Rangi

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
JELCZU85

Rangi

Post autor: JELCZU85 »

Może odkopie trochę temat ale ja wolał bym mieć obok swojego nicka napisane EKSPERT....eh to by było coś :D Ale do tego daleka droga :)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Niekoniecznie daleka, po prostu ranga została z lekka zapomniana, podobnie jak "modelarz". Może do tego wrócimy?

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

A nie myślał ktoś o randze "Rysownik"? Na forum jest dużo osób rysujących pojazdy KM w "technice J-31".

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

JELCZU85 pisze:ja wolał bym mieć obok swojego nicka napisane EKSPERT
Gdyż?
Ja nie mówię "nie", ale dobrze by było taki wniosek uzasadnić.

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Nie będę się chwalił ale pracuję jako mechanik w mzk i chciał bym się swoją wiedzą dzielić z innymi osobami na forum i w miarę swoich możliwości im pomagać jeżeli tylko będę mógł. A co po za tym bardziej interesuję się techniką stosowaną w autobusach, nawet ostatnio pisałem do Man-a z prośbą o zwiedzenie fabryki ale nikt mi nie odpowiedział :| A dla tego napisałem że do tego daleka droga bo może za 20 lat przerobionych w zawodzie będę mógł powiedzieć że coś tam wiem a wiadomo człowiek uczy się całe życie :) Tak samo Siekierowy czy Zaznar bardzo dużo wiedzą, ich też bym widział jako Ekspertów. Chłopaki znają się na rzeczy. Ale ja o tym nie decyduje a wszelkie decyzje zostawiam w waszych rękach szanowna ekipo forum ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

A tak z ciekawości spytam, dlaczego dziwnym trafem, wszyscy eksperci się nie logują ani nic nie piszą? W ogóle nie widać ich rangi na forum. :-P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Bo do tej pory nie zabraliśmy się za reorganizację rang. Ale to się zmieni ;)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Jak eksperci się nie logują :P A ja to co :?: Nie wiem co powiedzieć ale powiem jedno dziękuje za to wyróżnienie ;)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Jakbyście kiedyś potrzebowali moderatora, to służe pomocą ;)
Gratuluję Jelczu ;)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Dziękuje tobie też życzę powodzenia kto wie może kiedyś ci się uda w co szczerze wierze ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Komu jak komu, ale tobie się to należało, Jelczu ;) Gratuluję :)

BTW: nadal podtrzymuję swoje ostatnie pytanie:
mrozard pisze:A nie myślał ktoś o randze "Rysownik"? Na forum jest dużo osób rysujących pojazdy KM w "technice J-31".

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie będzie takiej. Z dniem dzisiejszym zniknęła również ranga "modelarz". Nowym ekspertom gratuluję :)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

KKS pisze:Nie będzie takiej.
Dziękuję za odpowiedź ;) Szkoda, że nie będzie, ale to wy tu rządzicie :)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

KKS i Mrozard dziękuję ;)

siekierowy

Post autor: siekierowy »

Dziękuję za wyróżnienie. Dla mnie technika autobusowa i nie tylko jest pasją i miło mi że ktoś moją wiedzę docenia.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

A dlaczego skasowano rangę modelarz? Od około 4 lat miałem cichą nadzieje dostać takową rangę.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Bo była martwa. Gdybyśmy chcieli ją reaktywować, to zaraz by się odezwała kolejna grupa, która by chciała inną rangę (już zresztą mieliśmy to w tym temacie) i za chwilę pół forum byłoby w rangach, co powodowałoby wrażenie zamkniętej grupy. Ranga ekspert to co innego - nowy użytkownik wchodząc na forum zadaje pytanie i uzyskując odpowiedź od eksperta wie, że to nie jest jakieś "wydajemisię", tylko fachowa odpowiedź od osoby, której można ufać.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jelczu85 i Siekierowy - ja również przyłączam się do gratulacji. Rzeczywiście taka ranga, należała się Wam :)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

OPi pisze:A tak z ciekawości spytam, dlaczego dziwnym trafem, wszyscy eksperci się nie logują ani nic nie piszą?
Odwołuję. Z tych "starych" ekspertów pojawił się bystrzak2000. :mruga:

I gratuluję siekierkowemu, któremu jeszcze nie miałem pogratulować i po raz kolejny Jelczuchowi. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”