Międzymiastowy Solaris - InterUrbino

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Jaaasne. Wy też teorie macie. Gdyby Solaris sam chciał pokazywać nam ten autobus po kawałeczku, to zrobiłby mu zamknięta, profesjonalną sesję fotograficzną i co jakiś czas wypuszczał zdjęcie ukazujące kawałek nowego modelu. A nie takie coś. I co telefonów - nie wiem jak w innych aparatach, ale w SE właśnie tak to wygląda, że naciśnięcie spustu nie równa się ze zrobieniem zdjęcia, więc uchwycić coś co zauważyło się w ostatniej chwili jest naprawdę trudne.

Lopez

Post autor: Lopez »

A kto tu zapodaje jakieś teorie spiskowe? Mi chodzi tylko o to, że Solaris postara się, żeby o nim mówiono, ale nie pokaże niczego.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Lopez pisze:A kto tu zapodaje jakieś teorie spiskowe?
KKS. Nie sądże by autor zdjęcia wiedział gdzie konkretnie będzie ten autobus się poruszać a tym bardziej żeby celowo takie zdjęcie wykonał.
Lopez pisze:Mi chodzi tylko o to, że Solaris postara się, żeby o nim mówiono, ale nie pokaże niczego.
Czemu :?: :mruga: Swój wiecznie nieskończony tramwaj w formie modeliku pokazali chyba wszystkim ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Amalio pisze:KKS. Nie sądże by autor zdjęcia wiedział gdzie konkretnie będzie ten autobus się poruszać a tym bardziej żeby celowo takie zdjęcie wykonał.
Sądzę, że lkmg raczej by wiedział, a moje zdanie jest takie, że to podpucha i tyle.

maly_miki

Post autor: maly_miki »

a moje zdanie jest takie, że to podpucha i tyle
¯adna podpucha. Autobus jest i jeździ na testach. Najwyraźniej nie natknął się na niego żaden miłośnik KM z aparatem w ręce. A już na pewno nie doszukiwałbym się w tym zdjęciu jakiejś przewrotnej akcji marketingowej. IMO wygląda nieciekawie...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

maly_miki pisze:Najwyraźniej nie natknął się na niego żaden miłośnik KM z aparatem w ręce.
Po prostu mnie tam brakuje. Ja bym go wywąchał :mruga:

Lopez

Post autor: Lopez »

Na to wygląda ;) Okoliczni MKMowie powinni uzbroić się w aparaty z superszybkimi matrycami, obstawić najbliższe otoczenie fabryki i na pewno dowiemy się odpowiednio wcześnie jak wygląda (jak się nazywa?) lokalny autobus Solarisa :)

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

I trzeba być dobrej myśli że nie będzie to bubel w stylu Solarisa Valletty.
Ostatnio zmieniony 2009-06-26, 20:11 przez Marcin_558, łącznie zmieniany 1 raz.

Lopez

Post autor: Lopez »

Sorry, ale to że valetta nie trafiła w potrzeby nabywców nie znaczy jeszcze że była bublem.
sjp.pwn.pl pisze:bubel «towar złej jakości»

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Coś mi się dziwnie wydaje, że SB&C i tak będzie miał niezły problem ze zbyciem swojego nowego - międzymiastowego - produktu. PKS-y tak szybko tego nie kupią ;)

Awatar użytkownika
tantus
Posty: 212
Rejestracja: 2009-05-23, 12:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tantus »

Mam podobne obawy. Dzisiaj, żeby sprzedać coś PKSom to trzeba się nieźle nagimnastykować, zwłaszcza jeśli chodzi o cenę produktu...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

... no chyba, że SB&C ostro zejdzie, z jakością, w dół :mruga:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

J-31 pisze:Coś mi się dziwnie wydaje, że SB&C i tak będzie miał niezły problem ze zbyciem swojego nowego - międzymiastowego - produktu. PKS-y tak szybko tego nie kupią ;)
Spokojnie. Na Polsce świat się nie kończy.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

Na moje poczekajmy z ocenami aż do premiery.

lkmg-sol

Post autor: lkmg-sol »

Odnośnie mojego zdjęcia na stronie solaris-clubu. Autobus jak widać istnieje i nie jest żadną fikcją. Zdjęcie zrobiłem z lekka zaskoczony (jak już wcześniej ktoś napisał telefonem komórkowym SE). Wizualnie nie odbiega on od zaprezentowanej wcześniej grafiki z infobusa. Z lekka przypomina Urbino LE ( na którym być może bazuje).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

lkmg-sol pisze:Odnośnie mojego zdjęcia na stronie solaris-clubu. Autobus jak widać istnieje i nie jest żadną fikcją. Zdjęcie zrobiłem z lekka zaskoczony (jak już wcześniej ktoś napisał telefonem komórkowym SE). Wizualnie nie odbiega on od zaprezentowanej wcześniej grafiki z infobusa. Z lekka przypomina Urbino LE ( na którym być może bazuje).
lkmg-sol, a czy ten autobus często pojawia się na drogach, w rejonie Bolechowa ? ;)

lkmg-sol

Post autor: lkmg-sol »

Widziałem go jedynie tego dnia (2 krotnie).

Lopez

Post autor: Lopez »

A jak oceniasz go po takim pobieżnym rzucie okiem? Czy jest podobny do zaprezentowanej wcześniej wizualki?

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Lopez pisze:(...)Czy jest podobny do zaprezentowanej wcześniej wizualki?
lkmg-sol pisze:(...)Wizualnie nie odbiega on od zaprezentowanej wcześniej grafiki z infobusa. (...)
:chytry:

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Dobry patent ze skośnymi oknami. Szkoda, że autor zdjęcia nie złapał chociaż przodu.

PS: Mój 1000 post. :D Wreszcie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”