Otokar - ogólnie

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Mariolino
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-23, 14:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mariolino »

Ja słyszałem od kierowcy, że ma do Tarnowa zawitać, szkoda, że nie dowiedziałem się zanim wróciłem z pracy bo bym po drodze na zajezdni sprawdził. Jutro się okaże.

pol

Post autor: pol »

Ponoć do wawy miał jechać.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

pol pisze:Ponoć do wawy miał jechać.
A to byłoby ciekawe, póki co nic o nim nie słyszałem. Może "Mobilis" będzie chciał tego Otokara przetestować. No, ale póki zero informacji. ;)

Awatar użytkownika
Mariolino
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-23, 14:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mariolino »

Hm, jak się okazało, to był w Tarnowie i nieraz będzie, bo rozprowadzaniem tego po Polsce zajmuje się firma mająca siedzibę na naszej zajezdni na Okrężnej 9. Także pewnie się nie raz nawinie pod aparat.

Jarocin57

Post autor: Jarocin57 »

powoli zdobędzie rynek jak Sor :chytry:

marekJG

Post autor: marekJG »

A we Francji zaczynają sprzedawać Vectio jako Gepebus Oreos 4X z napędem elektrycznym http://www.transbus.org/construc/gepebus_oreos4x.html

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

marekJG pisze:A we Francji zaczynają sprzedawać Vectio jako Gepebus Oreos 4X z napędem elektrycznym http://www.transbus.org/construc/gepebus_oreos4x.html
Jakoś ciekawiej się prezentuje niż standardowa wersja, można by rzec, że jesteś ładniejszy :D

Bartek

Post autor: Bartek »

KB pisze:
marekJG pisze:A we Francji zaczynają sprzedawać Vectio jako Gepebus Oreos 4X z napędem elektrycznym http://www.transbus.org/construc/gepebus_oreos4x.html
Jakoś ciekawiej się prezentuje niż standardowa wersja, można by rzec, że jesteś ładniejszy :D
Też odnoszę takie wrażenie. Ale w nowym schemacie MZK Przemyśl Otokary też będą się ładnie prezentować, przynajmniej mam taką nadzieję, bo schemat prosty a zarazem fajny sobie wybrali.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

pr110 pisze:Ale w nowym schemacie MZK Przemyśl Otokary też będą się ładnie prezentować, przynajmniej mam taką nadzieję, bo schemat prosty a zarazem fajny sobie wybrali.
A możesz pokazać jak on ma wyglądać w danym temacie?

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

pr110 pisze:Też odnoszę takie wrażenie. Ale w nowym schemacie MZK Przemyśl Otokary też będą się ładnie prezentować, przynajmniej mam taką nadzieję, bo schemat prosty a zarazem fajny sobie wybrali
Ciężko powiedzieć czy jest już ten schemat zaklepany, ale jeden autobus już pomalowali więc kto wie :)

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

ŁK-MZK pisze:Ciężko powiedzieć czy jest już ten schemat zaklepany, ale jeden autobus już pomalowali więc kto wie :)
To gdzie można znaleźć jakieś zdjęcie Otokara w nowym malowaniu dla Przemyśla :chytry:

Bartek

Post autor: Bartek »

Przecie Otokarów jeszcze niet, Merca sobie przemalowali ;)

Tu można fotki zobaczyć
http://frp.com.pl/forum/showthread.php? ... 18#pid3718

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

pr110 pisze:Przecie Otokarów jeszcze niet, Merca sobie przemalowali ;)

Tu można fotki zobaczyć
http://frp.com.pl/forum/showthread.php? ... 18#pid3718
A to chyba że tak ;)

Hm.. jakoś mi tu krakowskim malowaniem dla Solarisów zajeżdża :diabeł:

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

KB pisze: Hm.. jakoś mi tu krakowskim malowaniem dla Solarisów zajeżdża
Mi podobnie :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:Ciężko powiedzieć czy jest już ten schemat zaklepany, ale jeden autobus już pomalowali więc kto wie :)
ŁK-MZK, a czemu MZK wybrało ten schemat malowania i jaka jest pewność, że to będzie pasowało do Otokara ? ;)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

No właśnie na Mercedesie to malowanie wygląda średnio, ale tak chwile pokombinowałem i wyszło mi takie coś:
Obrazek
Musze przyznać, że wygląda to całkiem całkiem.

Wybaczcie niedopracowania ale na szybko robione ;)

Wiadomo, że na nowszych wozach, na których kształty nadwozia są bardziej krągłe i na przodach występują na przykład skosy, będzie to lepiej wyglądać niż na starych kanciakach (patrz nowe malowania w Lublinie), ale te stare wozy i tak z czasem zostaną zastąpione, więc myślę, że nawet jakby MZK wybrało taką wersję malowania to źle nie będzie.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:ŁK-MZK, a czemu MZK wybrało ten schemat malowania i jaka jest pewność, że to będzie pasowało do Otokara ?
Hmm z pewnością jest to fakt, że są dość ciemne okna i ciemna góra właśnie idealnie pasuje. Kolega Irisbus ładnie to przedstawił ;) .
Ankieta i konkurs podobno są unieważnione, więc zostaje to malowanie.

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

Dzisiaj wprost z targów w Hanowerze przybył do Dębicy Otokar Vectio 250LE, wóz robi naprawde bardzo przyjemne wrażenie. Potem spróbuje dodać jakieś fotki. Niestety raczej nie będzie dane wyjechać temu wozowi na trase ponieważ nie ma on tablic rejestracyjnych i prawdopodobnie ubezpieczenia.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »


Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Maciek007 pisze:Dzisiaj wprost z targów w Hanowerze przybył do Dębicy Otokar Vectio 250LE, wóz robi naprawde bardzo przyjemne wrażenie. Potem spróbuje dodać jakieś fotki. Niestety raczej nie będzie dane wyjechać temu wozowi na trase ponieważ nie ma on tablic rejestracyjnych i prawdopodobnie ubezpieczenia.
Pewnie pojedzie na TRANSEXPO 2010 :mruga:

Oglądam ten wozik i coraz bardziej się przekonuję do niego. Tylko razi ten przód niezbyt trafiony ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”