Solaris Urbino III

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
Wiśnia

Solaris Urbino III

Post autor: Wiśnia »

Jak wam się podoba?
Przód jest nawet fajny, tył to pomyłka, a wnętrze nawet niezłe. Fajny pomysł jest z obrotomierzem na wieży silnikowej.

voy

Post autor: voy »

Przód ostatecznie może być, tył porażka. Raczej brzydki ten autobus. Ten obrotomierz to chyba w opcji jest, na razie tylko w tym egzemplarzu SU18III i w SU12II co był na EuroTeście.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Jego poprzednik bardziej mi się podobał...

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Wizualnie to można było jeszcze troszeczke posiedzieć na deską i pokombinować. Ale jaki to autobus to się dopiero w jeździe okaże.

lukbot

Post autor: lukbot »

Mnie nowy Solar się bardzo bardzo bardzo podoba, i przód i tył, i ze wszystkich innych stron też. Wiadomo, że jak producent decyduje się na odważny design, niw wszystkim się to spodoba. Przykład z puszek, zapewne zwolennicy takich marek jak Renault i BMW mają mieszane odczucia. Nie wszystkim podaoba się wizerunek nowej Meganki (i wszystkich innych Reniek), jak również nie wszystkim spodobała się seria 7, która wyznaczyła nowa linię designerską dla pozostałych modeli BMW.

Dlatego jestem bardzo zadowolony z odważnego designu nowych Solarisów!

A podobają wam się Van Hoole?? Przecież też maja bardzo agresywny design i szkoda, że nie można ich spotkać w polskich miastach.

spider

Post autor: spider »

gdzie mogę znaleźć fotki tego busa?

voy

Post autor: voy »

Na fotogaleri transportowej ;)

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »


Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tak rzeczywiście jest ..... hmmm.... nowoczesny :?: :o: :shock: ;)

voy

Post autor: voy »

To co dobre, nigdy nie przemija.
:lol:

Maciek-krakow

Post autor: Maciek-krakow »

W niektorych elementach troche przesadzilin - np obudowa wiezy silnika. W kazdym razie ogolnie autobus jest ladny i dobrze sie wedlug mnie prezentuje. A jak ladnie wygladal w Hanoverze na wystawie komunikacyjnej... - hmmm - cacko

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To prawda.. :)

Milenium

Post autor: Milenium »

Zawsze uwazalem Solarisy za dume Polski , nie dawno slyszalem ze nie mogą nadazyc z produkcja. . .. . . ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Zatrudnili więcej ludzi. To w związku z kontraktem dla Berlina... :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Solarisy II generacji są super szczegółnie w gazetkach Solarisa w Gdyni jeszcze ich nie ma, ale nie długo kto wie. Radze wam napisać do Solarisa to będziecie dostawać te gazetki średnio co 3-4 miesiące.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A możesz dopisać co to za "gazetki". Czy oni to wydają i co w nich się pojawia ? :)

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

To jest kwartalnik. Przysłali mi miesiąc temu "Aktualności Zima 2004" wraz z życzeniami.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. To dbają o klientów... :)

Dzięki.

A wiadomo coś o najnowszych generacja Solarisa. Kiedy wejdą do produkcji i czy są już jacyś chętni klienci ?

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

J-31 pisze:Wow. To dbają o klientów... :)

Dzięki.

A wiadomo coś o najnowszych generacja Solarisa. Kiedy wejdą do produkcji i czy są już jacyś chętni klienci ?
Do produkcji miały wejśc na poczatku br. Ale nigdy nie wiadomo. O Chętnych cięzko mówić, ponieważ jest jeszcze produkowana II generacja. Mam podejżenia, że druga partia dla Berlina będzie już III generacji :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Wielkie dzięki. Pozostaje jedynie czekać... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”