Volvo 7700a

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...

Jak Oceniasz Volvo 7700a?

Super
15
48%
Bardzo fajny
10
32%
Ujdzie w tłumie
2
6%
Kiepski (nie Zaznaczaj tego) :)
4
13%
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tommy pisze:Tak właśnie przeglądam posty i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby stworzyć nowego tematu o Ikarusie 417 :D

Zapraszam do dyskusji o Volvo 7700a :D
Słusznie. Sorry, jakoś tak nam się zeszło z tematu... ;)

Co słychać u wrocławskich Volvo 7700A. Jak przebiega ich liniowa eksploatacja. Czy pojawiły się jakieś problemy ? :)

Tommy

Post autor: Tommy »

Volvo 7700a jeżdżę przynajmniej raz w tygodniu i nie zauważyłem żadnych usterek. Poczekajmy aż spadnie śnieg, wtedy nowy pojazd Volvo zostanie poddany ciężkiej próbie, a szczególnie jego zabezpieczenie antykorozyjne. No cóż, poczekamy zobaczymy :D Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie dobrze :D

voy

Post autor: voy »

Podobno z zabezpieczeniem antykorozyjnym nienajlepiej...ale w sumie pożyjemy, zobaczymy.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Pozwole sobie tylko zacytować informacje z oficjalnej stony Volvo Bus Poland "Volvo 7700A wykonane są ze stali nierdzewnej..."

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Inspektorze. Ostro walczyłem o dobre imię autobusów firmy Volvo, przed jeszcze ostrzejszą krytką ze strony ... eee - nie będę pokazywał palcami ale ... :strzałka: Voya :D

Mam nadzieję, że otrzymam za ten trudny i bohaterski czyn, medal z kartofla... ;)

voy

Post autor: voy »

Inspektor pisze:Pozwole sobie tylko zacytować informacje z oficjalnej stony Volvo Bus Poland "Volvo 7700A wykonane są ze stali nierdzewnej..."
Ale mimo wszystko zacieki rdzy podobno są. Stal nierdzewna to tylko z nazwy. Co innego jakby Volvo robiło kataforezę, to byłoby świetnie i trudno (albo niemożliwe) byłoby się do tego przyczepić.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To dlaczego wrocławskie 7700 nie rdzewieją ? ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Dlatego że są wykoanane z dobrej jakości materiałów i nie będa rdzewieć :)

Tommy

Post autor: Tommy »

Jak każde inne, nie tylko Wrocławskie. :D

Inspektor

Post autor: Inspektor »

J-31 pisze:Inspektorze. Ostro walczyłem o dobre imię autobusów firmy Volvo, przed jeszcze ostrzejszą krytką ze strony ... eee - nie będę pokazywał palcami ale ... :strzałka: Voya :D

Mam nadzieję, że otrzymam za ten trudny i bohaterski czyn, medal z kartofla... ;)
Nie ma sprawy,jak tylko kupie ziemniaki i je ostrugam... :lol:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Z Rzeszowa moze widać rdze , ale ja jak się przyglądałem z bardzo bliska to na żadnym 7700 nie znalazłem choćby odrobiny rdzy.

Tommy

Post autor: Tommy »

Z tego jasno wynika, że 7700a po prostu nie rdzewieje :D

voy

Post autor: voy »

Są ludzie którzy są wyczuleni i widzą najmniejsze ślady rdzy, skoro taka jest podobno w Gdyni no to nie będę tego komentować ;p ale cóż, skoro we Wrocq nie rdzewieje no to ok.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Mówisz jest podobno...czyli tak naprawde nie wiesz czy jest.Skąd masz takie informacje? A we Wrocku jak najbardziej jest wszystko ok :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Może je myja wodą morską :D

voy

Post autor: voy »

Z Internetu mam takie informacje. Nie używałbym ich zbytnio jakby na temat nie było wyłącznie pozytywnych opinii, jestem tu po to i dyskutuje na ten temat bo żaden autobus nie jest idealny, należy podkreślać ich zalety i wady czego w przypadku Volvo 7000 nie widać i jakoś dziwnie wszyscy z Wrocławia chwalą je najbardziej jak można czasem wykładając dosyć śmieszne argumenty przeciw krytyce tych autobusów (o czym może świadczyć choćby powyższa wypowiedź Wilchelma).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Pisałem o tym wyżej. :)

Wpływ wody morskiej na rdzę na autobusów Volvo w Gdyni

Skoro 7700A są takie złe. To czemu PKM kupił kolejne ? :mruga:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

No bo nie są,ale czy nie widzicie że to tylko jedna osoba tak twierdzi na tym forum,na przekór wszystkim...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kto się czubi ten się lubi. Czemu ja się muszę powtarzać ;) . Voy tak bardzo protestuje, bo ... po prostu uwielbia 7700, a szczególnie 7700A... :lol:

Na cześć Voya, a także by podkreślić szacunek jakim, nasz miły kolega obdarzył właśnie te autobusy, proponuję zmienić nazwę tych autobusów z Volvo na Voyvo... :D

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Po moim trupie :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”