Jak Polacy ewakuują się z pojazdów km

Tutaj dowiesz się o technice stosowanej w pojazdach komunikacji miejskiej Masz problem natury technicznej? Napisz tutaj.
faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Amalio pisze:A to ci Chyba się przejade zobaczyć to na własne ocza
U nas też nie uciekali, nawet z chęcią płacili pierwszą swoją opłatę dla MPK nawet od kilku lat. Teraz to się skończy :cool:

Mibars

Post autor: Mibars »

Na chwilę maly offtopic:
Mibars pisze:EDIT:

O żesz... Co się do chol.. stało z forum???\

Uwagi moderatora:
Rzeczywiście, co się stało, że... jeszcze nie dostałeś warna... //u2w
Jak miałem to niby naprawić? Napisałem posta, forum zwariowało, więc zedytowałem dopisując informację, że coś dziwnego się stało i nie mam pojęcia co z tym zrobić... Mam nadzieje, że teraz wszystko będzie w porządku.

BTW? Za co miałem dostać warna?

A co do trzymania się tematu:
Jak kanar wchodzi przynajmniej na liniach którymi ja jeżdżę, to sprawdzają i 50% szansy, że wyjdą bez wlepiania mandatu - większość osób korzystających z KM ma bilety miesięczne/trzymiesięczne.

Raz tylko mieliśmy chwilowy przestój w raszynie, bo musielismy stanąć pod komendą Policji - Pacjent nie chciał opuścić pojazdu, ani też oczywiście nie chciał przyjąć do wiadomości, że dostaje karę. Dopiero na widok pana Policjanta poszedł po rozum do głowy i wyszedł z autobusu - tyle, że prosto na Komendę w asyście policjanta i dwóch kanarów.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Mibars pisze:BTW? Za co miałem dostać warna?
Za brzydkie słowo oznaczające chorobę, przy której wydala się stolce typu 7 w skali BSS ;-)

Mibars

Post autor: Mibars »

Ok, już zostałem tego nauczony....

...Jest mi o tyle głupio, że określenia będącego nazwą choroby, przy której wydala się stolce typu 7 w skali BSS używam od zawsze w zastępstwie przekleństw :P

Ale kończmy offtopic i wróćmy do tematu... Czyli patrz wyżej. ;)

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

PE 099 pisze:Czasem to stosuję jak ktoś dobiega, do tramwaju/ autobusu
Kiedyś, gdzieś (chyba w Brodnicy), na jakimś autobusie był przy drzwiach napis:

"Pasażer dobiegający do odjeżdżającego autobusu
jest pasażerem następnego autobusu" :smile2: :chytry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika”