Wojewódzkie Przedsiębiorstwa Komunikacyjne

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
Damhan

Post autor: Damhan »

J-31 pisze:50 lat. Wow. Pięknie. Trudno, żeby się ktoś mylił... :smile2:
Przynajmniej nie zmieniali nazwy z MPK na MZK, czy ZKM. A w Rzeszowie było w ogóle WPK?

voy

Post autor: voy »

janzel pisze:Przynajmniej nie zmieniali nazwy z MPK na MZK, czy ZKM. A w Rzeszowie było w ogóle WPK?
Nie, po co? :smile2:

Damhan

Post autor: Damhan »

Panewniczanin pisze:To nie ja napisałem! Mój imiennik to napisał (Michal) :P
Nie wiem czemu coraz częściej wyświetlają się inne imiona niż autorzy postów. Czy to na pewno nie jakiś błąd, panowie admini?

Hannibal

Post autor: Hannibal »

janzel pisze: Nie wiem czemu coraz częściej wyświetlają się inne imiona niż autorzy postów. Czy to na pewno nie jakiś błąd, panowie admini?
Hm , jest to dość dziwne zjawisko... Mi chodzi wszystko bez najmniejszych problemów tak więc ciężko mi będzie wystawić diagnozę. Polecam używać funkcji "Podgląd" przed wyslaniem posta i korygowanie ew blędów.. ;)

Pozdrawiam

Michał

Post autor: Michał »

Zawalili nas Jelczarusami i psiukaczami. Nawet peerek dali strasznie mało. Peery nie pamiętam w Sieradzu żadnej. Jedyne peerki które ocalały po WPK jeżdżą do tej pory w Łasku a ZKM Wieluń swoje PR110 oddał PKS'owi gdyż takie "duże" autobusy nie były potrzebne. Często widze czerwono-kremową peerke z PKS Wieluń na trasie Sieradz - Wieluń (45km). Pasażerom życzymy przyjemnej podróży :retard:

Damhan

Post autor: Damhan »

Michal pisze:Zawalili nas Jelczarusami i psiukaczami. Nawet peerek dali strasznie mało. Peery nie pamiętam w Sieradzu żadnej. Jedyne peerki które ocalały po WPK jeżdżą do tej pory w Łasku a ZKM Wieluń swoje PR110 oddał PKS'owi gdyż takie "duże" autobusy nie były potrzebne. Często widze czerwono-kremową peerke z PKS Wieluń na trasie Sieradz - Wieluń (45km). Pasażerom życzymy przyjemnej podróży face_retard
A co to są psiukacze?

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

janzel pisze:
Michal pisze:Zawalili nas Jelczarusami i psiukaczami. Nawet peerek dali strasznie mało. Peery nie pamiętam w Sieradzu żadnej. Jedyne peerki które ocalały po WPK jeżdżą do tej pory w Łasku a ZKM Wieluń swoje PR110 oddał PKS'owi gdyż takie "duże" autobusy nie były potrzebne. Często widze czerwono-kremową peerke z PKS Wieluń na trasie Sieradz - Wieluń (45km). Pasażerom życzymy przyjemnej podróży face_retard
A co to są psiukacze?
"Psiukacze" to według mnie Jelcze M121M. Podczas jazdy wydają z siebie różne dźwięki, które kulturalnie można nazwać jedynie jako "puszczanie bąka" :D

Damhan

Post autor: Damhan »

Thomas78 pisze:"Psiukacze" to według mnie Jelcze M121M. Podczas jazdy wydają z siebie różne dźwięki, które kulturalnie można nazwać jedynie jako "puszczanie bąka" :biggrin:
Ach tak, czyli kolejna nazwa tego Jelcza. :lol: :D Nie on jeden wydaje takie dżwięki.

voy

Post autor: voy »

M121 faktycznie wydają z siebie różne dźwięki, ale psiukacz to Autosan H9-35. Do tej pory nie mam pojęcia skąd się ta nazwa wzięła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”