[Hiszpania] Linie szkolne w Bilbao

Informacje o komunikacji miejskiej w Europie i na Świecie
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja myślę, że ten przewoźnik w Bilbao na pewno kupił autobus już zmodernizowany przez producenta, tak, aby nie doszło już do przypadku samozapłonu... ;)

Kuba

Post autor: Kuba »

Dzisiaj przeczytalem ze jutro w Bilbao zapowiadaja strajki kierowcow KM i szkolnych :mruga: Domagaja sie wyzszych pensji... :]
Zobacze co sie bedzie dziac, podobno czesc szkolnych ma jezdzic, no ale zobacze czy dojade do szkoly busem... :?:
Jutro powiem cos wiecej.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kuba pisze:Dzisiaj przeczytalem ze jutro w Bilbao zapowiadaja strajki kierowcow KM i szkolnych :mruga: Domagaja sie wyzszych pensji... :]
Zobacze co sie bedzie dziac, podobno czesc szkolnych ma jezdzic, no ale zobacze czy dojade do szkoly busem... :?:
Jutro powiem cos wiecej.
Hehe. Jeśli Kuba dzisiaj nie trafi na forum tzn, że na piechotę zasuwa ze szkoły do domu. A propo, a ile kilometrów Masz ze szkoły do domu ? :)

Biegi to zdrowie... :devil:

Kuba

Post autor: Kuba »

Eee, bylo spokojnie. Baskijska organizacja ''Batasuna'' nawoluje do walki i protestow, tacy nacjonalisci... :] Protesty byly, ale ogolne. Baskom sie nudzilo, to Batasuna wymyslila zeby zadyme zrobili, ale nie do konca sie udalo bo autobusy wlasciwie jezdzily normalnie, tylko na ulicach w innych dzielnicach byly podobno protesty. Ale to normalne :retard:

A do szkoly mam...nie wiem, autobusem okolo 20 min, ale na piechote to by ze 2 godz zajelo :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kuba pisze:Eee, bylo spokojnie. Baskijska organizacja ''Batasuna'' nawoluje do walki i protestow, tacy nacjonalisci... :] Protesty byly, ale ogolne. Baskom sie nudzilo, to Batasuna wymyslila zeby zadyme zrobili, ale nie do konca sie udalo bo autobusy wlasciwie jezdzily normalnie, tylko na ulicach w innych dzielnicach byly podobno protesty. Ale to normalne :retard:
Coś mi się wydaje, że Baskowie po prostu nie wiedzą co to znaczy strajk. Myślę, że koniecznie trzeba im wysłać pomoc. Np. polskich związkowców :devil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa / Świat”