrażenie

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Sprzedali również 200 podrobionych MANów dla Chartumu :nuts: Mam tylko nadzieję, że nikt z Polski nie kupi ich wspaniałych produktów.

:strzałka: http://infobus.pl/text.php?id=34580

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Autor artykułu na Infobusie pisze:Generalnie dostarczone autobusy bardzo przypominają średniopodłogowe autobusy Mercedes-Benz Conecto I generacji
Trochę to zabawne ze względu na ich uderzające podobieństwo do MANów SL.
Gadzie pisze:Mam tylko nadzieję, że nikt z Polski nie kupi ich wspaniałych produktów.
Jeśli chodzi o miejskie raczej nie, choć może skuszą się jacyś naprawdę biedni przewoźnicy, tacy jak ci, którzy teraz kupują tabor zza wschodniej granicy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”