Jak dowiedzieliście się o km-forum?

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Olek.Autobus
Posty: 12
Rejestracja: 2006-01-28, 21:27
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Olek.Autobus »

dokładnie ja także przypakiem trafiłem na strone KM-FORUM i właśnie dzięki fotce 186.

emes133

Post autor: emes133 »

Olek.Autobus pisze:dokładnie ja także przypakiem trafiłem na strone KM-FORUM i właśnie dzięki fotce 186.
A link do mojego zdjęcia podał "pr110" a więc to oni się temu przysłużyli głównie. Zresztą o ile dobrze pamietam to ja też trafiłem tutaj za sprawą "pr110" - wcześniej liczyło się jedynie TWB :D

Olek.Autobus
Posty: 12
Rejestracja: 2006-01-28, 21:27
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Olek.Autobus »

Tak dokładnie tak było.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Widzisz Damhan, ja napisałem tak tylko dlatego, ze z plocmasterem dobrze mi sie wymienia poglądy, poza tym nie miałem z nim dotąd żadnych poważnych sprzeczek (czego w konwersacji z tobą nie można powiedzieć). Oprócz tego to forum pozwoliło mi zrozumieć, ze na takich forach takze sa ludzie tolerancyjni. Przeciez nie napiszę o osobach, z któymi miałem sprzeczki, bo to każdemu sie zdarza. Ale, ze tobie to nie w smak, to juz Twoja sprawa. Ja po prostu nareszcie odnalazłem miejsce, gdzie udoskonalam swoją wiedzę, jednocześnie poznając ciekawych MKM-ów (a dodam tylko, że udzielałem się kiedyś na forum TWB, napisałem 90 postów i zrezygnowałem ) :).

Co mi nie w smak? Jeszcze niedawno, chociażby w temacie "War(n) or Peace" właśnie ty psioczyłeś i na Plocmastera za jego prowokacyjne odzywki dot. ludzi nielubianych przez LPR i na J-31, że w ogóle utworzył taki temat i napuszcza na Ciebie Ploca, a teraz nagle mówisz, ze to fajni ludzi (ne mówię, ze nie, ale dziwi mnie postawa co rusz zmieniająca własne zdanie) i świetnie Ci się z nimi gada. Cóż, ja tu wykonuję swoje obowiązki. Ale, że tobie to nie w smak, to już Twoja sprawa. Nie jestem bynajmniej tu po to, żeby pracować na uwielbienie Twoje bądź innych użytkowników. To tyle. :roll: mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-07-24, 13:02 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:psioczyłeś i na Plocmastera za jego prowokacyjne odzywki dot. ludzi nielubianych przez LPR
To chyba jakaś pomyłka, generalnie ludzie nielubiani przez LPR są lubieni przeze mnie.
Dobra… dość tego kontrowersyjnego offtopu.

emes133

Post autor: emes133 »

plocmaster pisze:generalnie ludzie nielubiani przez LPR są lubieni przeze mnie.
No , no odzyskałeś mój szacunek dla twojej osoby :)

A ja szybciutko ogłoszę EOT, bo zaraz ktoś wyskoczy ze swoją rozprawką na 100 zdań nt. ludzi z LPRu. Niech no ktoś coś tu jeszcze napisze nie na temat. :devil: mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-07-24, 19:23 przez emes133, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

S_S pisze:A ja dowiedziałem się z forum o komunikacji w Krakowie.
Zaraz bo ja coś nie trybię. Czy KM-Forum ma jakieś swoje biuro lub przedstawicielstwo, albo chociaż ambasadę w Krakowie ? Czy ktoś chodzi po ulicach Krakowa i krzyczy: "KMF! KMF!" :shocked:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Podejrzewam, ze S_S-owi chodziło raczej albo o forum trambusa, albo o jakieś inne forum. Zresztą nic dziwnego, teraz każdy mógłby rozreklamowac km-forum na swojej stronie/forum (nawet ja :mruga: ).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Niedawno przeszukując Onet znalazłem link do KM-Forum. ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

Podobnie jak większość, trafiłem tu przypadkiem. ;) I to ze 2 razy. :P Szukałem sobie w sieci informacji o tramwajach i trafiłem na KMF. Za trzecim razem się zarejestrowałem, ale przez jakiś miesiąc nie napisałem nawet słowa. :) No a później to już zacząłem od czasu do czasu wtrącać swoje "3 grosze" do kilku dyskusji. :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Matthai pisze:No a później to już zacząłem od czasu do czasu wtrącać swoje "3 grosze" do kilku dyskusji.
I bardzo słusznie ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

J-31 pisze:
Matthai pisze:No a później to już zacząłem od czasu do czasu wtrącać swoje "3 grosze" do kilku dyskusji.
I bardzo słusznie ;)
Też się cieszę. :P ;)

mil

Post autor: mil »

Ja to szukałem modelu Autosana H9-35 no i znalazłem na stronie J-31, a z tamtąd tu.

Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

Też podobną mam odpowiedź . Szukałem info o moich ukochanych tramwajach i tak znalazłem to forum.
Ostatnio zmieniony 2006-10-17, 22:29 przez Adam 4044, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

Jakiedyś znalazłem strone J-31 później miałem format znalazłem zowu wpisując w google komunikacaja miejska i wyskoczyło KM-F.

Co to ma być? Znaków interpunkcyjnych nie umiemy stosować? ¯ebym więcej nie widział takich niechlujnych postów.- mod. Damhan
Przepraszam ale muszę nową klawiaturę kupić (chwilowy brak pieniędzy) bo ta się psuje i czasami są byki.
Ostatnio zmieniony 2006-10-23, 21:18 przez 204wras, łącznie zmieniany 2 razy.

miut

Post autor: miut »

HmHm a wiec to było tak
WERSJA nr 1
Znalazłem link w GOOGLACH
WERSJA nr 2
Link do strony podał mi ROBSON . No dokładniej nie pamiętam. A może byłem na stronie J-31?? Nie pamiętam.

Mariusz005

Post autor: Mariusz005 »

Ja trafiłem tutaj poprzez wyszukiwarkę google

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Ja dokładnie nie pamiętam, ale chyba też przez Google. :)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Dzięki koedze MKMowi, za co mu wielkie dzięki :D

james206

Post autor: james206 »

A któremu :?: :mruga: Może tak jakaś mała pochwała dla niego za dobry gust i darmową reklamę :D A poważnie to żartuję, bo jeszcze nam się tu zrobi towarzystwo wzajemnej adoracji jak zaczniemy tak sobie słodzić :retard: :P

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”