Solcity/SMxx

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solbus...
Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

plocmaster pisze:A o co im chodzi?
Podobno wnętrze się w SMach rozpada.

Lopez

Post autor: Lopez »

Amalio pisze:Podobno wnętrze się w SMach rozpada.
Spoko, takie coś to nie problem. Wszystko się da poprawić. Pierwsze SN11 też były krytykowano bo to czy tamto miało siadać, a tymczasem używają ich już dość liczne firmy i obywa się bez kłopotów.

Konitz

Post autor: Konitz »

Jo tam najlepiej narzekać, ja cały czas powtarzam jak wyglądały kiedyś okropnie Solarisy a teraz, to samo z Solbusem firma się rozwija i to jest najważniejsze. A na pewno dopracują jeszcze SMki :) .

Lopez

Post autor: Lopez »

A orientujesz się może czy zapowiadają się w najbliższym czasie dostawy kolejnych SM12? I co z rynkiem brytyjskim?

Konitz

Post autor: Konitz »

Rynek Brytyjski nie wypalił co widać po przekładkach ST11 RHD niestety zostało jeszcze parę wozów im przykre :( ale zyskali na tym Polscy przewoźnicy bo mają lepsze wykończenia fotele przede wszystkim :), PKS Bytów ma dwa teraz przerobione, PKS Chojnice jednego, teraz ST10 właśnie gdzieś pod Warszawę poszedł, Straż Pożarna także Anglika przerobionego się dorobiła :). Łatwo jest mi je rozpoznać z zewnątrz więc jak będą zdjęcia na TWB to nie będzie problemu :).
A co do dostaw SM12 to nie orientuje się, ale postaram się co nie co dowiedzieć może :).

Lopez

Post autor: Lopez »

Czyli co - dali sobie całkiem spokój z Wielką Brytanią?
Konitz pisze:A co do dostaw SM12 to nie orientuje się, ale postaram się co nie co dowiedzieć może
Będę bardzo wdzięczny.

Konitz

Post autor: Konitz »

Co do Wielkiej Brytanii to na razie tak.

Lopez

Post autor: Lopez »

Konitz pisze:Co do Wielkiej Brytanii to na razie tak.
No to duża szkoda. Zastanawiam się, czy w tym wypadku nie zabrakło po prostu odrobinę talentów marketingowych...

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

http://phototrans.eu/14,313104,0.html Widok z bliska na siedzenia w Warbusowskim SM12. Cofam to, co napisałem wcześniej :P

Lopez

Post autor: Lopez »

KKS pisze:Cofam to, co napisałem wcześniej
Czyli co? Bo już nie wiem, o którą Twoją wypowiedź chodzi ;)
IMO nie jest tragicznie.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

IMO jest.

Kamil

Post autor: Kamil »

Wyglądają niczym te z Jelczy tylko podrasowane trochę :diabeł:

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Jakby plastiki były całe czarne a nie tylko górna część to nazwałbym je "gustownymi". :)

maly_miki

Post autor: maly_miki »

Kolorystyka może faktycznie nie do końca trafiona, ale jeżeli chodzi o model siedzenia to to jest to samo co w hybrydowym Solarisie, a tam jakoś nikt nie narzekał... (w każdym razie ja nie pamiętam)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

W którym hybrydowym Solarisie? Mnie to nie wygląda na takiego STER-a, jakiego miała niedoszła gdyńska hybryda ;)

Lopez

Post autor: Lopez »

To są inne stery niż w hybrydzie o której mowa.

[ Dodano: 06 Kwi 2009 00:11 ]
Panowie, rozejrzycie się jednak trochę po tym autobusie (foto stronę wcześniej). Poza nienajlepiej dobraną kolorystyką naprawdę nie widzę nic do czego możnaby się przyczpić. Detale wyglądają na dopracowane i dobrze wykonane. Podobieństwo do urbino aż kłuje w oczy.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Trzeba by się jednak tym przejechać, bo coraz więcej osób jednak mówi, że "się sypie wnętrze" :P

maly_miki

Post autor: maly_miki »

KKS pisze:W którym hybrydowym Solarisie?
Na targach w Kielcach były takie siedzenia (Kiel Ideo) tyle, że takie mleczne - transparentne.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

KKS pisze:coraz więcej osób jednak mówi, że "się sypie wnętrze"
A mi ciągle brakuje bardziej oficjalnej wypowiedzi i podsumowania na temat stanu gdańskich Solbusów. Natomiast jeśli chodzi o wnętrze to pamiętam jak MANY Lion's, które przychodziły do ITSu też miały różne felery, np. otwierające się w czasie jazdy podsufitki w pasie nadokiennym.

Lopez

Post autor: Lopez »

Jeśli coś jest niepodokręcane to nic prostszego - śrubokręt w dłoń i jazda. Natomiast za problem można uważać: trzaskające plastiki, pękające części itp.
A mi ciągle brakuje bardziej oficjalnej wypowiedzi i podsumowania na temat stanu gdańskich Solbusów.
Dokładnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solbus”