Trolejbusy LAZ

Inne marki trolejbusów, dotychczas nieskategoryzowane.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dzięki wielkie BKV - i kilka informacji z tego co już obejrzałem w TV "Stara Zagora".

1. Przedstawiciel firmy "Przewozy trolejbusowe" p. Dimitr Awdżijew, bardzo chwali nowe trolejbusy - wg. niego LAZ-y E183 wprowadzają ich firmę w XXI wiek.
2. Teraz forum - Eugenio w poście z dnia wczorajszego pisze:Да са честити първите чисто нови тролейбуси на Стара Загора от 1987-ма година до сега!
Co oznacza, że są to pierwsze fabrycznie nowe trolejbusy w Stara Zagora od ... 1987 roku ;)

I jeszcze jeden cytat
Mediar pisze:" Новите коли са с по-добри технически характеристики, допълни той." - Значи може да се каже, че са по-добри от ЗИУ 9.
Mediar zacytował wypowiedź wspomnianego pracownika firmy "Тролейбусни перевози" - powiedział on między innymi, że nowe pojazdy są z lepszą charakterystyką techniczną. Natomiast rozumiem, że Mediar zażartował sobie, iż E183 mają lepszą charakterystykę od .. ZIU-9. :cool:

Reasumując. Pomijając ten ostatni cytat, Bułgarzy nieamowicie cieszą się z tych nowych trolejbusów. Elektro-LAZy (oficjalna nazwa widnieje na szybie tylnej) są pierwszymi nowymi trolejbusami nie tylko w tym mieście, ale również w Bułgarii.

Z reportatżu wynika, że za te dwa pojazdy "PT" zapłaciło ~2 mln Lewa

BKV

Post autor: BKV »

LAZ ma dostarczycz 15szt E183 dla Sarajewo

[ Dodano: 2009-04-08, 11:45 ]
+120 szt Beograd (kontrat jescze nie podpisany)
100-120szt idze rozmowa pro zakupy wengramy

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

BKV pisze:100-120szt idze rozmowa pro zakupy wengramy
Czy ja dobrze zrozumiałem - jakiś przewoźnik na Węgrzech rozmawia z LAZ-em w sprawie zakupów trolejbusów ? ;)

PS. 120 szt trolejbusów dla Belgradu... gratulacje, ładny kontrakt :cool:

BKV

Post autor: BKV »

J-31 pisze:
BKV pisze:100-120szt idze rozmowa pro zakupy wengramy
Czy ja dobrze zrozumiałem - jakiś przewoźnik na Węgrzech rozmawia z LAZ-em w sprawie zakupów trolejbusów ? ;)

PS. 120 szt trolejbusów dla Belgradu... gratulacje, ładny kontrakt :cool:
Stosowne wengrow - jescze nie wiem, mysle ze informacja jest troche nie prawdiwa - na Wengrach za jeden raz kupic taku ilosc... szybcze rozmowa idze pro autobusy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”