9700

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...
B.A. Baracus

9700

Post autor: B.A. Baracus »

Na forum jest wiele osób z zamiłowaniem do Volvo. Postanowiłem Was troche rozruszać i wpadłem na pewien pomysł.

Załóżmy, że nie lubię firmy Volvo, nie lubie jeżdzić ich autobusami, ponieważ mam do nich urazę spowodowaną jakimś wypadkiem z udziałem autobusu Volvo. W jaki sposób przekonacie mnie do jazdy Volvo 9700, jakie są jego zalety :?:

Zalety tego autobusu proszę wypisywać pod postacią wyrażania własnej opinii na jego temat.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Volvo 9700

Post autor: J-31 »

0405NE pisze:(...) Załóżmy, że nie lubię firmy Volvo, nie lubie jeżdzić ich autobusami, ponieważ mam do nich urazę spowodowaną jakimś wypadkiem z udziałem autobusu Volvo. W jaki sposób przekonacie mnie do jazdy Volvo 9700, jakie są jego zalety :?:
:strzałka: W fotelach montuje się pasy bezpieczeństwa ;)

:strzałka: Jeśli Usiądziesz w części środkowej, to masz sporą strefę kontrolowanego zgniotu :D

:strzałka: A jeśli Usiądziesz obok puszystej kobiety, to masz - bez dopłaty - poduszkę powietrzną... :diabeł:

:strzałka: Natomiast gdy Twoja współpasażerka będzie generować u Ciebie odruchy wymiotne, to w autobusie może być toaleta... :smile2: ... opcjonalnie.... :devil:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

0405NE pisze:Załóżmy, że nie lubię firmy Volvo, nie lubie jeżdzić ich autobusami, ponieważ mam do nich urazę spowodowaną jakimś wypadkiem z udziałem autobusu Volvo.
To chyba ja powinenem mieć raczej... :mruga:
J-31 pisze::strzałka: Natomiast gdy Twoja współpasażerka będzie generować u Ciebie odruchy wymiotne, to w autobusie może być toaleta...
W tym autobusie jest toaleta :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Jak na razie jeszcze się nie przekonałem :P W sumie z waszych wypowiedzi wynika, że jest troche lepszy od Autosana H9-10 :retard: :rotfl:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

0405NE pisze:Jak na razie jeszcze się nie przekonałem :P W sumie z waszych wypowiedzi wynika, że jest troche lepszy od Autosana H9-10 :retard: :rotfl:
Eeee. Od Autosana H9-10 :shocked: Nie porównywalnie lepszy. :mruga: Musisz koniecznie się tym cudem przejechać a Sam się Przekonasz... Ja już jechałem... :-P

Tak wyglądałem przed :| A tak wyglądam po przejażdżce :retard:

Spróbuj xD

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

J-31 pisze:
0405NE pisze:Jak na razie jeszcze się nie przekonałem :P W sumie z waszych wypowiedzi wynika, że jest troche lepszy od Autosana H9-10 :retard: :rotfl:
Eeee. Od Autosana H9-10 :shocked: Nie porównywalnie lepszy. :mruga: Musisz koniecznie się tym cudem przejechać a Sam się Przekonasz... Ja już jechałem... :-P

Tak wyglądałem przed :| A tak wyglądam po przejażdżce :retard:

Spróbuj xD
No dobra teraz to mnie przekonałeś :retard: :-P :mruga: A co na to reszta forumowiczów :?:

Peter

Post autor: Peter »

J-31 pisze:Tak wyglądałem przed :| A tak wyglądam po przejażdżce :retard:
To aż tak źle? :lol:
Swoją drogą, to po tej wypowiedzi przypomniała mi się pewna reklama. :-P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Kilka dni temu widziałem w Poznaniu Volvo 9700 z PKS Chojnice. Prezentował sie przepięknie i jeszcze ten wyswietlacz :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”