Soltour ST11 (SL11T)

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solbus...
tomk

Soltour ST11 (SL11T)

Post autor: tomk »

Solbus zaprezentował nowy produkt więcej tu: Solbus SL11T

ppln

Post autor: ppln »

Vacanza wygląda fajniej (widziałem kilka razy na własne oczy) ;) A ten produkt to kolejny prawie identyczny turystyk, który dla zwykłego człowieka nie różni się niczym od, np. Neoplana Starlinera (Vacanza ma kilka wysoce charakterystycznych cech), więc jest doskonałym wyborem dla malutkich biur podróży :)

jacool

Post autor: jacool »

Bardzo ładny. Tylko może nie doczytałem, ale czy jest to Polska konstrukcja, czy licencyjna?
Ostatnio zmieniony 2006-05-16, 21:19 przez jacool, łącznie zmieniany 1 raz.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

ppln pisze:Vacanza wygląda fajniej
No tak, w końcu to SOLARIS :) Ciekawie czy jakby owa Vacanza była z Solca Kujawskiego bądź z Jelcza też tak byś się nad nią zachwycał ;)
A co do Solbusa: Design autobusu pozytywnie mnie zaskoczył, jest on efektem współpracy Solbusa z firmą NC Art, oraz słoweńska firmą RTC.- mimo wszystko jest to polska konstrukcja. Widać, że Solbus chcę się rozwijać i wychodzi mu to jak na razie całkiem dobrze, zobaczymy jak przewoźnicy odbiorą SL11T - popyt. :) Poza tym szkoda, że nie można sobie tych fotek powiększyć bo z miniaturek słabo widać najważniejsze szczegóły.
Podsumowując: Zapowiada się coś fajnego :cool: , ale z ostateczną opinią wolę poczekać.

ppln

Post autor: ppln »

Hannibal pisze:Ciekawie czy jakby owa Vacanza była z Solca Kujawskiego bądź z Jelcza też tak byś się nad nią zachwycał
Jakby miała podobnie niebanalny design to tak ;)
Ostatnio zmieniony 2006-05-17, 17:34 przez ppln, łącznie zmieniany 1 raz.

emes133

Post autor: emes133 »

Bardzo dobrze , że powstają nowe modele autobusów...

ppln

Post autor: ppln »

plocmaster pisze:Wg mnie — ot, kolejny tani turystyk z brzydkimi światłami. Może być popularny ze względu na (zapewne) niską cenę.
Czyli mniej/bardziej dokładnie to co napisałem :P


Edytowany - usunięto część niezwiązaną z tematem. u2w
Ostatnio zmieniony 2006-05-19, 15:26 przez ppln, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solbus”