Jesień 2012

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Jesień 2012

Post autor: O530 »

Ech... Jeszcze tylko nieco ponad 1,5 godziny i zaczniemy kalendarzową jesień.
Znów zacznie się noszenie kurtek i parasoli.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Patrząc na dzisiejszą pogodę - jak najbardziej, ale już niedługo...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No, nie tak prędko, to będzie przeplatanka. W piątek było fantastycznie - przynajmniej na Mazowszu - wczoraj byle jako, dzisiaj znów ładna pogoda, ale wietrznie. A w tygodniu może być nawet upalnie ;)

Aczkolwiek, raczej należy oczekiwać też i typowo jesiennej pogody ;)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

We Wrocławiu znośnie, dziś było dużo słońca, ale niestety wiał dość zimny wiatr. Temperatura ponoć miała być 17 stopni... Z tym że teraz to już tak z tą temperaturą, że rano zimno jak nie wiem, później ciepło a wieczorem znowu strasznie zimno...

Ma ktoś jakiś skuteczny, długotrwały w skutkach sposób na poprawienie krążenia? Dziś mimo niezłej pogody i mimo tego, że byłam ciepło ubrana, to po półtoragodzinnym staniu w miejscu dłonie i stopy wręcz zdrętwiały mi z zimna. Zaczynam się bać, co będzie jak przyjdzie zima...

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Dziś od rana ciepło i słonecznie, jak miło jest wyjść jeszcze w krótkim rękawie na dwór ;) Od przyszłego tygodnia znów zapowiadają temperatury powyżej 25*C.

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Marcin_FTŚ pisze:Dziś od rana ciepło i słonecznie, jak miło jest wyjść jeszcze w krótkim rękawie na dwór
W Kielcach również ciepło, jednak wolę się nie rozbierać, bo dopiero co byłem chory na anginę...

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Pochmurno dzisiaj... niedobrze. Dzisiaj latałem po całym mieście, żeby załatwić sobie miesięczne praktyki zawodowe. I gdzie znalazłem? 200 metrów od domu - w PKSie. :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:Ma ktoś jakiś skuteczny, długotrwały w skutkach sposób na poprawienie krążenia? Dziś mimo niezłej pogody i mimo tego, że byłam ciepło ubrana, to po półtoragodzinnym staniu w miejscu dłonie i stopy wręcz zdrętwiały mi z zimna. Zaczynam się bać, co będzie jak przyjdzie zima...
Aby do wiosny. Poprawić krążenie może czysta... yyyy.... dobra, procenty na bok, no chyba, że w banku ;)

Jak już się napić, to czegoś gorącego - kawa, hebata. Herbata jak już to z jakimś dodatkiem :mruga:

... np. sokiem malinowym :P

A tak po za tym nie stać w miejscu, tylko się ruszać ;)

Pozdro. Wujek, Dobra Rada :cool:

PS. Nikki, Bierz przykład ze mnie. Właśnie, kicham, prycham kaszlę, mam temperaturę i umieram przed klawiaturą. No, normalnie już nie mogę usiedzieć :lol:

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »

Oj J-31, nie tylko ty, ja też mam podobne objawy. W ogóle dużo osób teraz choruje.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Mnie też coś zbiera, teraz jestem w szpitalu na izbie przyjęć robią mi badania...

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

Rano nie jest tak cudownie... 5 Rano i tylko 4 Stopnie... ahh ta nasza jesień :(

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Formuła 1 pisze:Oj J-31, nie tylko ty, ja też mam podobne objawy. W ogóle dużo osób teraz choruje.
To fakt. U mnie w firmie bardzo wiele osób ma podobne objawy co ja. To pewnie jakiś świrus-wirus. Normalka o tej porze roku ;)

No, ale póki ci na Mazowszu słonecznie i ciepło. Mam nadzieję, że u Was podobnie :)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ludzie! Lato odchodzi! Ale nie to lato. Prawdziwe Lato! Grzegorz Lato!

Wojciech
Posty: 92
Rejestracja: 2009-02-23, 22:22
Lokalizacja: Jedna z wielu nad Wisłą

Post autor: Wojciech »

Czyli "Endless Summer" to wróżba do bani! :D

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały »

Amalio pisze:Ludzie! Lato odchodzi! Ale nie to lato. Prawdziwe Lato! Grzegorz Lato!
I przyjdzie w jego miejsce kolejny "ja wiem jak naprawić polską piłkę", którego będzie trudno wywalić ze stołka po skończeniu następnej kadencji. :chytry:


A żeby nie tak całkiem nie na temat to u mnie dzisiaj 25* aż do roboty się nie chciało iść :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Lato odchodzi, lato już odeszło. A pogoda - słoneczna wciąż trwa... do piątku. Potem przez weekend +15*C i deszcz w promocji. I tak do poniedziałku. Potem znów ładnie. Czyżbym został jasnowidzem :diabeł:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

J-31 pisze:Jak już się napić, to czegoś gorącego - kawa, hebata. Herbata jak już to z jakimś dodatkiem

... np. sokiem malinowym

A tak po za tym nie stać w miejscu, tylko się ruszać
No jakbym się ruszała, np. szybko szła, to nie było by takiego problemu... ale jak np. stoję na meczu... albo stoję i robię zdjęcia, i nie mam możliwości napicia się czegoś gorącego? (zresztą jak jestem zmarznięta to nawet po wypiciu gorącej herbaty ręce nadal mam lodowate...)

Dzisiaj słonecznie i wręcz gorąco... :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Potwierdzam, w Warszawie też słonecznie i wręcz gorąco. Można się opalać w słońcu :cool:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

A na Śląsku cały dzień zimno i deszczowo, ciekawe czy jutro też tak będzie.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Dzisiaj mnie pogoda zrobiła w męski narząd płciowy. Wtorek i środe przesiedziałem chory, dzisiaj wychodze, ciepło. Wracam ze szkoły, deszcz :confused:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”