Volvo- opinie

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...
Wilchelm

Volvo- opinie

Post autor: Wilchelm »

Wrocław stanie się centrum finansowym i teleinformatycznym całego Volvo nie tylko części gdzie prodkowane sa autobusy. Centrum zostanie to wybudowane w pobliżu największej fabryki autobusów w europie. Dla Wrocławia wileki prestiż i duże możliwości. Może wpłynie to na jeszcze większe ilosci sprzedawania autobusów.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Bardzo dobrze , ze ten koncern inwestuje w Polsce , dla nas to jest wielki prestiz , a także bardzo cenne miejsca pracy :) Ale ciekawie czy to na 100 % zostanie zrealizowane , życze dużo dobrego dla Volvo , szczególnie w Polsce :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Przeciez już podpisali wszytskie umowy. A teren mieli już dawno bo od razu przy kupnie gruntu pod fabryke kupili troche więcej.

Orange

Post autor: Orange »

Szkoda tylko, że to nie w warszawie jest takie centrum :D

Inspektor

Post autor: Inspektor »

A co byś chciał żeby tylko w Warszawie wszystko było?Nie za dużo tego dobrego? :wink:

Orange

Post autor: Orange »

U nas nawet nie ma chyba żadnej fabryki autobusów

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Nie ma nie ma. Ale bez przesady ile tych fabryk by mogło być. I tak sporo jest. We Wrocławiu , Jelczu Laskowicach, w Słupsku, w Bolechowie, w Strachowicach i w Sanoku. Więc i tak sporo jest tych fabryk. A po co mieli by w Warszawie budować to centrum skoro we Wrocławiu mają teren.

Tommy

Post autor: Tommy »

Myślę, że ten pomysł z budową tego centrum jest bardzo dobry. Cieszę się, że Volvo zdecydowało się na Wrocław. :lol:

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Tommy pisze:Myślę, że ten pomysł z budową tego centrum jest bardzo dobry. Cieszę się, że Volvo zdecydowało się na Wrocław. :lol:
Teraz wszyscy inwestują na wschodzie, bo jest taniej :wink:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Na zachodzie też sa ciekawe i tanie tereny pod budowe róznych inwestycji. Między innymi pod inwestycje dla firm zajmujących się branżą komunikacyjną :D

Tommy

Post autor: Tommy »

Pewnie i tak, ale do tej decyzji pewnie przyczynił się fakt, że we Wrocławiu Volvo posiada swoją fabrykę.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

No <b>napewno</b>. I powiem mało podobno mając jakieś biura w Warszawie je równiez przenoszą do stolicy Dolnego Śląska więc jednak widac , ze to powazny krok ze strony Volvo.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wilchelm pisze:No <b>napewno</b>. I powiem mało podobno mając jakieś biura w Warszawie je równiez przenoszą do stolicy Dolnego Śląska więc jednak widac , ze to powazny krok ze strony Volvo.
Wcale im się nie dziwię. W Warszawie jest dużo drożej - dużo większe są koszty wynajmu powierzchni biurowej. Poza tym dochodzą idiotyzmy z płatnym parkowanie w Śródmieściu (i nie tylko), a także problemy z dojazdem - Warszawa jest zawsze zakorkowana...
Nie dziwię się, to zawsze szansa na oszczędności - no i co najważniejsze wszystkie elementy firmy są w jednym miejscu (fabryka, serwis i biura).

Oni chyba założyli biura w W-wie bo liczyli na spore dostawy dla MZA. Tymczasem MZA jest biedne jak "mysz" i nie kupuje autobusów Volvo...A szkoda ...

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Oj,szkoda szkoda.Ale spotkałem się z negatywnym stosunkiem osób z Warszawy do Volvo.Ciela narzekają tylko że to nie,tamto nie tak.Tym bardziej że testy z V7000A nie za dobrze wypadły...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Widzisz każdemu coś się nie podoba. Ja również spotkałem się z negatywnymi ocenami autobusów firmy Volvo. ;)

Tommy

Post autor: Tommy »

Tak ...... Volvo produkuje super autobusy, ale chyba nikt jeszcze nie stworzył idealnego autobusu. :cool:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Powiedzmy, że nie chciałem tego pisać. Ale to niestety prawda. Każdy pojazd, z tych które na tym forum Wymienialiście - każdy ma swoje wady i zalety. O każdym można napisać coś dobrego i złego. Komuś się może podobać a komuś nie... :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Za co tak bardzo lubicie Volvo 7000 /7000A

Post autor: J-31 »

Szanowni współużytkownicy, jak przeglądam różne tematy tego forum, to wszędzie, pod różnymi tematami, pojawiają extra pochwały dla autobusów VOLVO 7000, a szczególnie dla jego przegubowej wersji, która w coraz większych ilościach pojawia się na ulicach Wrocławia. Ja też miałem okazję jechać V7000 dwukrotnie, ale nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, choć podobał mi się... :)

Zatem - Proszę - zsumujcie tutaj, w tym temacie, wszystkie swoje pochwały nt. V7000/V7000A:
- Za co tak bardzo lubicie V7000A?
- Co w nim jest takiego, że Was tak "urzekł" ?
- Co posiada ten autobus, a czego nie posiadają inne autobusy KM, że aż tak się wg. Was wyróżnia ?

Może dzięki tej dyskusji i jak "rozkocham się" ;) w tym autobusie :)

Zapraszam :D
Ostatnio zmieniony 2006-04-13, 19:51 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

voy

Post autor: voy »

No z mojej strony nie mogę powiedzieć o Volvie samych pochwał, to dla mnie zwykły niskopodłogowiec, niczym praktycznie się nie wyróżnia moim zdaniem.

voy poczekaj jak owy lud sie wypowie mac

Inspektor

Re: Volvo 7000 /7000A

Post autor: Inspektor »

J-31 pisze:Szanowni współużytkownicy, jak przeglądam różne tematy tego forum, to wszędzie, pod różnymi tematami, pojawiają extra pochwały dla autobusów VOLVO 7000, a szczególnie dla jego przegubowej wersji, która w coraz większych ilościach pojawia się na ulicach Wrocławia. Ja też miałem okazję jechać V7000 dwukrotnie, ale nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, choć podobał mi się... :)

Zatem - Proszę - zsumujcie tutaj, w tym temacie, wszystkie swoje pochwały nt. V7000/V7000A:
- Za co tak bardzo lubicie V7000A?
- Co w nim jest takiego, że Was tak "urzekł" ?
- Co posiada ten autobus, a czego nie posiadają inne autobusy KM, że aż tak się wg. Was wyróżnia ?

Może dzięki tej dyskusji i jak "rozkocham się" ;) w tym autobusie :)

Zapraszam :D
1)Lubię ten autobus za jego niezawodną funkcjonalność,wygodę podrózy w nim,za estetyczne wykoanie wnetrza, za to że ma kilka poziomów siedzeń za miła dla ucha prace silnika,za duże okna,oraz za charakterystyczny syk podczas otwierania drzwi.
2)Bardzo podoba mi się jego wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny oraz jakość wykonania.
3)Przedewszystkim niewielka wieżę oraz siedzenia za nią(mam na nie rezerwacje we wszystkich) :D ,jest bardzo przestronny (szczególnie 1 cześć) na pewno wyróżnia się swoim wygladem sposród innych i duzą panoramiczną przednią szybą.

Do voy:wiem że nie przepadasz za tym autobusem,jednak nie zamierzam krytykować Twojej niechęci,każdy ma własne zdanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”