Przetargi na dostawę nowych tramwajów

Milenium

Post autor: Milenium »

voy pisze:Koledzy zrobili kilka wizualizacji :wink:
Brzydkie,praktycznie jedna mi się podobała.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Mnie te Skody przypominają bardziej nowoczesne pociągi niż tramwaje... ale nie ukrywam, że nowe tramy są u nas mile widziane, bo już nie mogę patrzeć na te "ogórki" 102Na. I mógłby taki jeden jeździć na linii 4 albo 2. A tak właściwie to kiedy one będą u nas? Może najpiękniejsze nie są, ale już nie mogę się doczekać. Nowy tabor to zawsze jakieś urozmaicenie... :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka, a niebieski będzie no bo jaki ma być?? Ja dałbym jakiś żółty ornament np. pas na dole... :lol:

Jessi

Post autor: Jessi »

Poznańczyk pisze:Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka, a niebieski będzie no bo jaki ma być?? Ja dałbym jakiś żółty ornament np. pas na dole... :lol:
Z żółtym pasem na dole to mamy autobusy Volvo i Jelcza (bez odkurzaczy i gniotów). Mi najbardziej widziały by się te tramy w malowaniu naszych Kartofli.

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Jak juz chcecie bo to nie ja będę je co dzień oglądał :)

Jessi

Post autor: Jessi »

Poznańczyk pisze:Jak juz chcecie bo to nie ja będę je co dzień oglądał :)
No ja też ich nie będe codziennie oglądał. Koło mnie nie jeżdżą stale tramy z Borku, wyjatkiem jest 71, ale to linia zastępcza. Ponoć wszystkie mają trafić na Borek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Pogadajcie sobie a tymczasem ja poczekam cierpliwie, aż te Skody przyjadą do Wrocławia. Jestem pewny, że jeszcze się mocno Zdziwimy widząc ich faktyczny makijaż... :mruga:

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

A dlaczego wasz wrocławski przewoźnik nie powie jak będą wyglądąć?? Jak Combino miało przyjechać to jakoś każdy wiedział jak będą nowe wagony wyglądać.

Podi

Post autor: Podi »

Poznańczyk pisze:A dlaczego wasz wrocławski przewoźnik nie powie jak będą wyglądąć?? Jak Combino miało przyjechać to jakoś każdy wiedział jak będą nowe wagony wyglądać.
Może szykują coś ciekawego :P

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Sugerujesz że różowe?? :lol: :lol:

Podi

Post autor: Podi »

Sugerujesz że różowe?? :lol: :lol:
Atam,może jakiś ciekawy układ kolorów...

Damhan

Post autor: Damhan »

Podi pisze:Atam,może jakiś ciekawy układ kolorów...
Tak jak n.p. z Cityrunnerami w Łodzi. :)

Jessi

Post autor: Jessi »

Nie. Wrocław nigdy o niczym nie mówi w takich szczegółach. O wielu rzeczach można się dowiedzieć tylko po fakcie w Faktach (wrocławski program informacyjny). Np z rozdawaniem choinek na rynku, to było w środę.

Milenium

Post autor: Milenium »

Poznańczyk pisze:Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka
Nie zgadzam się,jak wasze Tatry przerobili z tymi "światełkami" z przodu to strasznie wygląda.

ikarus5326

Post autor: ikarus5326 »

Ktoś wie może o jakiejś konkretnej dacie pojawienia się tych Skod? nie mogę się doczekać, pomimo iż nie są najpiękniejsze ? :chytry:

Jessi

Post autor: Jessi »

Ich dostawa to będzie wrzesień 2006. To chyba będzie 9 Skod.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Do września 2006 makijaż, na Waszych niebieskich Skodach, może się jeszcze wielokrotnie zmienić.... :mruga:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Poprawka pierwszy skład ma się pojawić zgodnie z umową na początku grudnia 2006 roku następne okazy zaraz potem. Wszystkie tramwaje trafią na Borek gdzie zajezdnia ma juz specjalistyczną aparaturę. Pierwszą linią w pełni obsługiwaną przez Skody będzie 7. Czyli zaraz obok mnie będą szusować. Następną linią ma być linia nr 6. Tak przynajmniej brzmiały ustalenia do tej pory.

DAB

Post autor: DAB »

Wilchelm pisze: Wszystkie tramwaje trafią na Borek gdzie zajezdnia ma juz specjalistyczną aparaturę.
???
Wilchelm pisze: Pierwszą linią w pełni obsługiwaną przez Skody będzie 7. Czyli zaraz obok mnie będą szusować. Następną linią ma być linia nr 6.
Mma nadzieję że pojawią się kiedyś na liniach obsługujących dawny Oporów Jak to się teraz nazywa ? Nie umiem zapamiętac

Jessi

Post autor: Jessi »

DAB pisze:
Wilchelm pisze: Wszystkie tramwaje trafią na Borek gdzie zajezdnia ma juz specjalistyczną aparaturę.
???
Przy ulicy Powstańców Śląskich, To ta droga którą można dojechać na Bielany.
Oto Ci chodziło? Nie wiedziałeś gdzie ona jest?

To że trafią one na Borek było wiadomo od początku. W pierwszych postach tematu o tym pisałem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tramwaje”