[Kędzierzyn-Koźle] Przetargi MZK

Zamówienia publiczne realizowane przez organizatorów transportu publicznego i przewoźników.
bolko

[Kędzierzyn-Koźle] Przetargi MZK

Post autor: bolko »

Dostawa na potrzeby komunikacji miejskiej 3 sztuk fabrycznie nowych autobusów jednoczłonowych, niskopodłogowych, dużej pojemności.
Czyżby 15-metrowce w Koźlu ?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Trzebaby zobaczyć SIWZ, i dopiero da się coś powiedzieć. Mógłbyś wklejać od razu linki do SIWZ?

bolko

Post autor: bolko »

http://www.mzkk-kozle.com.pl/bip/pliki/ ... 022008.pdf
Właśnie że niema jeszcze na stronie.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

To może wklejaj tylko informacje o przetargach, do których SIWZ się już pojawił? Bo dopisywanie później linków to chyba za dużo roboty.

Lopez

Post autor: Lopez »

Może i będą deskorolki. SIWZ raczej nie zobaczymy, chyba że ktoś się rzuci 30 zł.
@Bolko: Dzięki za znalezienie kolejnego ogłoszenia. Jak Ty je znajdujesz? ;)

bolko

Post autor: bolko »

Lopez pisze:Jak Ty je znajdujesz?

Cierpliwie przeglądam strony przewożników bo innej możliwości niema oraz TED - Tenders Electronic Daily- Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej.
Ostatnio zmieniony 2008-02-12, 22:09 przez bolko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Lopez pisze:SIWZ raczej nie zobaczymy, chyba że ktoś się rzuci 30 zł.
Płatny SIWZ? Czemu? Myślałem, że od kiedyśtam każdy SIWZ musi być zamieszczany w internecie.
Lopez pisze:ak Ty je znajdujesz?
Można też śledzić odpowiednie podforum forum Infobusa, ale to zawodna metoda

bystrzak2000

Post autor: bystrzak2000 »

SIWZ musi być udostępniony na stronie internetowej, bo takie są teraz przepisy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie mniej jednak brawo dla Bolko za znalezienie ogłoszenia przetargu... no i brawo dla MZK w Kędzierzynie Koźlu. Oczywiście SIWZ nie znam, ale coś mi podpowiada, że to będzie SU15 III (bądź kolejny SU12 III) ;)

Lopez

Post autor: Lopez »

bystrzak2000 pisze:SIWZ musi być udostępniony na stronie internetowej, bo takie są teraz przepisy.
A to chyba nie jestem na bieżąco. W takim razie czekamy :)

bolko

Post autor: bolko »

J-31 pisze:Nie mniej jednak brawo dla Bolko za znalezienie ogłoszenia przetargu... no i brawo dla MZK w Kędzierzynie Koźlu.
Dzięki za uznanie.

solaris150

Post autor: solaris150 »

Witam :) Jestem prawie pewny ze to będą SU 12III, już 6 Solarisów jezdzi i wszystkie są 12 metrowe, chodź fajnie by było gdyby to były SU 15III :). Pozdro

Post edytowany. Również witam na forum, ale serdeczna prośba - Uzywaj spacji, post będzie bardziej czytelny ;). Mod J-31

marexgt

Post autor: marexgt »

solaris150 pisze:Witam :) Jestem prawie pewny ze to będą SU 12III, już 6 Solarisów jezdzi i wszystkie są 12 metrowe, chodź fajnie by było gdyby to były SU 15III :). Pozdro
Ja też jestem pewny że to będą SU12III.

[ Dodano: 2008-07-21, 21:00 ]
W czwartek będą nowe SU12III w zajezdni.

solaris150

Post autor: solaris150 »

MZk Kędzierzyn-Koźle Ogłasza przetarg na dostawę 2 autobusów ,niskopodłogowych jednoczłonowych.99% ze bedą to solarki:)Pozdro

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

solaris150 pisze:MZk Kędzierzyn-Koźle Ogłasza przetarg na dostawę 2 autobusów ,niskopodłogowych jednoczłonowych.99% ze bedą to solarki :)
To nieźle. MZK widać, że bardzo polubiło nowe autobusy... i chyba faktycznie Solarisy :mruga:

Awatar użytkownika
stachu
Posty: 861
Rejestracja: 2007-07-18, 19:42
Lokalizacja: Gliwice ( całe woj. śląskie)

Post autor: stachu »

No to widzę, że MZK KK szaleje z przetargami :D No wychodzi na to, że to będzie Solaris :)

solaris150

Post autor: solaris150 »

A no szaleją pierwszy taki rok od kilku ładnych lat,nie było tak dużej dostawy,tak zawsze przychodziło po jednej,2 sztukach,w tym roku w sumie 5 nowych autobusów.Mam nadzieje ze w kolejnych latach miasto również zadba aby MZK miało nowe limuzyny ;) Pozdro

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nieźle. Aż 5 nowych autobusów - to pięknie. Ciekawy jestem, czy MZK rzeczywiście i tym razem wybierze Solarisy.

A co skasują w zamian ? ;)

solaris150

Post autor: solaris150 »

A to jeszcze nie wiadomo,ale zapewne Jelcze M 11.Pozdro

DAMEK_Z_KK

Post autor: DAMEK_Z_KK »

Zapomnieliście o dostawach Ikarusów 412 które doszły hurtowo. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przetargi”