Ikarusem po koleinach i nie tylko!

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Ikarusem po koleinach i nie tylko!

Post autor: Shadow238 »

Obrazek Obrazek

Zapraszamy ;)

kilof

Post autor: kilof »

Już się rzygać chce od tych 'imprez' ikarusami, :|

Ile jeszcze tego? Rozumiem ze dwie czy trzy na rok, ale od września to już bodajże czwarta. Jest tyle fajnych autobusów, Jelczyki różnej paści Autosany, no ale ikarus jest *** i kolejna impreza musi być ikarusem.

Awatar użytkownika
Coffee
Posty: 1499
Rejestracja: 2006-05-19, 16:21
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

kilof pisze:Już się rzygać chce od tych 'imprez' ikarusami, :|

Ile jeszcze tego? Rozumiem ze dwie czy trzy na rok, ale od września to już bodajże czwarta. Jest tyle fajnych autobusów, Jelczyki różnej paści Autosany, no ale ikarus jest *** i kolejna impreza musi być ikarusem.
Ja tam jestem jak najbardziej za :) Ikarus kultowa maszyna... Choć imprezę Airwolfem też bym nie pogardził :)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

kilof pisze:Ile jeszcze tego? Rozumiem ze dwie czy trzy na rok, ale od września to już bodajże czwarta.
Ale mówisz o ogólnopolskich imprezach czy naszych rejonowych ?

kilof

Post autor: kilof »

Kod: Zaznacz cały

Ale mówisz o ogólnopolskich imprezach czy naszych rejonowych ?
Tychy, Rybnik, TG, teraz Gliwice. To z głowy, zapewne jeszcze by się jakaś znalazła. Piszę tutaj o regionie, bo tam coś w Czechach było, w Kamiennej Górze o ile dobrze pamiętam. Rozumiem lubić ikarusy (chociaż ja nie trawię tego sprzętu), ale to jest moim zdaniem przesada. Mamy tyle fajnych wozów, jakieś starsze 120 albo M11, to przecież trzeba wziąć ikarusa.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

kilof pisze:Tychy, Rybnik, TG, teraz Gliwice. To z głowy, zapewne jeszcze by się jakaś znalazła. Piszę tutaj o regionie, bo tam coś w Czechach było, w Kamiennej Górze o ile dobrze pamiętam. Rozumiem lubić ikarusy (chociaż ja nie trawię tego sprzętu), ale to jest moim zdaniem przesada. Mamy tyle fajnych wozów, jakieś starsze 120 albo M11, to przecież trzeba wziąć ikarusa.
Spoko. Po prostu chłopaki znów organizują przejazd Ikarusem 2x0, ale były już imprezy zarówno autobusem Volvo B10M 6x2 (we Wrocławiu) jak i Jelczem L090M (w Nowym Sączu), tudzież Ikarusem 160P. Tak więc nie jest źle. Jeśli ktoś to lubi to się wybierze. A jeśli nie. To zrezygnuje. Mamy w końcu demokrację ;)

kilof

Post autor: kilof »

@JP, no tak, mamy demokrację. Ale nie każdy ma tyle czasu, determinacji i kasy żeby wybrać się na koniec polski żeby przejechać się tym Jelczem L090. Bo w innych częściach polski da się zorganizować przejazd czym innym niż ikarusem vide Przemyśl- Scania, Dębica, Nowy Sącz- Jelcz, Kraków- Autosan. A GOP? Od dłuższego czasu ikarus i ikarus, wymiotujemy?

Bartek

Post autor: Bartek »

Kolejna ikarusowa impreza się też w Łodzi szykuje ;)
Jak najbardziej podzielam zdanie kilofa - jest tyle ciekawszych sprzętów a mimo to Ikarusowe imprezy przeważają.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Jak najbardziej podzielam zdanie kilofa - jest tyle ciekawszych sprzętów a mimo to Ikarusowe imprezy przeważają.
No taka jest niestety prawda.
kilof pisze:(chociaż ja nie trawię tego sprzętu)
Jakoś cały dzień robienia przy #236 zaprzyjaźniłeś się z tym wozem ;)
kilof pisze:Mamy tyle fajnych wozów, jakieś starsze 120 albo M11, to przecież trzeba wziąć ikarusa.
Nie to, żebym się z Tobą nie zgadzał, ale cóż to za problem dla Ciebie zorganizować właśnie taką imprezę ? ;)

kilof

Post autor: kilof »

Kolejna ikarusowa impreza się też w Łodzi szykuje
No tak, tylko w okolicy Łodzi nie organizuje się takich imprez co kilka tygodni?
Jakoś cały dzień robienia przy #236 zaprzyjaźniłeś się z tym wozem
50/50. Spędziłem w nim nieco dłużej niż jeden dzień, ale nie smrodził mi przez 6 godzin i nie musiałem słuchać tego jęczenia :>
Nie to, żebym się z Tobą nie zgadzał, ale cóż to za problem dla Ciebie zorganizować właśnie taką imprezę ?
Czym i gdzie? Faktycznie, jeśli byłby zastój w imprezach tego typu to dlaczego nie? Tylko skoro co miesiąc po dwie jak to nazywacie imprezy się odbywają to ja nie widzę większego sensu. Bo sam jestem tego zdania że bez sensu jest być na imprezie ot tak zeby się pokazać i wrzucić coś na TWB. Jak jest na niej coś co lubię albo trasa którą warto się przejechać to tak.

W każdym razie uważam że ikarus + trasa którą można przejechać się każdym liniowym wozem= klapa. Tyle ode mnie.

Podsumowując panie Szadoł, zamieniaj wóz na Vecto a będziesz pan miał na imprezie jednego gościa więcej.

Bartek

Post autor: Bartek »

kilof pisze:No tak, tylko w okolicy Łodzi nie organizuje się takich imprez co kilka tygodni?
Oczywiście, że nie ;)
kilof pisze:Podsumowując panie Szadoł, zamieniaj wóz na Vecto a będziesz pan miał na imprezie jednego gościa więcej.
Gdyby było bliżej to i ja bym się na Vecto wybrał ;)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

kilof pisze:Podsumowując panie Szadoł, zamieniaj wóz na Vecto a będziesz pan miał na imprezie jednego gościa więcej.
:rotfl: to już wolałbym Volviacza wziąć... bo nie będę jeździł badziewiem, którym podróżuje na co dzień.
kilof pisze:Czym i gdzie? Faktycznie, jeśli byłby zastój w imprezach tego typu to dlaczego nie?
Podobno w listopadzie ma być impreza Scanią CN113CLL z Transgóru ;)
kilof pisze:Tylko skoro co miesiąc po dwie jak to nazywacie imprezy się odbywają to ja nie widzę większego sensu.
Jakoś przy imprezie Świerklanieckim #1465 też można było by się kłócić, że znowu impreza Ikaursem, bo wcześniej była już w Rybniku...

kilof

Post autor: kilof »

to już wolałbym Volviacza wziąć... bo nie będę jeździł badziewiem, którym podróżuje na co dzień.
Z takim podejściem to życzę powodzenia przy organizacji imprez. Robisz ją dla siebie czy dla innych? I zapewne Vectem w GOPie częściej jest okazja się przejechać niż ikarem? Bo ja odnoszę z goła odmienne wrażenie.
Podobno w listopadzie ma być impreza Scanią CN113CLL z Transgóru
Na pewno ciekawsza niż kolejna ikarusem, i przypadkiem nie CN113CLB ?
Jakoś przy imprezie Świerklanieckim #1465 też można było by się kłócić, że znowu impreza Ikaursem, bo wcześniej była już w Rybniku...
Tak, można było się kłócić jednak w Rybniku było pożegnanie, i w sumie to nie była impreza zorganizowana tylko dla MKM lecz dla mieszkańców Rybnika.
Gdyby było bliżej to i ja bym się na Vecto wybrał
Wynajmujemy Danke Meteorową i jedziemy w Bieszczady? :D

Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

Jak zrobią 867 :diabeł: :D

kilof

Post autor: kilof »

Już zrobiona. Do wyboru jeszcze inne wozy, więc coś się tam wybierze tymbardziej ze 866 chwilowo stoi na rezerwie bo nie ma stałego właściciela.. Gniot tez nie byłby złym pomysłem na imprezę, tym bardziej jakiś ex PKM Tychy

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

kilof pisze:Robisz ją dla siebie czy dla innych?
JAk zauważyłeś sam tej imprezy nie organizuje tylko zgłosiłem się do pomocy przy niej. Więc z ty pytaniem powinieneś zwrócić się do pomysłodawcy, którym nie jestem.
kilof pisze:I zapewne Vectem w GOPie częściej jest okazja się przejechać niż ikarem? Bo ja odnoszę z goła odmienne wrażenie.
Moje stwierdzenie oparłem na Katowicach- bo chyba tu nie zaprzeczysz, że jeździ tego prawie tak często jak Ikarus.
kilof pisze:Już zrobiona. Do wyboru jeszcze inne wozy, więc coś się tam wybierze tymbardziej ze 866 chwilowo stoi na rezerwie bo nie ma stałego właściciela.. Gniot tez nie byłby złym pomysłem na imprezę, tym bardziej jakiś ex PKM Tychy
Myślę, że impreza #867 byłaby znacznie ciekawsze.

Bartek

Post autor: Bartek »

kilof pisze:Wynajmujemy Danke Meteorową i jedziemy w Bieszczady?
Oczywiście! :D

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

Ja moze przyjade, popytam mkm z rybnika, może ktoś sie zabierz, ja tylko byłem na pożegnaniu ikarusa z rybniku w najbliższym czasie, więc druga impreza nie zaszkodzi :mruga: A ta zajezdnia jest na tej chorzowskiej 150, to jest ten dworzec autobusowy czy się myle? Jakby co to ja byłem tylko raz na dłuzej w gliwicach.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

bubel12345 pisze:A ta zajezdnia jest na tej chorzowskiej 150
Tak.

bubel12345 pisze:to jest ten dworzec autobusowy czy się myle?
Plac Piastów jest obok dworca PKSu i PKP. Kojarzysz ? ;)

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

Tak. Czyli spotykam na zajezdni tam gdzie konczy A4 ?? Czy jednak na Placu Piasta ?? :mruga:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”