Zagraniczne Jelcze

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o trolejbusach marki i opartych na bazie autobusów Jelcz...
Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Całkiem niedawno ktoś podprowadził dziadka z Planetobusu, a trolejbus to jeszcze większa gratka, i łatwiej uciec przed policją. ;-)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja na 6 fotce, zauwarzyłem że ten jelczowski trolejbus był chyba montowany albo przerabiany w Gdyni bo pisze Pntkm Jelcz a w ogóle czemu one jeżdzą, bez tablic rejestracyjnych, to już samowolka żeby bez blach jeżdzić, po mieście.
Ostatnio zmieniony 2006-05-26, 19:58 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Bo trolejbusy tablice mają albo nie, zależy od państwa. W Polsce akurat mieć muszą. ;-)
A wiesz, że RATP Paris jeździła swoimi autobusami (i niektórymi zapewne nadal jeździ) bez tablic rejestracyjnych? :D
(te z nr tab. się nie liczą)

Podi

Post autor: Podi »

Tam trolejbus liczy się tak jak pojazd szynowy.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Czesi określają to mianem: pojazd trakcyjny. Jesli chodzi o tablice, to już powoli się zmienia - gdzieś ostatnio czytałem, że "u nich" ;) wprowadza się już tablice rejestracyjne dla trolejbusów.
Dominik pisze:...jelczowski trolejbus był chyba montowany albo przerabiany w Gdyni bo pisze Pntkm Jelcz...
Były wyprodukowane - nie pamiętam dokładnie - 2 albo 3 egzemplarze, zarówno z rozruchem oporowym jak i tranzystorowym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz/KPNA/PNTKM”