Kryteria Oceny Ofert

Zamówienia publiczne realizowane przez organizatorów transportu publicznego i przewoźników.
fpremik
Posty: 1
Rejestracja: 2021-07-12, 01:40

Kryteria Oceny Ofert

Post autor: fpremik »

Drodzy Miłośnicy,

Jestem doktorantem na wydziale ekonomicznym University of Minnesota. W mojej pracy doktorskiej staram się odpowiedzieć m.in. na pytanie w jaki sposób kształtuje się popyt przewoźników (publicznych miejskich) na autobusy konkretnych marek i jak jest on realizowany przez wagi scoringowe w aukcjach.

Przez ostatnie półtora roku zbierałem i systematyzowałem dane o kryteriach punktowanych w aukcjach oraz złożonych ofertach (rzecz jasna w Polsce). Żeby móc iść dalej z tematem, muszę umieć wytypować ile punktów dostali by w aukcji producenci, którzy nie zdecydowali się wystartować. To znaczy, wiedzieć które autobusy spełniają (lub nie spełniają) kryteria wybrane do oceny przez przewoźników.

Niestety nie posiadam wystarczającej wiedzy żeby móc wypełnić wszystkie kryteria samodzielnie. Nie wszystko da się też wyczytać z broszur producentów albo wywnioskować ze złożonych ofert. Dlatego szukam kogoś, kto zna rynek oraz autobusowe technikalia i pomógłby mi wypełnić braki w danych - choćby częściowo dla niektórych marek/modeli, lub zwrócił uwagę na inne rzeczy o których nie wiem.

Jeśli masz taką wiedzę i chciałbyś pomóc, proszę o kontakt na priv! Jako że z reguły nie ma mnie w Polsce, z przyjemnością zaaranżuję spotkanie online na skypie, zoomie albo czymkolwiek innym żeby porozmawiać, opowiedzieć o projekcie i przedstawić więcej szczegółów o brakujących kryteriach.

Pozdrawiam,
Filip Premik

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przetargi”