Pomysły na forum

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Milenium

Post autor: Milenium »

;) Dobrze, nie będe marudził wg. ciebie. Mam kolejną propozycję na KMF. Mianowicie, wyłączyć naliczanie postów w Hyde Parku. Nie raz nie można się spokojnie wypowiedzieć o sprawie/wypadku/itp. Chyba nikt na to nie będzie narzekał, że komuś powiększa się licznik postów. Drógi pomysł: Zlikwidować panel w portalu : 10 najaktywniejższych uzytkowników, widać niektórych to nakręca do pisania bezsensownych postów...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Panowie - każdy pomysł może być ciekawy - proszę, pamiętajcie tylko, że aby ktoś mógł zrealizować te pomysły, to potrzebuje czasu. Czasami naprawdę sporo czasu. Sprawami technicznymi zajmują się głównie koledzy admini (Hannibal i U2w). Oni obaj mają również swoje, poza forumowe obowiązki. Czasami dużo ważniejsze. ;)

Zatem, pisząc swoje propozycje Miejcie to na uwadzę, a więc w ich imieniu, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. ;)

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:każdy pomysł może być ciekawy
Ale nie musi.
J-31 pisze:proszę, pamiętajcie tylko, że aby ktoś mógł zrealizować te pomysły, to potrzebuje czasu.
Wyłączenie liczników postów zajmuje tydzień, ja rozumiem?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podi pisze:Wyłączenie liczników postów zajmuje tydzień, ja rozumiem?
No właśnie Podi, tego postu się obawiałem i dlatego napisałem to co napisałem. Prosiłem o cierpliwość i wyrozumiałość. Nawet jeśli dana czynność zajmuje chwilę. :cool:

Każda zmiana nawet najdrobniejsza, wymaga wspólnych przemyśleń, a więc, większej ilości głosów pozostałych userów. :)

Zatem póki co koledzy admini, zbierają Wasze opinie, a myślę, że taki dobrym pomysłem byłoby zebranie ich i zrobienie ankiety by wysondować ile osób byłoby zainteresowane tą jak i innymi propozycjami. ;)

[ Dodano: 2006-08-01, 10:19 ]
PS. To, że moja ilość postów stanowi dzisiaj liczbę pięciocyfrową, nie oznacza wcale, że sprawia mi dziką przyjemność podziwiania jej. A zatem ja również jestem za tym by skasować liczbę postów. :P

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:PS. To, że moja ilość postów stanowi dzisiaj liczbę pięciocyfrową, nie oznacza wcale, że sprawia mi dziką przyjemność podziwiania jej. A zatem ja również jestem za tym by skasować liczbę postów. :P
Do Ciebie nic nie mam. Mówię ogólnie, żeby psychole na forum nie spamowali.
J-31 pisze:No właśnie Podi, tego postu się obawiałem i dlatego napisałem to co napisałem. Prosiłem o cierpliwość i wyrozumiałość. Nawet jeśli dana czynność zajmuje chwilę. :cool:
Rozumiem. Czekam.

Milenium

Post autor: Milenium »

J-31 pisze:PS. To, że moja ilość postów stanowi dzisiaj liczbę pięciocyfrową, nie oznacza wcale, że sprawia mi dziką przyjemność podziwiania jej. A zatem ja również jestem za tym by skasować liczbę postów. :P
Skasować się nie da, najwyżej schować. W profilu i tak będzie widoczna liczba postów.

Michał

Post autor: Michał »

Popieram Mileniuma jeżeli chodzi o wyróżnienie może nie wszystkich użytkowników, ale większości. A przynajmniej tych, którzy starają się coś wnosić do rozmowy. Powinniście także zlikwidować piwa (czy jak to kiedyś było punkty pomógł), bo jeden dostanie ten punkt za świetny post a drugi za to, że wkleił spis tras...

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Michał pisze:bo jeden dostanie ten punkt za świetny post a drugi za to, że wkleił spis tras...
I tutaj się mylisz. Wklejenie spisu tras z jakiegoś miasta takze może być pomocą dla drugiego użytkownika i w tym przypadku jest to odpowiednie podejście do sprawy. Zresztą wykazy linii komunikacyjnych nie są wklejane bezcelowo. Jeśli np. będziesz kiedys chciał pojechać do Krakowa, Katowic, czy też Rzeszowa wtedy masz podane, jak na tacy, gdzie dojechać daną linią itd., a to też jest pewna forma pomocy. A tak swoją drogą piwo jest nagrodą za czyjś wkład do tematu, więc bezsensem byłaby likwidacja tych piw. Idąc tokiem rozumowania niektórych może lepiej zlikwidujmy jeszcze rangi, poziomy awatary i w ogóle wyczyścmy wszystkim userom profile. Może wtedy nie będzie głosów, by wymazać to, czy tamto.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Adrianie, Michałowi chodziło zapewne o to, że tego typu punkty działają na zasadzie nabijania postów. Po prostu w wielu przypadkach punkty takie dostaje się ot tak a powinny odzwierciedlać nie tylko stopień udzielonej pomocy ale i wkład pracy użytkownika. Akurat wklejenie linii nie jest wcale tak dużą pomocą - przecież można łatwo odnaleźć stronę przewoźnika czy organizatora.

Milenium

Post autor: Milenium »

Myślę że Ci którzy najbardziej pomagali, dostaną rangę pomocnik.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Może by tak zmienić Śmietnik na Złomowisko :chytry: Złomowisko bardziej nawiązuje do KM :D Co na to Admini? :) Pozdrawiam :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Adrian_ pisze:I tutaj się mylisz. Wklejenie spisu tras z jakiegoś miasta takze może być pomocą dla drugiego użytkownika i w tym przypadku jest to odpowiednie podejście do sprawy. Zresztą wykazy linii komunikacyjnych nie są wklejane bezcelowo. Jeśli np. będziesz kiedys chciał pojechać do Krakowa, Katowic, czy też Rzeszowa wtedy masz podane, jak na tacy, gdzie dojechać daną linią itd., a to też jest pewna forma pomocy.
Spokojnie. Jestem dobrej myśli, ze niedługo będzie to przedstawione jeszcze przejrzyściej niż dotychczas w tematach, ale te zmiany akurat wymagają dłuższego czasu.
Filip_2691 pisze:Może by tak zmienić Śmietnik na Złomowisko :chytry: Złomowisko bardziej nawiązuje do KM :D Co na to Admini? :) Pozdrawiam :)
To już jest zmiana czysto kosmetyczna i właściwie nie ma to większego znaczenia, czy to będzie wysypisko czy złomowisko. :retard:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Damhan: Ja tylko to zaproponowałem ;) Fajnie to brzmi - złomowisko :retard:

Milenium

Post autor: Milenium »

Wyłaczyć licznik postów w dziale "Area 51" czy jakoś tak ;). I pozwolić userom na zakładanie nowych tematów w tym dziale.

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

No i co tam słychać? Burzę mózgów zaczęliśmy 28.07, może wartoby podsumować i się ukierunkować?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Odgrzeję nieco temat. Proponuję zainstalowanie dodatku umożliwiającego ukrycie postów, których nie chcemy czytać. (opcja: ignoruj)

Naprawdę, niektórzy czasem piszą takie dyrdymały, że aż żal je czytać, zwłaszcza jeśli znajdują się w temacie o interesującej mnie rzeczy. Dla dobra tego tematu nie podaję nazw użytkowników.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Zobaczę co da się zrobić.

ironscull

Post autor: ironscull »

Witam. Nie wiem czy ktoś dał już taki pomysł, ale patrząc na poszerzające się grono dzieci neo wśród Naszych userów, proponował bym wprowadzić jakieś ograniczenia wiekowe przy rejestracji. Takowe ograniczenie wprowadzono na forum Unitry i widzę, że tam się sprawdza więc i tu może by funkcjonowało. ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Mam duże wątpliwości, czy takie rozwiązanie w ogóle by zadziałało. Nie podważam skuteczności na innych forach, jednak tutaj to by była tylko kolejna formalność do ominięcia.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rejestrując się na forum, można podać dowolną datę urodzin. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”