Przebudowa ul. Krzywoustego - zmiany w KM

Zmiany, utrudnienia, uruchomienia i zawieszenia
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5761
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Przebudowa ul. Krzywoustego - zmiany w KM

Post autor: Przemek »

https://transportnews.eu/aktualnosci/zm ... tobusowych
Remont nawierzchni na Psim Polu – zmiany tras linii autobusowych

Od soboty 18 lipca w związku z planowanym rozpoczęciem remontu nawierzchni ul. Krzywoustego na odcinku od ul. Sycowskiego do ul. Zielnej, zmienią się trasy linii autobusowych D, N, 121, 128, 130, 131, 141, 147, 151, 241 i 251.


Linie D, N, 121, 128, 131, 251
Linie jadące z centrum miasta w kierunku Psiego Pola będą kursowały objazdem od ulicy Krzywoustego przez Aleję Jana III Sobieskiego do ulicy Bora-Komorowskiego z pominięciem przystanków „Psie Pole” (i „Zielna” dla linii normalnych).

Uruchomiony zostanie dodatkowy tymczasowy przystanek przy Alei Jana III Sobieskiego na wysokości stacji paliw i ulicy Sycowskiej.

W kierunku do centrum miasta autobusy będą kursowały przez Rondo Lotników Polskich i Aleję Jana III Sobieskiego. Linie N, 131 i 251 od Ronda Lotników Polskich pojadą dalej przez ul. Bora-Komorowskiego i Zakrzowską do al. Sobieskiego.

Linie 130, 141, 151 i 241
Linie jadące z centrum miasta w kierunku Psiego Pola będą kursowały objazdem od ulicy Krzywoustego przez Aleję Jana III Sobieskiego do ulicy Bora-Komorowskiego z pominięciem przystanków „Psie Pole” i „Zielna”.

Dla autobusów ww. linii uruchomiony zostanie dodatkowy tymczasowy przystanek przy Alei Jana III Sobieskiego na wysokości stacji paliw i ulicy Sycowskiej.

W kierunku do centrum miasta autobusy będą kursowały od ul. Bora-Komorowskiego przez al. Sobieskiego z pominięciem przystanków na Psim Polu.

Linia 147
Linia ta będzie kursować na skróconej trasie Kłokoczyce – Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)

Prace przy remoncie nawierzchni na ul. Krzywoustego mają potrwać około 4-5 tygodni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zmiany w komunikacji”