Volvo 7700a

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...

Jak Oceniasz Volvo 7700a?

Super
15
48%
Bardzo fajny
10
32%
Ujdzie w tłumie
2
6%
Kiepski (nie Zaznaczaj tego) :)
4
13%
 
Liczba głosów: 31

voy

Post autor: voy »

Mnie się też podoba, że szafa jest mała, no ale co z tego? Przejście zatyka schodek do wieży, poza tym widać że tam jest bardzo mało miejsca na nogi na tych siedzeniach przed wieżą. Poza tym nie ma możliwości montażu większego silnika przy tak małej wieży.

W związku z ciągłą przerastającą już wszelkie granice dobrego smaku krytyką nt.autobusów marki Volvo użytkownikowi voy na okres tygodnia czasu zostaje przyznany ban,na dział Volvo.Administracja Km - Forum.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Voy Musisz naprawdę bardzo kochać :D 7700A, skoro wszędzie znajdziesz jakąś wadę :lol: :lol: :lol:

voy

Post autor: voy »

Oj J-31, ja mówię jak jest, co będę wychwalać Volvo skoro wcale nie jest wielką rewelacją. I jeszcze mi wmów że nienawidzę MANa ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. 7700 Nie jest wielką rewelacją, na mnie też nie zrobił wielkiego wrażenia... ;) Chociaż podobał mi się... :)
Voy pisze:I jeszcze mi wmów że nienawidzę MANa
Spójrz mi prosto w oczy :strzałka: :shock: I napisz, że .... :diabeł:

No dobra - nie lubisz, bo tak mało Napisałeś o autobusach firmy MAN. A przecież jest co opisywać :D

Inspektor

Post autor: Inspektor »

voy pisze:Mnie się też podoba, że szafa jest mała, no ale co z tego? Przejście zatyka schodek do wieży, poza tym widać że tam jest bardzo mało miejsca na nogi na tych siedzeniach przed wieżą. Poza tym nie ma możliwości montażu większego silnika przy tak małej wieży.
Mi miejsca wystarcza i innym wspólpasażerom...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jakoś i dla mnie - wtedy - wystarczyło :D

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Przecież nikt mający 2m wzrostu się na te miejsca nie pcha. Natomiast gdyby ta przestrzeń została nie wykorzystana przez te miejsca to kolega Voy by miał pretensje, że mogli wstawić siedzenia. No istna paranoja.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Ile autobusów Volvo V7700a jeżdzi aktualnie po Wrocławiu ? Ile ma jeszcze ich dojśc?

W związku z ciągłą przerastającą już wszelkie granice dobrego smaku krytyką nt.autobusów marki Volvo użytkownikowi voy na okres tygodnia czasu zostaje przyznany ban,na dział Volvo. Administarcja Km-Forum

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Aktualnie we Wrocławiu jest 20 7700a, a ile ma dojść zobaczymy w niedalekiej przyszłości (mam nadzieję :D ).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A czy zanosi się na dalsze zamówienia z MPK ? :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

No z tych zamówień to Volvo 7700/7700A jest cały czas zamawiane :)

Tommy

Post autor: Tommy »

I bardzo dobrze :D

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Warto też dodać, że po Wrocławiu jeździ 14 Volvo 7000 i 70 Volvo 7000a. Co daje łączną sume 14+ 70 + 20=104 pojazdy marki Volvo z serii 7000/7700. Trzeba jednak pamiętać, że tak naprawdę 7000 i 7700 to są to te same busy tylko Volvo potem wprowadziło ujednolicona nomenklaturę.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wilchelm pisze:Warto też dodać, że po Wrocławiu jeździ 14 Volvo 7000 i 70 Volvo 7000a. Co daje łączną sume 14+ 70 + 20=104 pojazdy marki Volvo z serii 7000/7700. Trzeba jednak pamiętać, że tak naprawdę 7000 i 7700 to są to te same busy tylko Volvo potem wprowadziło ujednolicona nomenklaturę.
Extra dzięki... :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

I to jeszcze nie koniec. Następna dostawa ma to być pare koleinych sztuk wersji 12m. Łącznie wszytskich z serii 7000/7700 ma byc odcelowo 150 sztuk.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A dlaczego 150 szt. i z czego to wynika ? :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

No na taką ilośc MPK Wrocław złożyło zamówienie :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Extra dzięki. Czyli możliwe jest, że za jakiś np. rok, MPK może złożyć kolejne zamówienie do Volva ? Może kolejne 150 szt... ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

To sie jeszcze okaże.Ale póki co,autobusów jest sporo...no chyba że kolejne Ikary pójdą do kasacji i trzeba będzie uzupełnić braki :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wydaje mi się, że tak własnie będzie. Ikarusy z racji wieku i kosztów ich dalszej eksploatacji są <b>napewno</b> przeznaczone do ... "odstrzału". A ich miejsce zajmą Volvo... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”