Neoplan Trendliner

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Filip

Neoplan Trendliner

Post autor: Filip »

Chcę poruszyć temat Neoplana Trendlinera.Piszcie co o nim sądzicie i jak wam się on podoba.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Filip pisze:Piszcie co o nim sądzicie
Hmm... MI osobiście się podoba. Jest troche podobny do Mana Lion's Regio (lub tamten do tego - nie wiem, który pierwszy był).

Filip

Post autor: Filip »

Hmm... MI osobiście się podoba. Jest troche podobny do Mana Lion's Regio (lub tamten do tego - nie wiem, który pierwszy był).
Też nie wiem który był pierwszy ale ich podobieństwo wypływa z tego,że Neoplan i Man należą obecnie do koncernu o nazwie NEOMAN.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Mnie się bardzo podoba Trendliner z resztą jak inne autokary Neoplana (Starliner, Tourliner). Niestety nie miałem się okazji przejechać żadnym Neoplanem turystycznym z wyjątkiem N316x... Dokładnie nie pamiętam nazwy...

Filip

Post autor: Filip »

chudy5d pisze:Niestety nie miałem się okazji przejechać żadnym Neoplanem turystycznym
Niedawno byłem z wizyta u naszych zachodnich sąsiadów i miałem te przyjemność widzieć ten pojazd na żywo a dzięki temu,że kierowca była bardzo miły i uczynny zaznałem rozkoszy podróżowania przez chwile tym cudem techniki.Szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowany bo spodziewałem się większych rewelacji po czymś takim.Ale to może być tylko moje wrażenie gdyż spędziłem w tym autobusie zaledwie pół godziny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”