Wystawa Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Damhan

Post autor: Damhan »

Matthai pisze:Dziadka i wnuczka wrzucono, ale z autobusów. Ja tak nazwałem trajtka retro i Solarisa. ;)
Trajtki też wrzucono: Saurer i Solaris obok siebie. :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Czy jest jakiś problem :?: Masz dobre zdjęcie :?: :strzałka: wrzucasz.

Matthai

Post autor: Matthai »

Obiecałem symulatora na galerii dzisiaj, ale zapomniałem o swoim limicie. :( Jutro będzie. :) A tak w ogóle to swoją kolekcję nieco okroiłem i dorzucę może z 12-15 zdjęć jeszcze. :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

jacool pisze: W zajezdni nie byłem, bo w tym samym czasie pisałem test na Politechnice Gdańskiej (dostałem się już, jestem studenciną :P, na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska - WILIŚ)
Serdeczne gratulacje. :)
jacool pisze:Wystawa podobała mi się dość bardzo, jakbym miał więcej czasu, to bym się rozsiadł na każdym z foteli w autobusach, ale spieszyłem się do pracy :( (...)
Ooops. Przez to felerne wojsko minęła mnie w sumie fajna impreza. Szkoda :cry:

Z tego tutaj wspólnie Napisaliście to musiała być naprawdę fajna impreza ;)

jacool

Post autor: jacool »

Trochę mało wystawców firm okołokomunikacyjnych, oraz uboga oferta producentów.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Co do oferty producentów i nie tylko ma pytanko: czy w wystawie KM w Gdańsku uczestniczył także GRYF-owski #7378? ten wóz ma 32 lata i wciąż jest w całkiej niezłej formie, więc powinno było sie go wystawić na tej wystawie.

Damhan

Post autor: Damhan »

Jakże mogłoby go nie być. Na burcie był napis: "przejechałem 70 razy dookoła świata"

Obrazek

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ech, cudny jest ten #7378, nieprawdaż? ciekawe, ile jeszcze wytrzyma? powinien przynajmniej trafic do jakiegoś muzeum po zakończeniu eksploatacji. I ZTCW ma największy przebieg ze wszystkich polskich autobusów.

Prawdaż, prawdaż, tylko jak chcesz o nim gadać to przenieś się do odpowiedniego tematu w kategorii Mercedes ;) mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-06-10, 23:10 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”