24-25.09.2005 czyli kolejne już warszawskie DTP

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Marecki

Post autor: Marecki »

Ojej, ale ineligencja w TW !
12:30 — prezentacja najnowszego autobusu Solaria Turbino 18.

Podi

Post autor: Podi »

Ojej, ale ineligencja w TW !
Cytat:
12:30 — prezentacja najnowszego autobusu Solaria Turbino 18.
Już o tym było,grzesiek pisał :)

Hubert

Post autor: Hubert »

:lol: tak sobie napisałem. Chodziło mi o to że przyjde na woronicza koło 12. Zależy jak przyjedzie 107 czyli TURBINETTO 10 :D .

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Ja jeszcze o tym Turbino... Czy to Solarium to drugi z błędów na tej stronie, czy tylko literówka piszącego tutaj :?: ;)

Hubert

Post autor: Hubert »

W imieniu ( bądź nie) Mareckiego To błąd na stronie.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Czyli dwa błędy w jednym autobusie :( Gratulacje. powinni sobie korektora zafundować

Solarium Turbino :D :D :D

Marecki

Post autor: Marecki »

Zosalirs NG 313? man Turbinetto?
Ciekawe co jeszcze im nie wyszło.. w 1999 roku jakiś dziennikaż pomylił Gnioty ze scaniami, "po naszym mieście jeździ już 100 niskopodłogowych* autobusów marki Scania" czy coś takiego, J-31 o tym pisał :) .
* -> Chyba niskowejściowych, tłuczku...

Dodano potem :
wagony współczesne: 13N, 105N, 102N2K, 116Na/1, wagon transportowy.
To mnie rozwaliło![/b]

Orange

Post autor: Orange »

PS: Schodzimy na off topic ...

Ok przytrzymuje temat.
Ja na DTP będę pierwszy raz więc chętnie wszystko zobaczę co mają do pokazania a także zrobię wiele fotek :)
No już się nie mogę doczekać :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:Czyli dwa błędy w jednym autobusie :( Gratulacje. powinni sobie korektora zafundować

Solarium Turbino :D :D :D
Chyba nie muszą. Piszą po prostu to co sami odczuwają :mruga: . I w sumie nie wiele się pomylili... :diabeł:

[ Dodano: 2005-09-21, 10:39 ]
Ja mam jeszcze pytanie.

Czy któryś z kolegów z poza Warszawy wybiera się na DTP i czy w związku z tym potrzebuje jakiejś pomocy lub informacji ? ;)

56247

Post autor: 56247 »

INFORMACJA DLA KOLEGÓW I KOLE¯ANEK SPOZA WARSZAWY:
Na ZAKŁAD R-7 "WORONICZA" dojechać można autobusami:107,117,122,148,182,192
Tramwajami:10,17,18,33
Lub metrem:STACJA "WIERZBNO".

W przypadku dojazdu liniami: 107,122,148,182 wysiąść należy należy na przystanku:"ZAJEZDNIA WORONICZA".

W przypadku dojazdu liniami:117,192 oraz w/w liniami tramwajowymi,wysiąść należy na przystanku: "WORONICZA".


Abstrachując pomimo że się zupełnie tą imprezką nie podniecam,oraz tymbardziej się tam NIE wybieram,lecz zawsze chętnie służę moim forum kolegom spoza Stolicy, radą i pomocą nt.poruszania się po Warszawie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No i ... była rzeczywiście bardzo fajna impreza. Zrobiłem coś około 200 zdjęć. Będę je stopniowo wklejał do siebie na stronę, a część tutaj do albumu...

Echa DTP pojawią się w odpowiednich wątkach na forum. Ogólnie super. Jednakże, jeśli miałbym określić każdy z dwóch dni DTP po jednym zdaniu to zapewne napisałbym:
:strzałka: I-szy dzień, to dzień dzwonków tramwajowych (szczególnie w zajezdni "Mokotów"),

:strzałka: II-gi dzień, to dzień sygnałów dźwiękowych lokomotyw :mruga:

Reasumując, ogrom dzieciaków, wpychających się wszędzie i utrudniających zdjęcia, to normalnie standard. Dlatego na moich zdjęciach zobaczycie ich głowy, ręce i ... nogi... :retard: Do wyboru do koloru... :lol:

Nie mam do nich pretensji, to w końcu również dla nich święto... ;)

56247

Post autor: 56247 »

To może coś nam więcej napiszesz o tej "wspaniałej imprezce" :?:

Hubert

Post autor: Hubert »

56247 pisze:To może coś nam więcej napiszesz o tej "wspaniałej imprezce" :?:
Przecież nikt nie zabronił ci pojechać. Jak byś pojechał to byś wiedział. Rozumiem gdyby o to pytał się np.Robson z Krakowa który nie mógł na DTP się pojawić.
Jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to w sumie było tak jak rok temu.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

56247 pisze:To może coś nam więcej napiszesz o tej "wspaniałej imprezce" :?:
Przejrzyj całe forum, znajdziesz to tu, to tam trochę wieści... :mruga:

II dzień DTP - Dw. Gdański. Zaprezentowano wyremontowane składy kolejowe. Wśród nich był EN57 Kolei Mazowieckich. Nawet ładnie wygląda - zarówno w środku jak i na zewnątrz.

Jeden z ezt kolei Mazowieckich jeździł jako pociąg wahadłowy z Dw. Zachodniego, przez W-wę Centralną, Wschodnią do Dw. Gdańskiego. Był to przejazd promocyjny, a pasażerowie nie płacili za bilety. Oczywiście pojechałem nim... Było fajnie... ;)

Jeszcze jeden przejazd z którego skorzystałem, to ... EN95-01 WKD. Ten nowy skład (PESA), wygląda pięknie. I naprawdę fajnie się nim jedzie. Pomimo ścisku jaki panował, moje wrażenia są super. Cichy, szybki pociąg. Bez żadnych dziwnych drgań czy odgłosów. Naprawdę super... ;)

MW

Post autor: MW »

u2w pisze:Czyli dwa błędy w jednym autobusie :( Gratulacje. powinni sobie korektora zafundować

Solarium Turbino :D :D :D
autokorekta działała... i widać efekty
a DTP oceniam pozytywnie - SU18, SKM, nowe elementy do zwiedzania na STP...
No i jak widać impreza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko MKM_ów

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Muszę przyznać, że prowadzący imprezę w zakładzie MZA, R7, młody chłopak z mikrofonem - był zdaje się ubrany na czarno, całkiem fachowo prowadził całą imprezę. Jednak dwa razy byłem świadkiem jego wpadki:

:strzałka: kiedy przyjechał z STP Ikarus 280 #5280 (przypomnę kolegom z poza Warszawy, ten autobus ma makijaż podobny do #5254), a tymczasem prowadzący powiedział: "Nadjechał właśnie biało czerwony autobus z Kabat...eee... tzn. biało żółty" :lol:

:strzałka: a tuż przed pokazem SU18 - mam nadzieję, że dobrze usłyszałem: "(...) a za 10 minut odbędzie się pokaz Solarisa Turbino 18 (...)" :mruga:

[ Dodano: 2005-09-30, 12:30 ]
MW pisze:No i jak widać impreza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko MKM_ów
To fakt. Takie imprezy są potrzebne, a ta duża ilość ludzi pokazuje, że nie trzeba być MKM-em, aby przyjść i odwiedzić zajezdnię... ;)

Hubert

Post autor: Hubert »

Sory że tutaj ale...
... w solarisie 15 [bez klimy] siedział mały dzieciak.jego rodzice mieli kamere i prosili go by coś do niej powiedział. powiedział co następuje:
A więć dobźe..
To jest Sojajiś , jeśt bajdźo nowocześny.
Ma kjimatyźaćje i jeśt bajdźo sibki......*

mało nie zrotflowałem jak to słyszałem. pozwole sobie przypomnieć że siedział w 15 bez klimy a nie 18 III z klimą.

* Więcej nie pamiętam.
P.S. prosze nie korektować bo błędy są zamierzone. Napisałem dokładnie to co słyszalem.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

A skąd taki dzieciak mógł wiedzieć jak jest naprawdę? ;)

Podi

Post autor: Podi »

Inspektor pisze:A skąd taki dzieciak mógł wiedzieć jak jest naprawdę? :wink:
Ważne że wiedzial,jaka marka :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

:rotfl: :rotfl:
Tak, chyba najważniejsze, że dzieciak wiedział co to za marka. :smile2:

:chytry: Mam jednak nadzieję, że ten tekst nie został wymyślony przez rodziców... :]

Zablokowany

Wróć do „Imprezy”