Zima 2008/2009

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Niestety, ale muszę się zgodzić z TLG. Ma padać dzisiaj i jutro. Czemu ? Bo ja na sobotę zamówiłem słońce
skoro tak to oki, ale spróbujcie się pomylić...to będą wciry :diabeł:
J-31 pisze:A powróżyć - to ja Ci mogę... z fusów od herbaty
trzymam za słowo :lol:

brzydka pogoda, niedobra- trzeba ubrać się cieplutko ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Co za pogoda... Słońce, śnieg, pochmurno, śnieg, słońce - i jak tu trzymać orientację? :confused: Do tego 6*C...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:skoro tak to oki, ale spróbujcie się pomylić...to będą wciry :diabeł:
Najwyżej Obrzucisz mnie śnieżkami :retard:
łezka pisze:trzymam za słowo :lol:
Pani dać herbatę. Cyganka stara. Prawdę mówić. :diabeł:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Najwyżej Obrzucisz mnie śnieżkami
nieee wykąpię w kałuży jak wróbelka :diabeł:

J-31 pisze:Pani dać herbatę. Cyganka stara. Prawdę mówić.
Pani dać nawet słodką kawusię od serca :lol:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

W Katowicach też sypało ostro.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

9507 pisze:Słońce, śnieg, pochmurno, śnieg, słońce - i jak tu trzymać orientację?
Około 15:00 to normalnie zamieć śnieżna była, aż cieszyłam się że siedzę w domu :smile2:
A orientacja? Po co komu? Co za różnica czy Cmentarz Grabiszyński jest na Osobowicach, albo czy Galeria Dominikańska na Oporowie? Do przodu się idzie i tyle :P

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Rzeczywiście, dzień był wyjątkowo parszywy. Wracając do domu postanowiłem zajrzeć na budowę trasy S-8. Szybko się zmyłem, bo waliło pierdzielonym śniegiem po pysku.

Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

Odp

Post autor: Gullit »

W łódzkim pada śnieg, zrobiło się biało i jest zimno

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Napadało mi pod blokiem z 10 cm śniegu <jupi> Pojutrze temat to już nieaktualny bedzie ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

U nas koło 20 tak waliło, że nic widać nie było, a teraz nie ma nic - no może na dachach domów coś leży...

Kamil

Post autor: Kamil »

U mnie znowu napadało śniegu. Ja chcę już wiosne... :confused:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Przerypane. Zimno. Ale nie wieje i na razie nic nie pada. Ostatni dzień tej zimy. Podsumowując: nie była to łagodna zima, ale ostra też nie była. Ot, średnia krajowa, bywało gorzej. Oczywiście, że chciałbym, by było rzeczywiście i realnie ciepło. Nie jest, ale przynajmniej już bliżej niż dalej.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Chyba powoli będę zamykać ten temat. Poczekam jeszcze na oficjalne ogłoszenie wiosny :)
TLG pisze:Wracając do domu postanowiłem zajrzeć na budowę trasy S-8.
Ja tam przejechałem nad budową S8, autobusem linii 167, przed wczoraj. No i rozmach oraz postęp tej budowy zrobił na mnie, naprawdę, duże wrażenie. Na Dywizjonu 303, tramwaje robią fajną pętelkę w miejscu styku z budową. Aż ciekawy jestem jak rozwiążą ruch na tej ulicy, w związku z budową wiaduktu :cool:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Ja tam przejechałem nad budową S8, autobusem linii 167, przed wczoraj. No i rozmach oraz postęp tej budowy zrobił na mnie, naprawdę, duże wrażenie.
Zapraszam do lektury fotorelacji z bemowskiego odcinka.
J-31 pisze:Aż ciekawy jestem jak rozwiążą ruch na tej ulicy, w związku z budową wiaduktu
Nic tu się nie zmieni, pomyślano o tym już 10 lat temu podczas budowy Dywizjonu 303. Po wybudowaniu wiaduktów powstaną dwie jezdnie po dwa pady ruchu i torowisko tramwajowe. Jednak nic nie wskazuje na to, by miała powstać brakująca druga jezdnia między Kołem i Radiową. Toteż zaraz za wiaduktem nad trasą jezdnia będzie przecinać torowisko i połączy się z istniejącą jezdnią.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

U mnie śnieg sypie i do tego jest zimno. Ciemno, pochmurno ogólnie do d...
Będzie to chyba śnieżne rozpoczęcie wiosny, tylko formalnej, bo w praktyce to widać co się dzieje za oknem :| .
Kamil pisze:U mnie znowu napadało śniegu. Ja chcę już wiosne...
Nie Ty jeden ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

A u nas wiosna :diabeł: Należało się nam po 3-ech dniach wygwizdówy i temp. na poziomie +3, teraz świeci słońce, są jakies chmurki i ciepło, no i nie wieje ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Od panu minut mamy astronomiczną wiosnę. Niniejszym temat ten przechodzi do historii

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”